999 rezultate për

rashica

De Biasi: Rashica perfekt për Napolin, është si Callejon Forma e mirë që ta treguar në Holandë me Vitesse-n dhe paraqitjet e bëra me fanellën kuq e zi kanë tërhequr vëmendjen e
De Biasi: Milot Rashica, pjesë e së ardhmes së Shqipërisë Mesfushori nga Vushtrria, Milot Rashica, ka marrë lëvdata nga tekniku i Shqipërisë, Gianni De Biasi. Ky i fundit ka thën
Rashica: Ëndrra ime është që të shkoj në Europian Milot Rashica për herë të parë ka marrë një ftesë nga De Biasi, teksa do të ketë mundësinë që të aktivizohet në miqësore
De Biasi analizon situatën e yjeve të kombëtares në Serinë A Pas çmimit të dhënë në shkollën e Kovercianos në Itali, trajneri i përfaqësueses Shqiptare nuk ka humbur kohë duke u kth
Lajm fantastik për Rashicën nga Holanda (FOTO) Lajme shumë të mira nga Holanda për Milot Rashicën. Mesfushori shqiptar ka lënë pas dëmtimin e pësuar dhe tashmë është r
De Biasi i bindur: Rashica si Callejon Ai që u duk thjesht si spekulim merkatoje, pak nga pak po bëhet lajm serioz: Napoli po ndjek me shumë interes Milot Rash
Napoli shënjestron Milot Rashicën (FOTO) Mesfushori shqiptar i Vitesse, Milot Rashica mund të transferohet në Serie A. Është pikërisht Napoli Elseid Hysajt që ka
Kundërshtarët e grupit na kanë zili Milot Rashicës Një gjigand Europian ka zili Shqipërinë. Kjo për faktin se Kombëtarja kuqezi, ka në përbërje një talent të jashtëzakonsh
"Gazzetta dello Sport": Milot Rashica ylli i së ardhmes Milot Rashiça është një nga talentet më premtues në të ardhmes. Përveç jehonës së madhe që po i bëhet në Holandë, së fun
Ja sa pritet të mungojë Rashica me Vitesen Milot Rashica u dëmtua në sfidën me Ajaksin duke lënë para kohe fushën e blertë, ndërsa nga ana e klubit holandez është
Rashica: Jam gjithmonë i gatshëm nëse De Biasi më fton E përditshmja holandeze “Nos.nl” i ka dedikuar një artikull special talentit kosovar Milot Rashica. “Kosovari i vogë
Rashica në formacionin e javës në Eredivisie (FOTO) 2016-ta ka nisur mbarë për Milot Rashicën, i cili në në javën e 18 të Eredivizje realizoi golin e parë në fitoren 0-2 të
Pas Holandës, Milot Rashica “çmend” edhe Italinë World’s got talent: Milot Rashica, xhevahiri i ri i Vitesse-s. Ky është titulli i përdorur në Itali, në rubrikën dedikua
Fejohet Milot Rashica, ja kush është bukuroshja e tij (FOTO LAJM) Milot Rashica, ylli shqiptar i Vitesses në kampionatin hollandez është vetëm 19 vjeç, por kjo nuk e ka penguar të lidhet
Rashica në Top 5 zbulimet e sezonit në Holandë Talenti kosovar Milot Rashica është zgjedhur një ndër top-5 zbulimet më të mëdha të kampionatit holandez në gjysmë-sezon
Rashica dhe Granit Xhaka zbresin në fushë edhe në Kosovë (VIDEO) Yjet e futbollit me prejardhje nga Kosova, kanë zbritur në Prishtinë për festat e fundvitit. Granit Xhaka, Milot Rash
Milot Rashica shënon gol spektakolar kundër Twentes (VIDEO) Vitesse ka fituar 5:1 kundër Twentes, teksa dy gola i ka shënuar shqiptari Milot Rashica. Goli që sapo shihni ishte i
Për kë do të luajë Milot Rashica, per Kosovën apo Shqipërinë (VIDEO) Nga lloçi i Kosovës në madhështinë e Eredevises, protagonist te Vitesse dhe ndër zbulimet e vitit në futbollin holandez.
Rashica nuk ndalet, shënon sërish (VIDEO) Milot Rashica nuk di të ndalet, pasi sërish ka gjetur rrugën e rrjetës me Viteshen në kampionat. Mesfushori nga Vusht
Vitesse 300 mijë euro për Rashicën? Milot Rashica, ka më shumë se dy javë që është duke qëndruar në Holandë, te skuadra e elitës së futbollit holandez, Vite