999 rezultate për

rami

Kjo vajzë fiton 30 mijë dollar çdo ditë nga Instagrami (FOTO LAJM) Një ish-kuzhiniere dhe basketbolliste, e cila ka 2.5 milionë ndjekës në Instagram dhe poston foto e video të shumta për
U dëmtua ndaj Milanit, Behrami rrezikon të mbyllë sezonin Mbrëmë, gjatë ndeshjes Milan-Udinese, Valon Behrami u detyrua të dilte para kohe nga fusha, madje me barrelë, për shkak
Kjo instruktore është ylli i ri i Instagramit (FOTO LAJM) Afroditi Vlantimirova është një instruktore kërcimi, e cila po bëhet mjaft e famshme përmes rrjeteve sociale. Fotot
Gjyshja Alberie Hadërgjonaj del me bikini, trupi i saj nxeh Instagramin (FOTO LAJM) Këngëtarja Albërie Hadërgjoni është një nga ‘gjyshet më sexy' dhe këtë kujdeset ta tregojë herë pas herë në pastimet e
Albëria Shkund Instagramin me foton me bikini, sfidon vajzat e reja (FOTO LAJM) Albërie Hadergjonaj vazhdon të jetë në top formë, dhe të ketë super linja edhe pse tashmë është bërë edhe gjyshe. Kët
“Duplex-i” me mungesa, zbuloni dy aktorët që u larguan papritur nga programi Tashmë jemi mësuar me programi i humorit “Duplex”, ku aktorët me skeçet e batutat e realizuara pa skenar na dhurojnë të
Zbërthehet "bosi" i Instagramit: Shitja e makinës dhe takimi me ekzekutorin e Jurgen Kurtit (FOTO LAJM) Oficerët e Policisë Gjyqësorë kanë arritur në emrin e Klodian Banos, si i dyshuar kryesor për ekzekutimin e Jurgen Kurti
Mos i besoni Instagramit, ndryshimet drastike që bën Fotoshopi (FOTO LAJM) Photoshop-i ua ka bërë më të lehtë jetën njerëzve që duan të jenë gjithmonë të bukur dhe në formë. Programi që përpu
I vihet flaka Instagramit, çfarë po kurdis Kejvina? (FOTO LAJM) Kejvina vendosi të ikte nga Xingu për të ndjekur ëndrrën e saj në Itali duke i lënë vendin vajzave të tjera. Por nga
Vajza nga shteti komunist shkatërron Instagramin (FOTO LAJM) Ajo është një ndër vajzat me të pasmet më seksi dhe më të mëdha në botë momentalisht – dhe po i bën konkurrencë serioze
Dafina nuk kursehet, tund Instagramin me videon provokuese (VIDEO) Dafina Zeqiri tashmë prej disa kohësh është kthyer sërish në Shqipëri dhe po punon fort për të nxjerrë projekte të reja.
Iku nga Xingu por jo nga Instagrami, Kejvina tërbon fansat (FOTO LAJM) Ju kujtohet dalja e parë e Kejvinës me fustanin e kuq tek Xing Me Ermalin? E si mund të harrohet, ajo është ndër dalj
Plas tek Instagrami i Jurgen Kurtit pas ekzekutimit (FOTO LAJM) Policia nuk e ka ende të qartë se si dhe kush e vrau gjatë mbrëmjes së djeshme Jurgen Kurtin, megjithatë kjo nuk i ka nd
Pamela Anderson rikthehet me Ramin, por futbollisti i vendos disa kushte Aktorja, Pamela Anderson dhe futbollisti i njohur, Adil Rami mesa duket kanë vendosur që të rikthehen sërish bashkë, pas
Emocionuese, kuzhinierja surprizon të moshuarit që jetojnë në azil Çdo të shtunë në programin “Dua të të bëj të lumtur” janë trajtuar tema sociale nga më të ndryshmet, të tilla si gjakmar
Misteri i bllokimit më të madh të Facebook-ut dhe Instagramit Rrjeti social Facebook përjetoi ndërprerjen më të gjatë në historinë e tij. Shërbimet e tij kyçe kanë qenë të papërdo
Rikja nuk pyet për temperaturat e ulëta, shkund Instagramin me fotot në Ksamil Rike Roçi dhe Irid Oxas, teksa bëjnë simbolin e shqiponjës në stadium është bërë hit në të gjithë botën. Por kjo hist
Ishi i Skriniar, i vë flakën ‘Instagramit’ (FOTO LAJM) Lucia Javorcekova bë e famshme vetëm vitin e kaluar, teksa mediat folën për një marrëdhënie më shumë se miqësore mes saj
Oriola Marashi “shkatërron” Instagramin me fotot për 8 Mars (FOTO LAJM) Shumë e ndjekur në rrjetin social Instagram dhe shumë e komentuar për format e saj bombastike, Oriola Marashi i ka bërë
"Me Bledin"! Programi më i ri nga Bledi Strakosha Pas një mungese në programet televizive, moderatori i dashur për publikun Bledi Strakosha rikthet me një program të ri “