999 rezultate për

rami

5 detaje misterioze për piramidat e Egjiptit të lashtë Madhësia e gurëve, sistemi i tuneleve, rreshtimi me yjet… dhe misteri i diçkaje që mungon në majë të Piramidës së Madhe
Floresha, nëna heroinë që lufton çdo ditë me sëmundjen e djalit! Puntata e sotme e programit “Dua të të bëj të lumtur” u hap me sakrificat dhe luftën e përditshme të një nëne. Kjo ishte
Shqiptarët në Amerikë mblodhën 45 mijë dollarë për nënat gjakovare Veprimtari shqiptar nga Shtetet e bashkuara të Amerikës, Ramiz Kukaj, ka bërë publike shumën e mjeteve të grumbulluara
Djali takon për herë të parë pas 41 vitesh nënën e tij biologjike Emocione të forta përjetuam edhe këtë mbrëmje në puntatën e tetë të programit “Dua të të bëj të lumtur”. Esmeraldi, 41-v
U lidh me Philip Plein, modelja tërbon Instagramin (FOTO LAJM) Që kur u lidh me stilistin e njohur stilistin e famshëm gjerman Philip Plein, modelja Justyna Gradek po korr një sukses
Nga dëbora në det, motrat Vjollca i vënë flakën Instagramit (FOTO LAJM) Luana Vjollca e di shumë mirë me çfarë mund ta kompesoj lodhjen e gjithë kësaj kohe. Pushime, por jo thjesht pushime! Pu
Rama anulon programin dhe shkon tek Kuvendi Kryeministri Edi Rama ka anuluar aktivitetin e parashikuar sot në Gjirokastër duke ndjekur nga Tirana protestën e opozit
Rapunzel, po çmend Instagramin (VIDEO) Nuk është vajza bukuroshe me flokë të gjata por është një kalë 8-vjeçar që po çmend përdoruesit e 'Instagram', shkruan
Haradinaj takim me delagacionin e MCC-së nga Washingtoni, në Kosovë Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, e ka vlerësuar si shumë inkurajues vlerësimi i Korporatës së Sfidës së Mijëvje
A pati apo jo tradhti? Rezart Veleshnja sqaron furtunën në Instagramin e tij Pati shumë spekulime për aktorin Rezart Veleshnja dhe skandalin që ndodhi me Instagramin e tij. Vetë aktori deklaroi
Nuk ia njihte hallën, këngëtarja bëhet xheloze dhe ia fshin nga Instagrami Vetëm pak kohë më parë këngëtarët Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi pranuan publikisht lidhjen duke i dhënë më në fund përgjig
Nisin tensionet e para të protestës, policia kapet me televizionet Protesta e opozitës, që është thirrur ditën e sotme, pritet të ketë një pjesmarrje mjaftë të madhe. Të gjendur në kë
Pas lidhjes me stilistin VIP, modelja i vë flakën Instagramit (FOTO LAJM) Që kur u lidh me stilistin e njohur stilistin e famshëm gjerman Philip Plein, modelja Justyna Gradek po korr një sukses
Visi reagon për herë të parë për ndarjen nga Lori Hoxha Vis Bajraktari ka reaguar për herë të parë nda lajmeve se është ndarë me Lorin. Teksa është duke dëgjuar në radio dhe
Vettingu i "ha kokën" prokurorit të Dajtit Komisioni i Pavarur i Kualifikimit shkarkoi nga detyra prokurorin që përfaqësoi shtetin kundër Dritan Dajtit në Gjykatën
Bebe Rexha i vë zjarrin Instagramit me fotot e fundit (FOTO LAJM) Bebe Rexha është një nga këngëtaret shqiptare që padyshim tashmë ka rritur që të konsiderohet si një yll Popi në arenën
Tërbohet Instagrami, VIP-at humbin miliona followers Dje, yje të famshëm humbën miliona ndjekës në Instagram, përfshirë këtu Selena Gomez, Ariana Grande, Kylie Jenner dhe jo
Jose Mourinho i ftuar në programin televiziv "RT" Ish-menaxheri i klubit anglez të futbollit Manchester United, Jose Mourinho, do të jetë i ftuar i programit të tij telev
Kejvina "shkatërron" Instagramin me setin e ri (FOTO LAJM) Kejvina Kthella ka tërhequr vëmendje me fotografitë e fundit të realizuara. Biondina, ka pozuar së fundmi vetëm me të
"Fiks si pjeshkat e Instagramit", aktori poston videon epike (VIDEO) Rezart Veleshnja është bërë një nga aktorët më të dashur të publikut shqiptarë. Ai falë talentit që ka, ka fituar nj