999 rezultate për

rami

Nëna e Rita Orës uron festën e Fitër Bajramit në shqip (FOTO LAJM) Nëna këngëtares Rita Ora, Vera ka uruar festën e Fitër Bajramit. Vera Ora përmes llogarisë së saj në Instagram ua k
Haradinaj qeras policët me ëmbëlsira për Bajram Kryeministri Ramush Haradinaj ka vijuar traditën e tij të zakonshme për festën e Fitër Bajramit. Mëngjesin e festës s
Festa e Bajramit, Basha uron besimtarët: Zoti e pranoftë sakrificën dhe lutjet tuaja Kreu i Opozitës Lulzim Basha uron besimtarët myslimanë me rastin e festës së Fitër Bajramit dhe mbylljes së muajit të sh
Sheshi "Skënderbej" mbushet plot, nuk mungojnë as fëmijët në faljen e Fiter Bajramit (FOTO LAJM) Besimtarët myslimanë festojnë sot Fitër Bajramin. Mijëra besimtarë u mblodhën mëngjesin e sotëm për faljen e namazit të
Rama publikon foton nga Xhamia e Namazgjasë: Gëzuar Bajramin (FOTO LAJM) Myslimanët festojnë sot Fitër Bajramin, teksa qindra besimtarë iu drejtuan sot sheshit “Skënderbej”, Tiranë për faljen e
Kurti: Festa është e të gjithëve kur është për të gjithë Kreu i Vetëvendosjes, Albin Kurti ka uruar festën e Fitër Bajramit. Ai thotë se duhet anuar kah e drejta, kah e mira,
Mijëra myslimanë falin namazin e Bajramit në Tiranë, Spahiu: Ruani familjen! Besimtarët myslimanë krentojnë sot Fiter Bajramin. Dita nisi me faljen e namazit nën drejtimin e Kryetarit të KMSH,
Bajrami i Madh, Meta uron besimtarët muslimanë Në kuadër të Bajramit të Madh, kreu i shtetit shqiptar Ilir Meta uroi besimtarët myslimanë. Meta shkruan se është koh
Qershori nis me shira, kur kthehet dielli Megjithëse zyrtarisht në stinën e verës, qershori duket si një zgjatim i majit, që u karakterizua nga shira dhe mot i pa
Tifozja çeke e Juves, "tërbon" Instagramin (FOTO LAJM) Pasi mori famë në botën e garave me motorë, modelja çeke që jeton në Barcelonë, Eva Padlock, nuk ka shumë që është futur
Pak ditë para Bajramit, ja si duket Meka (FOTO LAJM) Qyteti më i shenjtë i islamit është plot me pelegrinë në ditën e fundit të agjërimit për Ramazan. Foto nga ajri trego
Margarina shitet për gjalpë, AKU sekuestron 47 tonë, si u zbulua? Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka sekuestruar 47 tonë margarinë, ndërsa janë vendosur tetë gjoba me vlerë totale 2.9 mil
"Mbretëresha e armëve" që po çmend Instagramin (FOTO LAJM) Orin Julie, 25 vjeç, është bërë e famshme dhe ka mbi 500 mijë ndjekës në rrjetet sociale, falë pasionit për armët. Aj
Ra pre e bullizmit pas fotografisë nudo, reperja e famshme mbyll Instagramin Reperja Iggy Azalea është kthyer në një viktimë të bullizmit online pasi në rrjete sociale po qarkullojnë disa fotografi
Amber sërish djeg Instagramin (FOTO LAJM) Amber Turner ka vazhduar të tregoj asetet e saj fantastike në bikine dhe veshje të ngushta derisa ka pozuar edhe në një
Nuk ka divorc, Pamela Anderson dhe Adil Rami festojnë se bashku (VIDEO) Ish-mbrojtësi i Milanit, Adil Rami dhe modelja Pamela Anderson janë bashk. Ata u panë të përqafuar bashk në cermonin
Kush tha që u shemb komunizmi?! Ministri i Ramiz Alisë, në krye të Akademisë së Shkencave Përfundon votimi për zgjedhjen e kryetarit të Akademisë së Shkencave duke u zgjedhur një ish-komunist, pikërisht ministr
Ana tjetër e Instagramit, fëmijët e varfër por që tallen me të pasurit (FOTO LAJM) Le të tregohemi të sinqertë, që sa herë shohim një fëmijë të kamur në Instagram, që na tregon jetën e tij luksoze, rroba
Bamir Topi: Çfarë më tha Ramiz Alia për Berishën në takimin kokë më kokë Libri i Bamir Topit ka ngjallur debate në arenën politike. Në këtë libër, Topi ka shkruar ngjarjet kryesore të eksper
Shpërthim pranë piramidave në Egjipt, 16 të plagosur Të paktën 16 persona mësohet të kenë mbetur të plagosur si pasojë e një shpërthimi pranë muzeut të madh në piramidat e