999 rezultate për

ramen

Basha bën deklaratën e fortë: Nuk ndalemi, ju do ta shoqëroni Ramën para drejtësisë Referuar vendimit të marrë ditën e sotme kundër drejtuesve lokal te PD ne Elbasan, Basha nga selia blu u është drejtuar
Basha jep lajmin e keq për Ramën Kryetari i opozitë, Lulzim Basha është shprehur se kryeminstri Rama prej një jave po kërcënon opozitën. Por në një posti
Denoncimi i fortë i Berishës/ Truproja që mbrojti Ramën në Librazhd ka ndërruar jetë? Sali Berisha berisha ka hedhur akuza të forta në drejtim të policise, ku sipas ish-kryeministrit truproja që mbrojti Ram
Haradinaj për përplasjet me Ramën: Tregova të vërtetën për Berlinin Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur për përplasjet me kryeministrin shqiptar, Edi Rama. Ai thotë se është
Ceka thumbon Ramën: Nëse "Skënderbeu" është trim e ka kollaj të ndryshojë Kushtetutën (VIDEO) Politikani Neritan Ceka ka qënë mbrëmë i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora ku nuk nguroi të ironizonte kryeminis
Basha paralajmëron protesta të fuqishme: Nuk ka marrëveshje me Edi Ramën Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha gjatë takimit me gazetarë është pyetur për çështjet më të nxehta lidhur me
Iu duk si badigard, Clinton injoron Ramën dhe nuk i zgjat dorën (VIDEO) Sot Kosova është duke festuar 20 vjetorin e çlirimit nga Serbia, pas luftës 79 ditore të NATO-s. Të pranishëm kanë qe
Junker puth Ramën dhe ngatërron datën e zgjedhjeve (VIDEO) a patur një moment të "çuditshëm" këtë të martë në Bruksel teksa në konferencë për shtyp mes Ramës e Jean Claude Juncker
Shpërthen Maliqi: As deputetët e PS nuk e duan Ramën (VIDEO) Mbrëmjen e djeshme deputeti Lefter Maliqi ka qenë i ftuar në emisionin 360 gradë ku mbi të gjitha u diskutua për gjedhje
Maliqi ironizon Ramën: Së shpejti në ERTV Gjenerali i ushtrisë së vdekur Pas deklaratës së kryeminstrit Edi Rama nga Burreli, ku shprehej se Meta nuk e meriton më karigen e presidentit , ka rea
Meta trondit Ramën: Shtyn datën e zgjedhjeve Vendi ka hyrë tashmë në një krizë totale. Presidenti i Republikës Ilir Meta vendosi pak më parë që të tërheqë dekretin q
Opozita "burgos" Ramën dhe Dakon në mes të Tiranës (FOTO & VIDEO) Pak para nisjes së protestës së sotme të rinjtë opozitarë kanë inskenuar arrestimin e kryeministrit Edi Rama dhe kryebas
Skandalet e përgjimeve nuk e trembin Ramën, sërish thotë se do të mbajë zgjedhjet pa opozitën Kryeministri Edi Rama është shprehur se opozita ka frikë nga zgjedhjet dhe prandaj “kërcënojnë rrugëve me popullin imagj
Gjuajti me këpucë Ramën, lirohet nga burgu protestuesi Ditën e sotme Gjykata ka liruar një protestuesin Ilir Katiraj, i cili ishte arrestuar pasi gjuajti me këpucë kryeministr
Alibeaj: Pas përgjimeve të "Bild", Edi Ramën nuk e beson askush Ish-deputeti i Partisë Demokratike Enkelejd Alibeaj, ka reaguar në një deklaratë për shtyp lidhur me përgjimet e publiku
Ylli i Seria A dëshiron Interin, klubi kërkon shumë marramëndëse Ndërsa Juventusi dhe AC Milan janë afër emërimit të trajnerit të tyre të ri, Interi tashmë po mendon për nënshkrimet e p
Meta ka një mesazh për Bashën dhe Ramën Protesta madhështore dhe disa shashka të hedhura nga qytetarët, duke tensionuar situatën kanë sjellë reagimin e presiden
Blerim Destani dhe ora e tij me vlerë marramëndëse (FOTO LAJM) Blerim Destani është aktori shqiptar që po shënon famë ndërkombëtare. Blerim Destani njihet për rolet në projektet fi
Çfarë e shtyn Ramën drejt PPP-ve? Nga Kleo Kostenja Seanca e fundit parlamentare, përveç teatrit të përjavshëm të kryeministrit me “opozitën e re
Basha: Me 2 qershor të shporrim Ramën Kryetari i Partisë Demokratike dhe Opozitës së Bashkuar Lulzim Basha, ndodhet në këto momente në një takim me qytetarë d