E konfirmon Hahn: Nuk hapen negociatat për Shqipërinë
999 rezultate për

ramen

Kryemadhi braktis Bashën: Pranojmë zgjedhjet me Ramën në krye Ashtu siç ishte paralajmëruar edhe më parë dhe njoftuar nga Albeu.com, Monika Kryemadhi ka filluar të afrohet me një shp
Nju Jork-u bën bashkë Vuçiç dhe Ramën: Në tetor firmosim "Shengenin" e vogël Në Nju Jork ku po merr pjesë në punimet e Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së, Aleksandar Vuçiç ka deklaruar për mediat
Gazetari i Euronews tall Ramën: Po feston se Bundestagu i vendosi 9 kushte për negociatat (FOTO LAJM) Propaganda qeveritare mund të bëjë punë në Shqipëri, ku një pjesë e gëlltit, kurse pjesa tjetër nuk reagon, por jo jasht
U ul me Ramën, Ambasada e SHBA-ve përgëzon Bashën Në një deklaratë në faqen zyrtare në Facebook të Ambasadës Amerikanë në Tiranë, shkruhen përgëzime për kryetarin e Parti
Berisha ironizon Ramën: O gëzim të madh ka sot Edvin Mafia, rroftë e qoftë Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar me anë të një statusi në Facebook lidhur me vendimin e grupeve CDU/ CSU të Bund
Tërmeti detyron Ramën të anullojë udhëtimin në New York, kthehet në Tiranë Kryeministri Edi Rama anullon udhetimin per Neë York ku do të merrte pjesë në OKB. Rama ndodhet ne Frankfurt dhe pritet
“E ka pijen e keqe, më të bërtitur e ulëritur”, Nard Ndoka shpjegon Ramën Kreu i PDK-së Nard Ndoka ne nje rrefim per veten dhe politiken, tregon edhe momente nga takimet qe ka pasur me Kryeminis
Njihuni me avokaten më joshëse shqiptare, ofertat marramendëse që i janë propozuar (FOTO LAJM) Redona Koçi është një prej vajzave shqiptare më tërheqëse në rrjetet sociale. Ajo është cilësuar si “juristja më seksi n
Edi Ramën nuk e keni parë kurrë keshtu (FOTO LAJM) Memorie.al. sjell dëshminë e rrallë të skulptorit të njohur, Agim Rada, në emisionin RREFIM në Tv Scan, lidhur me miqësi
DW: 10 kushtet e Merkelit për Ramën që të hapen negociatat Grupi më i madh parlamentar i CDU/CSU, në Gjermani po diskuton një paketë me 10 kushte për t’i dhënë “PO” Shqipërisë për
Përfundon takimi i Tusk me Ramën, çfarë u tha për negociatat Presidenti i Këshillit Europian Tusk ka mbërritur sot në Tiranë. Pas takimit që zhvilloi më kryeministrin Edi Rama, Tusk
Kujtim Gjuzi kopjon Ramën, kombinimi me kostumin blu dhe atlete (FOTO LAJM) Deputeti Kujtim Gjuzi mesa duket ka ndryshuar stilin e veshjes. Nga këpucët serioze me majë dhe ora “Atlantik”, ka kalua
Khabib mban fjalën, shuma marramendëse e fituar nga shitja e bluzës së Poirier Khabib Nurmagomedov mban fjalën. Sportisti rus, kampion i botës në artet marciale mikse në peshën e lehtë, i ka dhuruar
"Kryemadhi ka pranuar dialog me Edi Ramën" Emisioni “Open” në Top Channel filloi me debate të shumta sot. Pyetja, a do të ketë një marrëveshje Rama-Basha, ‘ndezi’
Owen zbulon dramën: Djali im nuk do të jetë kurrë një futbollist pasi vuan nga... Michael Owen arriti që të fitojë “Topin e Artë” gjatë karrierës së tij futbollistike. E në Angli pritej që edhe djali i
Kryemadhi: Ç'më tha Fuga tek për tek për Ramën Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi, ka rrëfyer një bisedë të shkurtër që ka patur me këshillt
Kylie Jenner suprizon fansen, i dhuron shumën marramendëse (VIDEO) Familja e famshme Kardashian/Jenner njihet si një nga familjet më të pasura në botë dhe shpesh një pjesë të pasurisë së
Merkel publikoi foto me Ramën, demokratja shqiptare që bëri "like" e para (FOTO LAJM) Kancelarja gjermane Angela Merkel pas takimit me kryeministrin Edi Rama ka publikuar një foto në Instagram, ku tregoi s
Meta vazhdon ngacmimet me Ramën: O Zot ç’më ka gjetur me këtë njeri (FOTO LAJM) Nuk marrin fund ngacmimet e presidentit Ilir Meta në adresë të kryeministrit Edi Rama. Përmes një postimi në Facebook
Noka korrigjon Kryemadhin për deklaratën mbi shkuarjen në zgjedhje me Ramën Ish-deputeti i PD, Flamur Noka mendon se Monika Kryemadhi nuk ka thënë se LSI hyn në zgjedhje edhe me Ramën kryeministër