999 rezultate për

ramen

Tiede "thumbon" Ramën: A dëshiron ende të më padisësh? Gazetari i ‘Bild’ Peter Tiede ka sfiduar sërish kryeministrin Rama, pasi ky i fundit tha se do ta padiste në gjykatën gj
Protesta e opozitës, Berisha: Cunami i jashtëzakonshëm po afron (VIDEO) Ndërkohë që në orën 20:00 pritet të fillojë protesta e opozitës së bashkuar e cila do të vazhdojë deri në mesnatë, ish k
Gruaja "çudit" Ramën live: Kam ardhur nga Amerika të votoj për ty (VIDEO) Kreyministri Edi Rama dhe kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj vazhdojnë të takojnë qytetarët e njësive administrative n
Socialistët e Shkodrës harrojnë Ramën, thirrje për Tom Doshin në miting Kryeministri Edi Rama nga Shkodra ka dhënë një mesazh për Tom Doshin duke thënë se e ka aleat strategjik. Por në mome
Qytetari "tërbon" Ramën, i dërgon mbadhje në miting: Pa polici dh*et në brekë (VIDEO) Shkodër, një qytetar ka sjellë një palë të brendshme për kryeministrin Edi Rama në takimin që ky i fundit mban pasditen
Veliaj ofendon ata që s'duan Ramën: Kope, debila ata që duan Berishën Kreu i Bashkisë së Tiranë ka menduar t'i vijë në ndihmë shefit të tij Edi Rama në këtë periudhë të vështirë, edhe pse në
Shkodra nën shtetrrethim: FNSH me shkopa gome bëhet gati të presë Ramën (VIDEO) Kryeministri Edi Rama pritet të mbaj pasditen e sotme një takim elektoral në qytetin e Shkodrës për prezantimin e kandid
Kush fshihet pas telefonatës që nxorri Ramën me shpejtësi nga Kuvendi (FOTO LAJM) Ndërkohë që sot mbahej seanca plenare e rradhës, kryeministri është shqetësuar nga një telefonatë e papritur e cila e ka
E pabesueshme! Kjo është shifra maramendëse që Luana fiton për një koncert (FOTO LAJM) Luana Vjollca ështe një prej personazheve publike më me zë në Shqipëri por edhe në mbarë diasporë. Moderatorja dhe kë
BOMBA 10/ Ymer Lala takon Edi Ramën (VIDEO) Në përgjimin nr.10 të publikuar nga "Bild" është regjistruar Ymer Lala, një emër që gazeta e lidh me krimin e organizuar
Ceka: "E pyeta me kë dorë qëlloi Ramën me çizme dhe kur ajo ma tregoi ia putha dorën" Politikani Neritan Ceka mbrëmjen e djeshme ka qenë i ftuar në “Provokacja”, teksa flet për raportet me Edi Ramën, duke t
Është bërë shkopi me m*t! Ish-kryebashkiaku socialist sulmon Ramën? (FOTO LAJM) Përgjimet e publikuara sëfundmi nga "Bild" kanë trazuar jo pak klasën politike të vendit. Ndër numrin e madh të reag
Basha bën deklaratën e fortë: Nuk ndalemi, ju do ta shoqëroni Ramën para drejtësisë Referuar vendimit të marrë ditën e sotme kundër drejtuesve lokal te PD ne Elbasan, Basha nga selia blu u është drejtuar
Basha jep lajmin e keq për Ramën Kryetari i opozitë, Lulzim Basha është shprehur se kryeminstri Rama prej një jave po kërcënon opozitën. Por në një posti
Denoncimi i fortë i Berishës/ Truproja që mbrojti Ramën në Librazhd ka ndërruar jetë? Sali Berisha berisha ka hedhur akuza të forta në drejtim të policise, ku sipas ish-kryeministrit truproja që mbrojti Ram
Haradinaj për përplasjet me Ramën: Tregova të vërtetën për Berlinin Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur për përplasjet me kryeministrin shqiptar, Edi Rama. Ai thotë se është
Ceka thumbon Ramën: Nëse "Skënderbeu" është trim e ka kollaj të ndryshojë Kushtetutën (VIDEO) Politikani Neritan Ceka ka qënë mbrëmë i ftuar në emisionin “360 Gradë” në RTV Ora ku nuk nguroi të ironizonte kryeminis
Basha paralajmëron protesta të fuqishme: Nuk ka marrëveshje me Edi Ramën Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha gjatë takimit me gazetarë është pyetur për çështjet më të nxehta lidhur me
Iu duk si badigard, Clinton injoron Ramën dhe nuk i zgjat dorën (VIDEO) Sot Kosova është duke festuar 20 vjetorin e çlirimit nga Serbia, pas luftës 79 ditore të NATO-s. Të pranishëm kanë qe
Junker puth Ramën dhe ngatërron datën e zgjedhjeve (VIDEO) a patur një moment të "çuditshëm" këtë të martë në Bruksel teksa në konferencë për shtyp mes Ramës e Jean Claude Juncker