999 rezultate për

ranieri

Mourinho, "këshilltari" i Stramaccionit Andrea Stramaccioni, trajneri aktual i Interit, ka zbuluar se në momentin që zëvendësoi Claudio Ranierin në stolin zikal
Ikën Ranieri, vjen Stramaçioni Andrea Stramaçioni do të jetë trajner i ri i Interit. Ai do të zëvendësojë Claudio Ranierin, i cili u shkarkua gjatë dit
O fitoni, o ikni të gjithë Janë dridhur muret e “Appiano Gentiles”-s. Massimo Moratti, i cili ka ndjekur stërvitjen e Interit të enjten, ka përdoru
Milito "tradhëton" Ranierin: Bielsa si Mourinho Gjatë ditëve në të cilat trajneri i ri është në plan të parë, emri i Marcelo Bielsës është me siguri ndër më të nxehtët
Shifrat e turpshme të Claudio Ranierit Është e turpshme dhe e sikletshme analiza e shifrave të Claudio Ranierit në pankinën e Interit. Është e përditshmja spor
Me Juven, kthesa e sezonit Presidenti i Interit konfirmon Ranierin: “Do të qëndrojë. Oriali? Bëri një dalje antipatike. E mbaj Brankën se është më
Juventus-Inter, mungon Sneijder Dje Claudio Ranieri ka nxjerrë në fushë skuadrën e tij për stërvitjen e parë në pritje të transfertës së rëndësishme nda
Diego Forlan, "Tevezi" i Inter “Jemi të zhgënjyer. Duam të bëjmë paraqitje të mira, mirëpo nuk po ia arrijmë qëllimit. Presidenti, në përfundim të pjes
Deri në fund me Ranierin Presidenti i Interit, Massimo Moratti, thotë se trajneri Claudio Ranieri është i sigurt edhe pas eliminimit të ekipit ng
Nuk e ka fajin Ranieri Nuk do të ketë revolucion tek Interi, të paktën jo për momentin. Massimo Moratti nuk ka ndërmend të shkarkojë Claudio Ra
Ranieri i bindur: Kalojmë turin Claudio Ranieri po mësohet me sfidat e rrezikshme, në të cilat luan të ardhmen e tij në 90 minuta, por për Interin takim
Milito: I gjithë Interi me Ranierin Diego Milito ka komentuar fjalët e Claudio Ranierit, pas golit të dytë të Interit të realizuar nga vetë sulmuesi argjent
Milito mbështet Ranierin: Jemi të gjithë me ty Sulmuesi i skuadrës së Interit Milito ka komentua rlotët e nxjerrë nga trajneri Ranieri pas ndeshjes me Chievon ku skuad
Ranieri: 70 ditë për ndryshimin e fateve të skuadrës Trajneri i skuadrës së Interit Claudio Ranieri ka kërkuar nga lojtarët e tij që të ndryshojnë realitetin në të cilën kjo
Drejtuesit e Interit besojnë ende tek Ranieri Drejtuesit e skuadrës së Interit akoma nuk po mendojnë për një zëvendësim të trajnerit Claudio Ranieri i cili në javët e
Ranieri nxjerr jashtë loje Sneijder Duke pasur parasysh rezultatet e dobëta që ka marrë Interi gjatë ndeshjeve të fundit, Claudio Ranieri ka vendosur të mos
Moratti beson ende te Ranieri “Kam folur me Ranierin, u sqaruam. Rrini të qetë. Ai ka besim total nga ana ime.” Këto janë fjalët e Massimo Moratti
Interi-Ranierit: Ndalohet humbja Interi luan këtë fundjavë përballë Catanias, ndeshje e vlefshme për Serinë A italiane dhe Claudio Ranierit i ndalohet të
Moratti i “tërheq veshin” Ranierit Pas 36 orësh heshtjeje, Massimo Moratti ka komentuar për mediat italiane humbjen e radhës së Interit në Champions League
Ranieri i dëshpëruar me humbjen Humbja me skuadrën e Marsejës ka shtuar pakënaqësinë e trajnerit të Interit Claudio Ranieri i cili e ka cilësuar këtë pe