999 rezultate për

range

Ja si duket Range Rover Sport i ri (FOTO LAJM) Range Rover Sport vjen me një dizajn të ri tashmë. Versioni është bërë i mundur nga kompania Kahn Design, i cili ka bërë
Range Rover sjell makinën e parë të blinduar (VIDEO) Land Rover prezanton makinën e saj të parë të blinduar me emrin Armored Vehicle. Makina ëhtë e pajisur me motor V6 3.0 S
Range Rover feston 45 vjetorin (FOTO LAJM) Range Rover u shfaq për herë të parë në rrugët e Londrës në vitin 1970. Kompania Range Rover vazhdimisht ka funksionuar
Rrahje masive në Skoci (VIDEO) Sfida mes Motherwell dhe Rangers në Skoci ka sjell përleshje masive në fushën e lojës. Futbollisti i Rangers, Bilel M
Zbogar: Approval of SAA, an important step for Kosovo Head of the EU Office and EU's Special Representative in Kosovo, Samuel Zbogar commented today the Stabilization and Ass
E frikshme, shikoni si përfundon ky Range Rover (VIDEO) Drejtuesit e automjeteve duhet të jenë dhe personat të cilët duhet të bëjnë kujdes gjatë lëvizjes në rrugë, pasi një mom
Njihuni me Range Rover e ri 539 kuaj fuqi (FOTO LAJM) Range Rover është një makinë luksose dhe është modeli më i fuqishëm që është krijuar deri më tani nga kompania e Rang Ro
Fordi prezanton modelin e ri të Ranger (FOTO LAJM) Ford Ranger 2015 është një makinë e cila ka motor 3.2 litër TDCi me 5 cilindra, i cili çliron 200 kuaj fuqi dhe me mars
Aksident me pasojë vdekjen e një 52 vjeçari në dalje të Tiranës Një aksident me pasojë një të vdekur është shënuar gjatë pasdites së sotme, ku dyshohet se drejtuesi i mjetit ka humbur
Lumma Design linja më e re e Range Roverit (FOTO LAJM) Lumma Design linja më e re e Range Roverit. kjo është një makina e pajisur me teknologji kulmore, që përfshin mbrojtësin
Futbollistët e Arsenal bëhen aktorë për Krishtlindje (VIDEO) Në vigjilje të ndeshjes mes Liverpool dhe Arsenal, e vlefshme për javën e 17 të Premier League-s, tre futbollistë të "To
Sulmuesit i vjedhin dy super-makina teksa flinte në shtëpi (FOTO LAJM) Dy makina me vlerë rreth 160 mijë sterlina i janë vjedhur sulmuesit anglez Darren Bent teksa ky i fundit ishte duke fjet
Trajneri i Rangers refuzoi transferimin e Messi-t Alex McLeish, trajner i skocezëve të Glasgow Rangers nga viti 2001 deri në 2006-ën ka bërë publike një histori vërtet të
Land Rover zbulon një tjetër supermakinë (FOTO-LAJM) Pas Evoque, Range Rover dhe Range Sport, tashmë Land Rover prezanton një model të ri Discovery. Makina britanike 4X4 do
Ja kush është personi që u vra në Dibër (FOTO LAJM) Është identifikuar personi që vdiq në Dibër, duke tentuar të grabiste argjendarinë në qendër të qytetit. Policia ka i
Rio Ferdinand kalon tek Queens Park Rangers (FOTO-LAJM) Pas 12 vjetësh te Manchester United, mbrojtësi anglez, Rio Ferdinand ka vendosur të largohet nga kjo skuadër duke nënshk
Sulmohet nga hakerat "Orange", prek 1.3 milionë konsumatorë Për herë të dytë brënda këtij viti, operatori i telefonisë celulare “Orange” është sulmuar nga hakerat, duke prekur më t
Range Roveri i prezantuar në sallonin e Pekinit (FOTO-LAJM) Land Rover prezantoi në fund të vitit të kaluar modelet e saj hibride Range Rover Hybrid dhe Range Rover Sport Hybrid. P
Korçë, makina merr flakë në ecje Një automjet u përfshi mesditën e sotme në rrugën nacionale Korçë-Pogradec por fatmirësish pa shkaktuar të lënduar. Sipa
Range Rover-i i mbuluar me 60 mijë monedha (FOTO-LAJM) Mund të hyjë në librin e rekordeve Guinness, certifikimi i të cilit mund të vijë brenda dy muajve por sigurisht ky Rang