999 rezultate për

range

Njihuni me Range Rover e ri 539 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Range Rover është një makinë luksose dhe është modeli më i fuqishëm që është krijuar deri më tani nga kompania e Rang Ro
Fordi prezanton modelin e ri të Ranger (FOTO LAJM) Ford Ranger 2015 është një makinë e cila ka motor 3.2 litër TDCi me 5 cilindra, i cili çliron 200 kuaj fuqi dhe me mars
Aksident me pasojë vdekjen e një 52 vjeçari në dalje të Tiranës Një aksident me pasojë një të vdekur është shënuar gjatë pasdites së sotme, ku dyshohet se drejtuesi i mjetit ka humbur
Lumma Design linja më e re e Range Roverit (FOTO LAJM) Lumma Design linja më e re e Range Roverit. kjo është një makina e pajisur me teknologji kulmore, që përfshin mbrojtësin
Futbollistët e Arsenal bëhen aktorë për Krishtlindje (VIDEO) Në vigjilje të ndeshjes mes Liverpool dhe Arsenal, e vlefshme për javën e 17 të Premier League-s, tre futbollistë të "To
Sulmuesit i vjedhin dy super-makina teksa flinte në shtëpi (FOTO LAJM) Dy makina me vlerë rreth 160 mijë sterlina i janë vjedhur sulmuesit anglez Darren Bent teksa ky i fundit ishte duke fjet
Trajneri i Rangers refuzoi transferimin e Messi-t Alex McLeish, trajner i skocezëve të Glasgow Rangers nga viti 2001 deri në 2006-ën ka bërë publike një histori vërtet të
Land Rover zbulon një tjetër supermakinë (FOTO-LAJM) Pas Evoque, Range Rover dhe Range Sport, tashmë Land Rover prezanton një model të ri Discovery. Makina britanike 4X4 do
Ja kush është personi që u vra në Dibër (FOTO LAJM) Është identifikuar personi që vdiq në Dibër, duke tentuar të grabiste argjendarinë në qendër të qytetit. Policia ka i
Rio Ferdinand kalon tek Queens Park Rangers (FOTO-LAJM) Pas 12 vjetësh te Manchester United, mbrojtësi anglez, Rio Ferdinand ka vendosur të largohet nga kjo skuadër duke nënshk
Sulmohet nga hakerat "Orange", prek 1.3 milionë konsumatorë Për herë të dytë brënda këtij viti, operatori i telefonisë celulare “Orange” është sulmuar nga hakerat, duke prekur më t
Range Roveri i prezantuar në sallonin e Pekinit (FOTO-LAJM) Land Rover prezantoi në fund të vitit të kaluar modelet e saj hibride Range Rover Hybrid dhe Range Rover Sport Hybrid. P
Korçë, makina merr flakë në ecje Një automjet u përfshi mesditën e sotme në rrugën nacionale Korçë-Pogradec por fatmirësish pa shkaktuar të lënduar. Sipa
Range Rover-i i mbuluar me 60 mijë monedha (FOTO-LAJM) Mund të hyjë në librin e rekordeve Guinness, certifikimi i të cilit mund të vijë brenda dy muajve por sigurisht ky Rang
Range Rover-i i Beckham pas aksidentit (FOTO LAJM) Fundjavë aspak e bukur për David Beckham. Ish ylli i kombëtares angleze të futbollit dhe disa prej klubeve më me emër në
Range Rover-i më i shtrenjtë në histori (FOTO-LAJM) Range Rover ka nxjerrë në treg makinën më të shtrenjtë dhe më luksoze në historinë e markës britanike Land Rover. Makina
Range përplas motorristët, ndjekje si nëpër filma (VIDEO-FOTO) Drejtuesi i një Range Rover merr përpara disa motoçiklistë në përpjekje për t’u arratisur me të shoqen dhe fëmijën e tij
Bale drejt Madridit? (FOTO LAJM) E përditshmja spanjolle "AS" shkruante dje se sot do të bëhet prezantimi i Gareth Bale në Santiago Bernabeu dhe Real Mad
Tremben Rangers, rrufe në stërvitje (VIDEO) Momente frike për futbollistët e Glasgow Rangers. Gjatë një stërvitjeje të skuadrës skoceze, një rrufe ka rënë shumë pra
Range Rover tani edhe kabriolet (FOTO-LAJM) Fotot e fundit që qarkullojnë në internet tregojnë një Range Rover të veçantë. Pas Cabrio Evoque një tjetër eksperiment