999 rezultate për

ramen

Resort superluksoz me çmime marramendëse, ja ku po pushon presidenti Thaçi (FOTO LAJM) ‘Një plazh i tërë, vetëm për Hashim Thaçin. Një natë në hotelin superluksoz në Bodrum kushton 5600 euro’. Kështu shkr
Basha akuzon hapur Ramën: Po vjedh paratë e shqiptarëve gjoja për të bërë rrugë (VIDEO) Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha edhe ditën e sotme ka publikuar një video me anë të së cilës akuzo vijon me den
Koreja e Veriut përvetëson shuma marramëndëse nga sulmet kibernetike Koreja e Veriut ka përvetësuar rreth 2 miliardë dollarë për financimin e programit të armatimit bërthamor, në sajë të su
PD nk ndryshon qëndrim, Paloka: PD nuk hyn në zgjedhjet e 13 tetorit me Ramën kryeministër! Partia Demokratike nuk ka ndryshuar qëndrim, ajo nuk pranon të ulet në dialog me Edi Ramën Kryeministër. Një ditë pasi F
Gazetari zbulon ngjarjen që shqetësoi Ramën teksa pushonte në Vlorë me Zahon “Po t’u vunë vlonjatët, nuk ta lënë mangut as në det”, shkruan gazetari Basir Çollaku. Nëpërmjet një statusi në Face
Basha nga Puka: Koha të shporrim Edi Ramën Në Pukë, në takimin me strukturat lokale të PD, kreu i opozitës, Lulzim Basha, u fokusua te dëmi që qeveria e Edi Ramës
Zyrtari i lartë amerikan: Kemi dëshmi të forta për korrupsionin e Dakos! Nuk po mbështesim Ramën Në një intervistë për Zërin e Amerikës, Matthew Palmer, Zëvendësndihmës Sekretar i Shtetit për Çështjet e Evropës dhe Eu
E ka me Ramën? Bushati hedh fjalët thumbuese për lidershipin (FOTO LAJM) Ish-ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati ditën e sotme ka publikuar në "Facebook" një shkrim për këngën e artistit të njoh
Bylykbashi: Shkojm në zgjedhje me 13 tetor të mundim Ramën Demokratët, deri tani, nuk e kanë deklaruar zyrtarisht nëse janë të gatshëm të regjistrohen në zgjedhjet e 13 tetorit, O
Basha nga Korça: Do kemi zgjedhje të parakohshme, por jo pazar me Ramën Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha nga Korça ka folur përsa ipërket situatës politike aktuale në vend. Basha ka
Meta sfidon hapur Ramën: Eja të ngjisim bashkë Korabin Presidenti i Republikës, Ilir Meta iu përgjigj deklaratës që kryeministri Edi Rama bëri sot, ku tha se ka nevojë për ndi
U akuzua se mbrojti Ramën për çështjen e Teatrit, Soreca i përgjigjet artistëve Ambasadori i BE-së në Tiranë Luigi Soreca i është përgjigjur deklaratës së bërë këtë pasdite nga ana e Aleancës për Mbro
Luana Vjollca në pushime luksoze, zbulohet çmimi "marramendës" i hotelit ku po qëndron (FOTO LAJM) Pas një periudhe të lodhshme në ekran si prezantuese dhe këngëtare, Luana Vjollca më në fund po bën një periudhë pushimi
Aleati "tradhëton" Bashën: Gati të ulemi me Ramën Në një prononcimin për A2 CNN, kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu është shprehur i gatshëm që të negociojë më
Gjuzi kërcënon Ramën: Do ketë gjakderdhje, Pjerin Ndreu nuk futet në zyrë Deputeti Kujtim Gjuzi ka qenë i ftuar në strudion e lajmeve të Fax news, ku ka komentuar rezultatin e zgjedhjeve të 30 Q
"I lartë është edhe plepi, por e dh*esin sorrat", aktori i njohur ka një mesazh për Ramën Aktori i njohur Mehdi Malkaj, i pranishëm sot tek Tetari Kombëtar dha edhe një mesazh për kryeministrin Edi Rama. Duk
Q**t në b**** me Vuçiçin, Stresi ofendon rëndë Ramën LIVE në emision (VIDEO) Reperi i njohur si Stresi, Arkimed Lushaj ka sulmuar live në një emision, kryeministrin Edi Rama. Stresi ka rrëfyer sesi
“The Lion King” drejt rekordit, shumë marramendëse në një fundjavë “The Lion King” është pritur me padurim nga fansat e filmave të animuar dhe duket se shumë shpejt do të thyejë një rekor
Basha në Vienë me përfaqësuesit e OSBE: Në zgjedhje pa Ramën kryeministër Kryedemokrati Lulzim Basha duket se nuk ka bërë asnjë hap pas, teksa përsërit nga Vjena kushtin e tij. Duke komentuar
Kaubojsi sfidon Ramën, i futet pikturës dhe befason me nudizëm (FOTO LAJM) Tanimë që duket se KQZ nuk ka ndër mend ti atribuojë asnjë votë fitoreje ish-kandidatit për kreun e Lezhës, Eduard Ndoca