999 rezultate për

range

I dehur në "Range" plot me euro, i forti nga Fieri e pëson keq Policia ka ndaluar një 35-vjeçar në gjendje të dehur në lagjen "Kastriot". Policia e ndaloi të riun pasi ishte në gje
Eros Grezda kryen stërvitjen e parë te Rangers Shqipëria nuk arriti të merrte pikë në “Hampden Park” përballë Skocisë, ku doli e mundur me rezultatin 2-0. Kombëtar
I vodhën Range Rover-in, boksieri Joshua u vihet pas Kampionit të peshave të rënda në boks, Anthony Joshua, disa ditë më parë i kanë vjedhur makinën e tij të re Range Rover,
Zhduket një shqiptar me Range Rover, kush e sheh të lajmërojë (FOTO LAJM) Një person, shtetas i Kosovës me një makinë Rang Rover që tre ditë ndërsa familjarët kanë kërkuar ndihmë publike. Avd
Rrëfehet Grezda: Nuk po e besoja kur më telefonoi Gerrard Talenti i Kombëtares, Eros Greza, i cili u transferua së fundmi te Glasgow Rangers i Stiven Gerrard ishte i ftuar në emi
Sulmuesi shqiptar është zyrtarisht lojtar i Rangers Rangers prej ditësh ishte në gjurmët e sulmuesit shqiptar, Eros Grezda dhe së fundmi ka konfirmuar transferimin e tij në
E konfirumuar/ Grezda tek Rangers Steven Gerrard ka konfirmuar se Rangers’at janë shumë afër kompletimit të transferit të anësorit të Osijekut, kosovarit
Eros Grezda, gati për testet mjekësore tek Rangers Rangers është shumë pranë marrëveshjes për transferimin e anësorit shqiptar të Osijekut, Eros Grezda. Sipas The Scott
Gjigantët skocez kërkojnë 23-vjeçarin e Kombëtares Një lajm i mirë vjen nga ishulli britanik për 23-vjeçarin e Kombëtares Shqiptare, Eros Grezda. Sipas “IndexHR”, klub
I forti me Range Rover bën gabimin e madh në rrugë, si e kapi policia (VIDEO) Policia Rrugore tani e tutje do të evidentojë me dron parakalimet e gabuara. Polica njoftoi sot se ka gjetur një “ilaç”
Shkupi ngec në shtëpi, barazim pa gola me Rangers Shkupi nuk ka arritur dot të kualifikohet në fazën tjetër të eliminatoreve të Europa Leagues. Ndeshja mes maqedonasv
Steven Gerrard debuton me fitore tek Rangers Steven Gerrard ka debutuar me fitore në rolin e trajnerit. Ekipi i tij, Rangers, mposhti Shkupin me rezultatin 2-0 në
Kosovari tregon tmerrin në Serbi: Një Range Rover i zi na ndoqi gjithë rrugës Janë të shumtë ata mërgimtarë të Kosovës dhe Maqedonisë që zgjedhin Serbinë për t'u rikthyer në vendin e punës në Zvicër
Edhe Celtic hipotekon titullin kampion në derbin më të zjarrtë kundër Rangers (VIDEO) Celtic GlasgoW siguroi sot matematikisht titullin e shtatë radhazi kampion dhe të 49-in në histori, pasi shkatërroi me r
Sulmohet autobusi i basketbollistëve në Shkup Autobusi i basketbollistëve të MZT Shkup dje është sulmuar nga persona të panjohur në rrugën “Vasko Karangelevski” ku ës
Nipi i deputetit mori nusen me 10 makina super luksoze, dalin pamjet e dasmës mbretërore (VIDEO) Të dielën që lamë pas u kurorëzua në martesë dashuria e Mand Fufit, djalit të ish-deputetit të PD-së Mhill Fufi. Rrug
Range Rover i ri elektrik dhuron spektakël në shkallët e malit vdekjeprurës (FOTO LAJM) Një Range Rover Sport elektrike ka ngjitur shkallët e një prej monumenteve kombëtare më të njohura të Kinës, që ndodhet
Tentuan të vjedhin "Range Rover"-in e 38-vjeçares, në pranga dy të rinjtë në Tiranë Dy persona janë arrestuar në Tiranë me akuzën e vjedhjes. Dy të rinj tentuan t'i vjedhin makinën e parkuar një 38-vje
Basketbollisti i njohur përplaset me Range Rover, humb jetën bashkë me gruan e tij Një aksident tragjik i ka kushtuar jetën ish-basketbollistit të famshëm të NBA-së dhe bashkëshortes së tij. Rasual Bu
Kur Princesha ngec në trafik! (FOTO LAJM) Ajo mund të jetë e martuar me Mbretin e ardhshëm të Anglisë, por ekzistojnë disa realitete fatkeqe të jetës moderne që e