999 rezultate për

rami

Zbulohet vendbanimi më i vjetër se piramidat e egjiptiane Arkeologët izraelitë zbuluan kohët e fundit një vendbanim të madh 9000-vjeçar neolitik pesë kilometra larg Jerusalemit p
Format bombastike të Rashelit "ndezin" instagramin (FOTO LAJM) Fotot njëra pas tjetrës të Rashel Kolanecit e veshur me rroba banjo kanë gjithmonë hapësirën e tyre në mediat rozë. E
Llotaria amerikane, rriten shanset për këtë vit E dimë që vitet e fundit shqiptarët mezi presin të vijë muaji tetor që të aplikojën për lotarinë amerikane, por mbase as
Instagrami heq numrin e pëlqimeve, influencuesit shpërthejnë në lot (VIDEO) Një modele nga Australia ka shpërthyer në lot pas përhapjes së lajmit se Instagrami do të heqë së shpejti numrin e pëlqi
Oriolës i vodhën Instagramin dhe s'lanë gjë pa thënë, reagon e ëma e prekur (FOTO LAJM) Modelja e njohur Oriola Marashi fatkeqësisht ka rënë para pak ditësh pre e hackerave, të cilët i morën Instagramin dhe i
Gazetari provokon Behramin: Njihesh si luftëtar, por ike nga lufta e Kosovës Një intervistë vërtet interesante është ajo që Valon Behrami ka dhënë së fundmi për mediat zvicerane. Pikërisht njeriu q
Hoxha ngre alaramin: Skënderbeu u bë "kokë turku", jemi në një 97-të të dytë për sa i përket futbollit Kategoria Superiore ndodhet në kaos pasi gjysma e skuadrave nuk janë gati për të nisur kampionatit. Një çështje që do të
Rozana Radi e fshin nga Instagrami, publikon mesazhet me Fjolla Morinën (FOTO LAJM) Nuk e mohoni dot që kur dikush na ka hequr nga Instagrami s’na ka ardhur aspak mirë dhe kemi reaguar në mënyrë të ndrysh
Reagon Meta: Shumë turp! As sampistët e Ramiz Alisë nuk e kanë prekur me dorë artistët Presidenti i vendit, Ilir Meta ka vendosur ti bashkohet protestës për Teatrin Kombëtar me anë të një postimi në Facebook
Flaka Krelani me bikini i vë "flakën" Instagramit, e quan veten Lamborghini (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare ka bër një përshkrim interesant pranë fotografisë që ka postuar. Flaka në profilin e saj në Inst
Nuk e njihni, por vendi më i mrekullueshëm sipas Instagramit ndodhet shumë afër Shqipërisë (FOTO LAJM) Bora Bora, ishujt nëpër botë apo Parisi i dashurisë gjithnjë janë parë si destinacionet më të mrekullueshme për t’u vizi
Amerika i thotë stop shitjes së aeroplanëve ushtarak Turqisë Pentagoni njoftoi se ka nisur procesin e përjashtimit të Turqisë nga projekti F-35, për shkak të blerjes së sistemit kun
E njohim si super vajzën e Instagramit, por kjo foto e Lori Hoxhës na tremb (FOTO LAJM) Lori Hoxha vendosi të publikojë një foto ku shfaqet me një buzëqeshje engjëllore! Fashionista e njohur kishte pozuar
S'ka më "luftë" për pëlqime, "Instagram" merr vendimin e rëndësishëm Pas Kanadasë, prova mbërrin edhe në Itali. Instagrami atje nuk do të tregojë më numrin e pelqimeve sesa “like” ka marrë
Ylli i Instagramit tenton të shtojë ndjekësit, abuzon me kafshët (FOTO LAJM) Ka thuajse 6 milionë ndjekës në Instagram dhe me siguri quhet një influencuese. Po flasim për 20-vjeçaren, Kristen Hanch
Arbenita i ka hyrë kërkimeve në instagramin e Feros, kërcënon fanset (FOTO LAJM) Fero dhe Arbenita Ismajli janë kthyer në kryefjalën e showbiz-it shqiptar dhe gjithçka prej tyre përbën interes të madh
22 enë qaramike antike gjenden në brigjet shqiptare Një projekt i përbashkët arkeologjik shqiptaro-amerikan ka gjetur amfora që janë të paktën 2,500 vjeçare në detin Jon pr
Ylli i "Instagramin" provokon mbi kalë, ndjekësit i kthehen keq (FOTO LAJM) Kristen Hancher është vetëm 20 vjecc por ka arritur të tërheqë vëmendjen e 5.8 milion ndjekësve në Instagram dhe 1 ilion
Formacioni më i mirë i Instagramit, dominon Reali (FOTO LAJM) Rrjetet sociale janë bërë pjesë e pandarë e jetës së futbollistëve të famshëm. Ylli i Juventusit, Cristiano Ronaldo ë
Më të kujdesshëm, Instagrami merr masa për këto komente Instagram-i është kthyer në rrjetin social më të përdorur në të gjithë botën. Për shkak të numrit të lartë të përdoru