999 rezultate për

ranieri

Sherr për një penallti, tërbohet Ranierit: Doja ta vrisja sulmuesin tim (VIDEO) Sherr për një penallti. Ajo që ka ndodhur pasditen e djeshme në sfidën e Premier League mes Fulham dhe Huddersfield ka b
Ranieri lavdëron Mourinhon: Është një njeri fantastik Claudio Ranieri dhe Jose Mourinho janë përballur në të shkuarën në Itali dhe kishte rivalitet midis tyre por tashmë situ
Chelsea rikthehet te fitorja, mposht 2-0 Fulhamin e Ranierit (VIDEO) Chelsea është rikthyer te fitorja në “Premier League”, pas humbjes 3-1 nda Tottenhamit. Skuadra e drejtuar nga Mauric
Trajneri i Chelsea, frymëzohet nga Claudio Ranieri Trajneri i Chelsea, frymëzohet nga Claudio Ranieri Chelsea do të luajë këtë fundjavë ndaj Fulham, që tashmë drejtohet n
Ranieri e nis me fitore aventurën te Fulham U rikthye Klaudio Ranieri. Debutimi i trajnerit italian në stolin e Fulhamit nis me një fitore 3-2 përballë Sauthemptoni
Fulham: Prezantohet Ranieri shpreson të përsërisë prrallën Leicester Claudio Ranieri është prezantuar zyrtarisht te skuadra Lodineze e Fulham. Ranieri gjatë konferencës së parë si traj
Claudio Ranieri merr drejtimin e Fulham, rikthehet ne Premier League Claudio Ranieri rikthet në ‘’Premier League’’ duke marë drejtimin e Fulham. Klubi nga Londra ka shkrakuar trajnerin Slav
Ranieri i tronditur për vdekjen e presidentit të Leicesterit Claudio Ranieri është tmerrësisht “i tmerruar’ nga vdekja e presidentit të Leicester City, Vichai Srivaddhanaprabha.
Ranieri trajner i Kombëtares së Meksikës ? Claudio Ranieri është duke marrë në konsideratë propozimin që të jetë trajner i Meksikës për Botërorin 2022. Sipas es
Claudio Ranieri nuk jeton dot pa futboll, afër zyrtarizimit tek klubi portugez Claudio Ranieri duket se nuk jeton dot pa futbollin. Trajneri i cili ka arritur suksese në skuadrat e që ka drejtuar tas
Ranieri kundërshton presidentin e Nantesit: Më shkarko po deshe Gjatë javës së kaluar u tensionua marrëdhënia e Ranieritme Presidentin e klubit, Waldemar Kita, kur trajneri humbi darkë
Ranieri: Balotelli duhet të ftohet në Kombëtare Caladio Ranieri i ka bërë thirrje trajnerit të Italis Di Biagio që ti jep mundësi sulmuesit të Nice, Mario Balotelli që
Ranieri kërkon pankinën e Italisë Claudio Ranieri është një nga kandidatët për ta marr drejtimin e Italisë, pas largimit të Giampiero Ventura në nëntor.
Kandidatët e mundshëm për marrjen e stolit të Kombëtares së Italisë Ancelotti, Conte, Mancini dhe Ranieri – këta janë kandidatët e mundshëm për stolin e Kombëtares së Italisë. Federata
Ranieri piketon yllin e PSG-së, marveshja mund të arrihet shumë shpejt Nantes ka kthyer sytë nga Paris Saint-Germain për të përforcuar skuadrën në sesionin dimëror. Sipas mediave franceze
Ranieri kap për flokësh arbitrin e katër dhe ndëshkohet me karton të kuq (VIDEO) Claudio Ranieri fitoi me Nantes e tij, 1-0 sfidën ndaj Angers në Francë. Trajneri italian, po kalon një kohë shumë t
Askush nuk e do Italinë, e refuzon dhe Ranieri Italia është në kërkim të një emri të njohur për stolin pas shkarkimit të Gian Piero Venturës i cili nuk arriti ta kuali
Ranieri trajner i Kombëtares italiane larg vetëm një telefonatë Claudio Ranieri “i shkel syrin” Kombëtares Italiane. Pas eliminimit nga Botërori “Rusi 2018” dhe largimit të Venturës, t
Ranieri: Kundër PSG do parkojë dy autobusë përapara portës Trajneri i Nantes Claudio Ranieri thotë se do të bëjë të pamundur që të ndaloj PSG Ish-trajneri i Leicester Cityt ësh
Ranieri zbulon se cili trajner e ka ndryshuar botën e futbollit Trajneri italian Klaudio Ranieri ka folur për triumfin e tij vitin e kaluar, si “Trajneri më i mirë i vitit 2016”, por n