999 rezultate për

reagim

Qeveria reagim rrufe ndaj Ivanov: Po përhap urrejtje Presidenti Ivanov edhe me fjalimin e sotëm para opinionit të Maqedonisë, në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë, dëshmoi
Reagimi i Shaqirit pas ndeshjes kundër Newcastle Xherdan Shaqiri ishte protagonist sot në ndeshjen kundër Newcastle ku edhe shënoi gol në minutën e 80'. “Tri pikë dhe
Nga Franca për t'i dhënë mesazh babait dhe njerkës, reagimi i tyre në studio (VIDEO) Mimoza është nga qyteti i Vlorës, por jeton prej vitesh në Francë. Sot ajo ndodhet në studion e “Ka një mesazh për ty” p
Zënka të përhershme, reagimi i Pagba pas shkarkimit të Mourinho është epik (FOTO LAJM) Poul Pogba mesfushori francez i cili u ble me shumë bujë nga United nuk i pati marrëdhëniet e mira me trajnerin portugez
Ky është reagimi prekës i Ferguson pas humbjes së Manchester United (VIDEO) Manchester Unitedi është mposhtur dje në “Anfield” nga Liverpooli me rezultatin 3-1. Kjo humbje dramatike i ka preku
Reagimi i parë i Ahmetit pasi ju bashkua Haradinajt (FOTO LAJM) Kuvendi i Kosovës ka miratuar të shtunën Rezolutën e propozuar nga PSD’ja, për bisedimet e Kosovës me Serbinë. Me këtë R
Rama shpërthen ndaj Rektorit të UT: I pafytyrë, burrë rrëshqanorë Kryeministri Edi Rama, pas deklaratës së Rektorit të Universitetit të Tiranës, Mynyr Koni, ka shpërthyer ndaj tij duke e
Me minifund del para djemve dhe u tregon të pasmet, reagimi i të dashurave (VIDEO) Vajza, si do të vepronit ju po t’ju ndodhte kështu? Një kamerë e fshehur e bërë diku në Brazil, ka provokuar çiftet në r
Burg për avokatin e Trumpit, reagimi i tij është i pabesueshëm Ish-avokati i presidentit Trump, Michael Cohen, u dënua me 3 vjet burg pasi u deklarua fajtor për një numër kriminesh li
"Në fakt lutem unë!" Rama ashpërson tonet, reagon për të disatën herë për studentët Vetëm në ditën e sotme kryeministri, Edi Rama, ka bërë dy reagime në lidhje me protestën e studentëve. Në reagimin e
​Reagimi i çmendur i komentatorit pas golit të Messit (VIDEO) Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave pas paraqitjes së tij mbresëlënëse në ndeshje
"Lindita Nikolla jep dorëheqjen, ky është reagimi i Ramës" Një grup i studentëve që protestojnë para Ministrisë së Arsimit deklaron se Lindita Nikolla i ka paraqitur dorëheqjen kr
Reagimi prej friksi i Ramës ndaj studentëve (VIDEO) Edi Rama është profili i politikanit që tallet, qesëndis dhe injoron çdo reagim publik për vendimet e tij që prekin mijë
Shqiptarët dhe francezët: Arsye të njëjta, reagime të ndryshme kundër qeverisë "Jelekët e verdhë" që po udhëheqin protestat masive në Francë janë duke tronditur seriozisht pozitat e pushtetit të Pres
Edhe një reagim i ashpër nga Kosova për Hahnin Këshilli për Mbrojtjen e të Drejtave dhe Lirive të Njeriut, duke komentuar vizitën e komisionarit evropian për Zgjerim,
Reagimi i Furyt pasi u rrëzua në rundin e 12-të mahnit fansat (VIDEO) Tyson Fury u nokautua dy herë në meçin kundër Deontay Wilder, megjithatë ai nuk i lejoi këto dy nokaute t’ia humbin meçi
Konkurrentja djeg bukët, shef Renato bën reagimin që nuk pritej (VIDEO) Mbrëmjen e sotme një cudi ka ndodhur në kuzhinën e Hell's Kitchen. Si rrallëherë Renato Mekolli ka qeshur kur një inc
Gattuso: Më pelqeu reagimi skuadrës, tani medojmë për Parmën Milani fitoi me goleadë 5-2 ndaj Dundelange në ndeshjen e parafundit të ‘’Europa League’’ edhe pse më parë e kishe sigur
Gattuso: Nuk ka skuadra të lehta, më pëlqeu reagimi i skuadrës Milani kaloi nga ferri në parajsë ndaj Dudelanges, ku pasi ekipi nga Luksemburgu përmbysi brenda në “San Siro”, por kuqe
Gruaja i vendos himnin e Championsit, shikoni reagimin e çuditshëm të Zidane (VIDEO) Ish-trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka pasur një karrierë të suksesshme te madrilenët ku arriti që të fitojë p