E FUNDIT/ Dështoi me negociatat,Zoran Zaev shpall zgjedhje të parakohshme
999 rezultate për

rami

I mbyllën programin e mëngjesit, ja çfarë ka ndodhur me Zogun e Tironës (FOTO LAJM) Pak ditë më parë u konfirmua se Kelvi Kadilli bashkë me Arjola Shehun do të moderojnë një emision mëngjesi në “Ora News”
Ambasada Amerikane uron Kurban Bajramin, apel palëve Me rastin e Kurban Bajramit ambasada amerikane ka uruar të gjithë bësimtarët muslimanë në të gjithë botën. Me anë të
Basha uron Kurban Bajramin: Gëzuar Festën e Sakrificës, Zoti e bekoftë Shqipërinë Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha uron të gjithë besimtarët myslimanë Gëzuar Kurban Bajramin. "Të dashur
Rama publikon fotot nga xhamia e Gjirokastrës dhe uron Kurban Bajramin (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka uruar besimatarët myslimanë për festën e Kurban Bajramit përmes një postimi në rrjetet sociale.
Haradinaj vazhdon traditën: Shërben kafe e ëmbëlsira policëve për Kurban Bajram (FOTO LAJM) Kryeministri në dorëheqje, Ramush Haradinaj tani më e ka bërë zakon që fillimisht të bëjë bajram me policët. Me rasti
Meta uron Kurban Bajramin: Të mendojmë më shumë për interesin e përbashkët kombëtar Presidenti Ilir Meta ka uruar besimtarët myslimanë me rastin e festës së Kurban Bajramit duke përcjellë mesazhe paqeje,
Mijëra në shesh, besimtarët myslimanë falin namazin e Kurban Bajramit Besimtarët myslimanë falën mëngjesin e sotëm namazin e Kurban Bajramit në Tiranë. Në sheshin 'Skënderbej' besimtarët
Myslimanët festojnë Kurban Bajramin, kreu i KMSH: Të shërojmë plagët dhe të mbështesim njëri-tjetrin (VIDEO) Kreu i Komunitetit Mysliman të Shqipërisë, Bujar Spahiu uroi sot myslimanët për festën e Kurban Bajramit që është ditën
Kurban Bajrami dhe plazhi, shqiptarët e Kosovës i mësyjnë Shqipërisë Festa e Kurban Bajramit ka sjellë fluks në pikën e kalimit kufitar të Morinës që në orët e para të mëngjesit të së shtun
"Leku shkon te leku", motra e Encës mbush Instagramin me foto në jaht (FOTO LAJM) Enca është ndër këngëtaret më të njohura shqiptare dhe falë suksesit të saj ka arritur të ketë një numër mjaft të madh f
Mbi 2.5 milionë pelegrinë në Mekë Rreth 2.5 milionë pelegrinë kanë nisur ritin e përvitshëm të haxhit në qytetin e shenjtë saudit të Mekës. Udhëtimi rr
"Ka Instagrami dhjam derri plot", modelja shqiptare revoltohet me komentuesin (FOTO LAJM) Modelet janë gjithmon në shënjestër të komenteve negative të Instagramit dhe ndonjëherë pa të drejtë. Elena Lika ësht
Instagrami i Flaka Krelanit në "zi", çfarë po ndodh me këngëtaren (FOTO LAJM) Flaka Krelani përveçse këngëtare e njohur është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale e sidomos në Instagram. Shpeshhe
"Shtatzanë vetëm për Instagramin", fansat akuzojnë Arianën e Ermalit (FOTO LAJM) Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë ndër çiftet shqiptar më të dashur për publikun. Dyshja janë prindër të tre fëmijëve
Instagrami i Rashelit sërish në "flakë": Energjia nuk gënjen (FOTO LAJM) Rashel Kolaneci është modelia e cila u bë më së shumti e njohur pas ishte velinë e "Xing me Ermalin" për një periudhë ko
Hykmete Bajrami uron Mustafën dhe paralajmëron fundin e PAN Deputetja e LDK’së, Hykmete Bajrami ka uruar qytetarët, Kosovën dhe LDK’për për zgjedhjen e Kryetarit të ri të partisë.
Meta: Jam i gatshëm të vendos lule te varri i Ramiz Alisë nëse nuk merr fund kriza Presidenti iIlir Meta gjatë konferencës për shtyp të mbajtur ditën e sotme, ka folur për situatën politike në vend.
Çfarë po ndodh me Flaka Krelanin, "Instagrami" i saj "zhytet në zi" (FOTO LAJM) Flaka Krelani është një prej këngëtareve me vokal unik në botën e artistëve shqiptarë. Gjithmonë ka ditur të jetë në
Ameli e Miriamit dhe Albanit "ëmbëlson" Instagramin, si vajzë kopertinash (FOTO LAJM) Miriam Cani ka postuar fotot më të ëmbla të vogëlushes së saj Ameli, të cilat me siguri do ju zbukurojnë ditën. Bukurosh
Portierja seksi i jep fund karrierës, shkak bëhet Instagrami (FOTO LAJM) Portieria bukuroshe i jep fund karrierës për shkak të Instagramit Mikayla Demaiter ka vendosur të heqë dorë nga sporti