999 rezultate për

ramen

Aleati "tradhëton" Bashën: Gati të ulemi me Ramën Në një prononcimin për A2 CNN, kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur i gatshëm që të negociojë më
Gjuzi kërcënon Ramën: Do ketë gjakderdhje, Pjerin Ndreu nuk futet në zyrë Deputeti Kujtim Gjuzi ka qenë i ftuar në strudion e lajmeve të Fax news, ku ka komentuar rezultatin e zgjedhjeve të 30 Q
"I lartë është edhe plepi, por e dh*esin sorrat", aktori i njohur ka një mesazh për Ramën Aktori i njohur Mehdi Malkaj, i pranishëm sot tek Tetari Kombëtar dha edhe një mesazh për kryeministrin Edi Rama. Duk
Q**t në b**** me Vuçiçin, Stresi ofendon rëndë Ramën LIVE në emision (VIDEO) Reperi i njohur si Stresi, Arkimed Lushaj ka sulmuar live në një emision, kryeministrin Edi Rama. Stresi ka rrëfyer sesi
“The Lion King” drejt rekordit, shumë marramendëse në një fundjavë “The Lion King” është pritur me padurim nga fansat e filmave të animuar dhe duket se shumë shpejt do të thyejë një rekor
Basha në Vienë me përfaqësuesit e OSBE: Në zgjedhje pa Ramën kryeministër Kryedemokrati Lulzim Basha duket se nuk ka bërë asnjë hap pas, teksa përsërit nga Vjena kushtin e tij. Duke komentuar
Kaubojsi sfidon Ramën, i futet pikturës dhe befason me nudizëm (FOTO LAJM) Tanimë që duket se KQZ nuk ka ndër mend ti atribuojë asnjë votë fitoreje ish-kandidatit për kreun e Lezhës, Eduard Ndoca
OSHEE sekuestron Ujësjellësin në Vlorë, shifrat e borxhit marramendëse Së fundi një skandal ka "marrë dhenë". Mësohet se OSHEE ka sekuestruar Ujësjellësin Vlorë për shkak se subjekti ka një b
Do të ketë zgjedhje? Kryemadhi: Unë nuk kam frikë të hyj me Ramën Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, në një intervistë për “5 pyetjet nga Babaramo”, është shprehu se nuk ka frikë të hyjë
Plas sherri në studio, Bledi Mane përplaset ashpër me Altin Goxhajn: Të q* ty, Ramën dhe Mero Bazen (VIDEO) Avokati Altin Goxhaj ësthë përplasur ashpër me gazetarin Bledi Mane, ku nuk kanë munguar dhe sharjet me njëri tjetrin. G
"Zaev plasi 'bombën'", Berisha ka një përgjigje për Ramën Përgjimet e kryeministrit të Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, i cili shprehej i shqetësuar për planet e presidentëve të
Zbulohet paga marramendëse Donis Avdiajt në Turqi Donis Avdiaj ka nënshkruar me gjigantin turk, Trabzonspor. Futbollisti nga Istogu ka nënshkruar kontratë 1 vjeçare,
"Ju nuk jeni hajna", Basha ka një mesazh për socialistët Kreu i opozitës, Lulzim Basha gjatë fjalës në protestën e 10 kombëtare i është drejtuar me një mesazh socialistëve të nd
Mazhoranca kërkon shkarkimin e Metës, reagon Berisha nga protesta, zbulon se çfarë e pret Ramën së shpejti Ish-kryeministri Sali Berisha ka dhënë një prononcim për mediat gjatë protestës së sotme të opozitës së bashkuar. Në
"Më mirë në det se në pishinë", Meta vazhdon të ironizojë Ramën (VIDEO) Presidenti Ilir Meta vijon ironitë e drejtpërdrejta për kryeministrin Edi Rama. Ai ka nisur pushimet dhe së fundi ka pub
Samiti në Poznan, Basha: Ndëshkim i qëllimshëm, ndërkombëtarët po izolojnë Ramën Kreu i PD-së, Lulzim Basha, duke iu referuar Samitit të Ballkanit Perëndimorë në Poznan, tha se Shqipëria site i vetmi v
A do shkojnë në zgjedhjet e 13 tetorit me Ramën kryeministër? Kryemadhi: Ka kohë për të vendosur Në emisionin "Kjo Javë", kryetarja e LSI Monika Kryemadhi është pyetur nëse do të hyjnë në zgjedhjet e 13 tetorit me Edi
Baton Haxhiu: Braktis menjëherë Edi Ramën nëse heq dorë nga shkarkimi i Metës (VIDEO) Mbrëmjen e sotme në "Zonë e Lirë" në Tv Klan, analisti Baton Haxhiu ka deklaruar disa prej arsyeve se përse do të hiqte
Në këtë vend të kujdesesh për delet, merr një pagë marramendëse Ishulli skocez Ronaldsay, ka publikuar një shpallje të pazakontë për vende të lira pune. Kërkohen barinj që do të paguhe
I shpalluri në kërkim nga policia mban foto profili, Edi Ramën Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një foto në rrjetet sociale përkrah të cilës shkruan se kriminelët e pëlqejnë