999 rezultate për

ranieri

Del Piero: Dua tu tregojë historinë e Leicesterit nipërve të mi Disa vite më parë ishte idhull i tifozëve të Juventusit, por jo vetëm. Sot ai është një analist, por duke treguar se mbe
Trajneri i Leicester, Ranieri në versionin "rapper" (VIDEO) Pak ditë më parë, duke folur në konferencë për shtyp, trajneri i Leicester , Claudio Ranieri u pyet nga gazetarët në lid
Ja sa pikë i duhen tani Leicesterit për t'u shpallur kampion Leicester, skuadra e Claudio Ranierit ka edhe 3 ndeshje për të luajtur deri në fund të kampionatit. “Dhelprat” do të
Ranieri-Tottenhamit: Harrojeni titullin! Trajneri i Leicester City, Claudio Ranieri i ka thënë homologut të tij të Tottenham, Mauricio Pochettino që këtë sezon t
Ranieri i bindur: Jemi gati për të fituar titullin Claudio Ranieri më në fund e ka pranuar se skuadra e tij është në luftë për të fituar titullin kampion. Leicesteri ka
Ja ku luanin lojtarët e Leicester kur Ranieri ishte trajner i Romës (FOTO LAJM) Leicester City është surpriza më e bukur e këtij sezoni në futbollin ndërkombëtar. Të gjithë specialistët, tifozët flasi
Claudio Raineri: Barcelona nuk është në krizë Cladio Ranieri nuk mendon se Barcelona është në krizë. Trajneri i Leicesterit e sheh skuadrën katalanase favorite në La
Raineri i bindur: Qëndroj edhe 8 vite të tjera te Leicester Claudio Ranieri i dashuruar me Leicester. Trajneri i dhelprave është rrëfyer për të tashmen, të kaluarën dhe të ardhmen.
Ranieri flet për lotët në sfidën ndaj Sunderland (VIDEO) Trajneri i Leicester Cityt, Claudio Ranieri, ka folur për emocionet që ka pasur pas fitores ndaj Sunderlandit. Tekniku i
Lind ideja e një filmi për Leicester, De Niro në rolin e Ranierit Ky Leicester është i denjë për një film. Regjisorë, skenograf dhe producentë po mendojnë ta përjetësojnë Leicester-in në
Nga Cana te Ranieri, kur futbolli qan nga gëzimi (FOTO LAJM) Leicetser City është bërë diskutim i madh në mediat botërore. Lotët e Ranerit në fund të ndeshjes ndaj Southamptonit jan
Ranieri: Ja pse u emocionova nga fitorja (VIDEO) Claudio Ranieri është emocionuar pas fitores së vështirë ndaj Sunderlandit. Leicester City është në prag të kurorëzim
Ranieri preket për fitoren ndaj Sunderlandit (VIDEO) Claudio Ranieri është prekur, madje ka filluar të qajë pas fitores së vështirë ndaj Sunderlandit. Leicester City ësht
Ranieri: Jemi përpjekur për fitoren Trajneri i Leicester Cityt, Claudio Ranieri, ndihet shumë i kënaqur për fitoren ndaj Southamptonit. Tekniku italian ë
Ranieri: Nuk e fitojmë titullin Menaxheri i Leicester Cityt, Claudio Ranieri ka thënë se skuadra e tij nuk do ta fitojë Premierligën. Ranieri ka dekl
Ja çfarë thotë Ranieri për titullin e Premierligës Claudio Ranieri, u ka bërë thirrje lojtarëve që të jenë të qetë pas fitores 1:0 si mysafirë të Crystal Palace. Leiceste
Garë e ashpër për stolin e kombëtares italiane Largimi i mundshëm i Contes në fund të Europiani ka vënë në lëvizje drejtuesit e Federatës Italiane të Futbollit. Si
Vardy tregon sekretet e Rainerit, nga GPS te netët pa gjumë Jamie Vardy zbulon sekretet e Claudio Ranierit. Sulmuesi i Leicester City Jamie Vardy ka treguar se trajneri i tij, Cla
Ja SMS –ja e De Biasit drejtuar Ranierit (FOTO) Mediat italiane kanë publikuar mesazhin (SMS) që trajneri i Kombëtares Shqiptare të futbollit, Gianni De Biasi, i ka dër
Zbulohet mesazhi që De Biasi i dërgoi Ranierit pas fitores me City-in Trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit, Gianni De Biasi, i ka dërguar një mesazh trajnerit të Leicester pas përfun