999 rezultate për

rangers

Eros Grezda: Jam shumë i lumtur te Rangers, kam vetëm një problem (VIDEO) Eros Greza është një nga pikat referuese në kombëtaren shqiptare. 23-vjeçari u transferua këtë verë në skoci te skuadra
Shënoi 2 gola për Rangers, tifozët e duan titullar Grezdën Eros Grezda shënoi dy gola ndaj Motherwell dy javë më parë dhe kaq ka mjaftuar që tifozët e Rangersta duan titullar 2
Shënoi 2 gola për Rangersin, Grezda lojtari më i mirë Rangers fitoi me shifrat e thella 7-1 ndeshjen ndaj Matheruellit këtë fundjavë, ku autor i dy golave ishte edhe Eros Gre
Flet Grezda pas dygolëshit me Rangers: Do vij në Kombëtare 11 nëtori do të jetë i paharrueshëm për Eros Grezdën, që shënoi jo vetëm golin e parë me fanellën e Glasgow Rangert, por
Grezda i papëmbajtshëm, shënon dopietë për ekipin e Gerrard Mesfushori shqiptar me tipare sulmuese, Eros Grezda ka shënuar dy gola për klubin e tij Rangers, trajner i të cilit ësht
Grezda titullar me Rangers, tregon emocionet e ndeshjes Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Eros Grezda luajti titullar me Rangers në fitoren që skocezët arritën në kampionat. Ai
Tre stadiumet e preferuara të Buffon Portieri i Paris Saint Germain, Buffon ka bërë të ditur tre stadiumet që i kanë lënë mbresa të jashtëzakonshme. Bëhet fj
Humbet në transfertë, tifozët pyesin Gerarrdin: Ku e le Grezdën Skuadra e Rangers ditën e sotme mori një rezultat negative teksa u mund në transfertën e vështirë përballë skuadrës së L
Eros Grezda shënon golin e parë me Rangers Pas disa ndeshjeve mos grumbullim me skuadrën, Eros Grezda i ka kaluar momentet e vështirësisë te skuadra e Rangers.
Eros Grezda shihet si "shpresa" e Rangers Sulmuesi shqiptar, Eros Grezda bëri bujë të madhe në debutimin e tij te gjiganti skocez Rangers. Edhe pse debutimi i
Eros Grezda debuton te Rangers Eros Grezda ka bërë sot debutimin e shumëpritur me skuadrën e Rangers. Lojtari nuk u aktivizua si titullar, por megjitha
Eros Grezda kryen stërvitjen e parë te Rangers Shqipëria nuk arriti të merrte pikë në “Hampden Park” përballë Skocisë, ku doli e mundur me rezultatin 2-0. Kombëtar
Rrëfehet Grezda: Nuk po e besoja kur më telefonoi Gerrard Talenti i Kombëtares, Eros Greza, i cili u transferua së fundmi te Glasgow Rangers i Stiven Gerrard ishte i ftuar në emi
Sulmuesi shqiptar është zyrtarisht lojtar i Rangers Rangers prej ditësh ishte në gjurmët e sulmuesit shqiptar, Eros Grezda dhe së fundmi ka konfirmuar transferimin e tij në
E konfirumuar/ Grezda tek Rangers Steven Gerrard ka konfirmuar se Rangers’at janë shumë afër kompletimit të transferit të anësorit të Osijekut, kosovarit
Eros Grezda, gati për testet mjekësore tek Rangers Rangers është shumë pranë marrëveshjes për transferimin e anësorit shqiptar të Osijekut, Eros Grezda. Sipas The Scott
Gjigantët skocez kërkojnë 23-vjeçarin e Kombëtares Një lajm i mirë vjen nga ishulli britanik për 23-vjeçarin e Kombëtares Shqiptare, Eros Grezda. Sipas “IndexHR”, klub
Shkupi ngec në shtëpi, barazim pa gola me Rangers Shkupi nuk ka arritur dot të kualifikohet në fazën tjetër të eliminatoreve të Europa Leagues. Ndeshja mes maqedonasv
Steven Gerrard debuton me fitore tek Rangers Steven Gerrard ka debutuar me fitore në rolin e trajnerit. Ekipi i tij, Rangers, mposhti Shkupin me rezultatin 2-0 në
Edhe Celtic hipotekon titullin kampion në derbin më të zjarrtë kundër Rangers (VIDEO) Celtic GlasgoW siguroi sot matematikisht titullin e shtatë radhazi kampion dhe të 49-in në histori, pasi shkatërroi me r