999 rezultate për

rashica

Rashica: E merituam fitoren Sulmuesi anësor i Kosovës, Milot Rashica është ndarë i kënaqur me paraqitjen e tij në ndeshje ndaj Maltës, por edhe me t
UEFA vlerëson golin e Rashicës (VIDEO) Milot Rashica shënoi një gol spektakolar në ndeshjen që Kosova luajti përballë Ishujve Faroe. Lojtari që aktivizohet me
Rashica: Terreni ishte shumë i vështirë, ja kujt ia dedikoj golin Edhe pse shënoi një gol spektakolar, Milot Rashica nuk ka qenë shumë i lumtur për përfundimin e takimit. Për barazimin a
Super Rashica, Kosova kalon në avantazh ndaj Ishujt Faroe (VIDEO) Kosova ka kaluar në avantazh ndaj Ishujt Faroe në stadiumin "Tórsvøllur". Ai që ka shënuar është sulmuesi i talentua
Supergoli i shqiptarit shpallet më i bukuri i javës në Bundesliga (VIDEO) Lojtari me origjinë shqiptare që luan me përfaqësuesen e Kosovës, Milot Rashica, ka bërë një paraqitje mjaftë të mirë me
Shënoi gol në minutën e fundit, Rashica “i dhuron” 250 mijë euro një tifozi (FOTO LAJM) Milot Rashica është kthyer në protagonist në ndeshjen e skuadrës së tij këtë fundjavë në kampionatin gjerman. Talent
Rrëfehet Rashica: Kapiteni më kërkoi gol Reprezentuesi i Kosovës, Milot Rashica sërish ka bërë një paraqitje të shkëlqyer me skuadrën e tij, Werder Bremen. Ai
Milot Rashica shënon supergol dhe i jep fitoren e para Werder Bremenit në kampionat (VIDEO) Sulmuesi anësor, Milot Rashica, i ka siguruar fitoren Werder Bremenit në Bundesligën gjermane kundër Entracht Frankfurti
Rashica kap majat, pjesë e super formacionit tek Bundeslige (FOTO LAJM) Milot Rashica e ka nisur mjaft mirë aventurën e tij të re me Ëerder Bremenin në Bundesliga. Rashicës i mjaftuan vetëm
Rashica tregon emocionet e golit të parë me Werder Bremenin Milot Rashica pas golit tij të parë me fanellën e Werder Bremenit në fitoren 3-1 në shtëpi ndaj Kolnit, ai bëri një post
Milot Rashica shënon golin e parë me Werder Bremen (VIDEO) Werder Bremen ka marrë një fitore të rëndësishme me shifrat 3-1 ndaj Kolnit. Por njërin prej këtyre tre golave e shë
Milot Rashica përshendetet me tifozët e klubit të Vitesses Ylli i Përfaqësueses së Kosovës është përshëndetur me fansat dhe klubin e Vitesses, pas kalimit në Gjermani në muajin ja
Rashica flet pas debutimit me Werder Bremen: Jam i lumtur me fitoren Werder Bremeni fitoi me rezultat 1-2 ndaj Schalke 04 në Bundesliga. Në këtë fitore të rëndësishme nga minuta e parë d
Rashica dhe Werderi e nisin me fitore aventurën së bashku (VIDEO) Werder Bremen mposhti në transfertë Schalke 04 me rezultatin 1-2 Rashica luajti nga fillim deri në minutën e 56-të d
Milot Rashica debuton këtë javë me Werder Bremen Futbollisti Rashica do të debutojë për Werder Bremen këtë të shtunën kundër Schalke 04. 21 vjeçari i Përfaqësueses së
Rashica kryen stërvitjen e parë me Werderin (VIDEO) Milot Rashica ka kaluar nga Vitesse e Holandës në njërin prej kampionateve më të mëdha në botë siç është Bundesliga. Ai
Zyrtare: Rashica më në fund lojtar i Werder Bremenit Milot Rashicazyrtarisht është një lojtar i Werder Bremen , talenti ka nënshkruar një kontratë me ‘Green-Whites’ dhe do t
Kjo është bukuroshja që ishte përkrah Rashicës në kryerjen e testeve mjekësore (FOTO LAJM) Milot Rashica tek Werder Bremeni ishte lajmi i bujshëm i ditës së sotme, për sulmuesin me origjinë shqiptare që bëri hap
Zyrtare: Milot Rashica transferohet tek Werder Bremen (FOTO LAJM) Ylli i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica është larguar nga Vitesse për të kaluar në Bundesliga te Werder Bremen. S
Dy skuadra nga Bundesliga shfaqin interes për kosovarin, Milot Rashica Stuttgart dhe Hannover 96 janë dy klubet nga Bundesliga që po e monitorojnë sulmuesin kosovar, Milot Rashicën. Milot