999 rezultate për

ranieri

Ranieri: Nëse qëndron Sneijder jemi pretendentë Claudio Ranieri është shumë i motivuar për këtë pjesë të mbetur të kampionatit, edhe pse kjo është pjesa më e gjatë e ti
Rinis Serie A, Inter me dhembje koke Trajneri i Interit, Klaudio Ranieri preferon të mos flasë për merkaton e transferimeve, pavarësisht zërave të shumta që
Inter, Ranieri zgjedh Krasiç para Farfan Inter është në kërkim të një mesfushori për krahun e majtë i cili të jetë teknik dhe i shpejtë. Sipas asaj që raporton "
Inter, Diego Perotti në idetë e Ranierit Tashmë që sirenat angleze janë më të pranishme për Wesley Sneijder, Inter po mendon gjithmonë e më shumë për Lucas, tale
Inter, nëse dështon projekti "Ranieri" në qershor vjen Spalleti Pavarësisht se ky sezon do ende kohë për t’u mbyllur, Interi ka filluar të mendojë për atë pasardhës. Sipas së përditshm
Inter, Ranieri: Më shumë kohë për të rinjtë Trajneri Claudio Ranieri beson se lojtarëve të rinj të Interit u duhet dhënë kohë për t’u rritur, përshtatur e përmirësu
Tre “dhuratat” e Morattit për Ranierin (FOTO LAJM) Në katër ndeshjet e fundit të kampionatit italian Inter ka dhënë sinjale të qarta të ringritjes dhe Presidenti zikaltër
Ranieri: Duam pikë, spektaklin e bën Barcelona Tekniku Claudio Ranieri shprehet se nuk i ka ndodhur asnjëherë që një ekip i tij të gabojë kaq shumë sa Interi në përbal
Inter, Moratti: Ranieri të më thotë kë lojtar do në merkato Teksa hynte në zyrat e kompanisë së tij "Saras", presidenti i Inter, Massimo Moratti ka lëshuar disa deklarata për mikro
Inter, Ranieri: Ne luftojmë për veten tonë Inter ka marrë tre pikë të arta në fushën e vështirë të Cesenas. Për mikrofonat e Sky Sport, tekniku zikaltër Claudio Ra
Inter-Marsejë, Ranieri i trembet historisë me Deschamps Për Mediaset Premium, tranjeri i Inter Claudio Ranieri ka komentuar shortin e Champions League dhe përballjen me francez
Ranieri e pranon: Interi i "Tripletës" nuk vjen më Interi i "Tripletës" nuk ekziston më. E ka pranuar vetë Claudio Ranieri në konferencën për shtyp në vigjilje të sfidës m
Ranieri: Nuk na do as fati Trajneri zikaltër ka theksuar rastet e shumta të humbura nga skuadra e tij në takimin e Ligës së Kampioneve, që u luajt
CHL, Inter i kualifikuar, Ranieri bën Turn-over Tranjeri i Inter Claudio Ranieri është i gatshëm të kryejë turn-overin në ndeshjen e përmbyllëse të fazës së grupeve në
Alarm te Inter, Moratti mbledh klubin në mesnatë Humbja në “San Siro”, që këtë vit po bëhet një zakon për Interin, ka zhgënjyer jo vetëm tifozët e Ranierin por edhe pres
Ranieri "thërret" Milito-Pacini për të mundur Udinesen Trajneri zikaltër Ranieri zbulon dyshen sulmuese, që do të zbresë në fushë sonte kundër bardhezinjve në “San Siro”. “Do
Ranieri: Interi Kampion Italie? Ve bast 1 Euro "Nëse do të më duhej të vija 1 euro bast për Interin Kampion Italie, nuk do kisha asnjë fije dyshimi". Kështu është shp
Siena-Inter: Ranieri kënaqet vetëm me fitore Claudio Ranieri kërkon vetëm fitore në sfidën kundër skuadrës së Siena-s që do të luhet nesër në orën 15:00 në stadiumin
Inter: Nuk ka më kohë për gabime Ka përfunduar tashmë koha e eksperimenteve dhe e hapave false për teknikun zikaltër, Claudio Ranieri. Tani Inter nuk mun
Ranieri: Interi im po rritet Tekniku i Inter Klaudio Ranieri ka dhënë disa deklarata për mediat në përfundim të ndeshjes miqësore me zviceranët e Chi