999 rezultate për

ranieri

Ranieri më në fund thyen heshtjen: Dje më vdiq ëndrra Claudio Ranieri ka dhënë një komunikatë për media për herë të parë që prej shkarkimit të tij nga Leicester City. 65-vje
Mancini reagon ndaj shkarkimit të Ranierit: Ai do të mbetet në histori… Trajneri Roberto Mancini ka reaguar ndaj shkarkimit të Ranierit. Në një postim në rrjetin social “Twitter”, Mancini nuk
Lojtarët e Leicester pushojnë nga puna Claudio Ranieri Futbollistët e Leicester Cityt kanë luajtur rol vendimtar në shkarkimin e trajnerit Claudio Ranieri. Sipas “Sky Sport
Ja 5 kandidatët që mund ta zëvendësojnë Ranierin Pas shkarkimit të Claudio Ranierit menjëherë kanë filluar spekulimet se kush mund ta marrë drejtimin e Leicester Cityt.
Sevilla-Leicetser, dueli nga e cili pritet çdo rezultat (FOTO) Sonte në mbrëmje do të luhet dhe një tjetër sfidë shumë interesante mes Sevillas dhe Leicesterit. Skuadra spanjolle ësht
Ranieri tregon sekretin e fitores së thellë në Champions Pas fitores së thellë 3-0 përballë Club Brugges, trajneri i Leicester City-t, Claudio Ranieri beson se himni i Champions
"Ranieri është trajneri më i keq që më ka drejtuar" Nëse do të lexonit diku "Ranieri është trajneri më i keq" me siguri nuk do ta besonit. Gjtihsesi ish mbrojtësi i Romës,
Ja çfarë mendon Ranieri për rivalët e tij në Premier League Sezonin e kaluar Leicester bëri mrekullinë me fitoren e Premier League duke u shkaktuar dëme të mëdha kompanive të baste
Tifozi i Leicester bën tatuazh Ranierin, ja sa pagoi Një tifoz i “dhelprave” të Leiçesterit vendosi të bëj tatuazh figurën e trajnerit italian, Klaudio Ranieri. Kjo ndodhi p
Claudio Ranieri, trajneri i vitit në Angli Claudio Ranieri, kampion i Anglise me Leicester, eshte zgjedhur trajneri i vitit, beri te ditur te marten shoqata e traj
Elektricisti shfrytëzon ngjashmërinë me Ranierin për të dërguar në shtrat 26 femra Një lajm i pabesueshëm vjen nga Anglia, vërtetësia e të cilës mbetet të shihet. Sipas "Sunday Sport" një sozi i Claudio
Leicester kërkon "të blindojë" Ranierin dhe yjet e skuadrës Leicester nuk dëshiron të heqë dorë për asnjë motiv nga Claudio Ranieri, qëllimi është të mbajnë teknikun roman për një
Fuchs dhe Schmeichel dush me shampanjë Ranierit (VIDEO) Leicester dje mori trofeun e këtij sezoni para tifozëve të tyre. Gjatë konferencës për shtyp pas ndeshjes së trajnerit i
Ranieri legjendë, ja 14 strategët që kanë triumfuar jashtë Italisë (FOTO LAJM) Suksesit Claudio Ranieri-t me Leicester ka qenë vetëm i fundit në rend kohe: në fakt, janë 14 trajnerët italianë që kanë
Ranieri flet për herë të parë pas titullit kampion "Gjithmonë kam menduar si në fillim ashtu edhe më pas që mund të arrinim që të fitonim kampionatin", këto janë fjalët e
Hiddink: Ranieri më tha 5 herë faleminderit pas ndeshjes Chelsea barazoi 2-2 me Tottenham në “Stamford Bridge”, një rezultat ky që shpalli edhe zyrtarisht kampion skuadrën e Lei
Ranieri s'do ta ndjekë sfidën e Tottenhamit, ai zbulon shkakun Barazimi i marrë në "Old Trafford" përballë Man.United e afron edhe më shumë Leicesterin me titullin kampion. Në rast se
Fëmija e një çifti quhet Claudio si ... Ranieri (FOTO LAJM) Çmenduria në Leicester nuk njeh kufi teksa “Dhelprat” janë fare pranë titullit të parë kampion në historinë e tyre mbi 1
Këto janë sekretet e Ranierit me Leicesterin e tij (FOTO LAJM) Kur Claudio Ranieri mori drejtmin e Leicesterit, të gjithë ishin pesimistë për punën që ai do të bënte në krye të kësaj
Ja shuma e çmendur që përfiton Ranieri nëse Leicester shpallet kampion Leicesterit i duhen edhe tri pikë për t’u shpallur kampion dhe për të shkruar historinë në Premier League. e klubit k