E konfirmon Hahn: Nuk hapen negociatat për Shqipërinë
999 rezultate për

ramazani

Thaçi uron besimtarët myslimanë Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, me rastin e fillimit të Muajit të shenjtë të Ramazanit ka përgëzuar Kryetarin e Ba
Mustafa uron besimtarët për Ramazan Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë me rastin e fillimit të muajit të Ramazanit. "
Thaçi uron besimtarët për Ramazan Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi uroi të gjithë besimtarët myslimanë me rastin e nisjes së muajit të Ramazanit. “Në m
Kreu i KMSH-së uron shqiptarët për muajin e Ramazanit Kreu i Komunitetit Mysliman te Shqiperise, z. Skender Bruçaj përmes një mesazhi urimi uroi sot besimtarët myslimanë me r
Tërnava uron besimtarët myslimanë për nisjen e muajit të Ramazanit Kryetari i Bashkësisë Islame të Kosovës (BIK), Naim Tërnava ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë në Kosovë me rastin
Ali Ahmeti uron besimtarët myslimanë me rastin e Muajit të Ramazanit Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka uruar besimtarët myslimane me rastin e fillimit të Muajit të Ramazanit. “Kam kënaqës
Haradinaj iu uron besimtarëve Muajin e Ramazanit Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka uruar besmitarët myslimanë për Muajin e Ramazanit. "Me rastin e Muajit të Ramazani
Ja disa këshilla dietike për Muajin e Ramazanit Një ditë para nisjes së Muajit të Ramazanit, Ministria e Shëndetësisë, duke iu uruar agjërim të lehtë dhe të pranuar të
Mbi 1 miliardë myslimanë do të nisin Muajin e shenjtë të Ramazanit Më shumë se 1 miliardë myslimanë në të gjithë botën nisin Muajin e bekuar të Ramazanit. Liderët e të gjithë botës kan
Ozil "braktis" Ramazanin: Jam duke punuar! Raundi i 1/8-ve në "Brazil 2014" përkon me fillimin e muajit të shenjtë të Ramazanit dhe për lojtarët myslimanë kjo ësht
Ramazan në Botëror, ja myslimanët e "Brazil 2014" (FOTO LAJM) Muaji i shenjtë në Islam, Ramazani fillon më datë 28 qershor dhe kur jemi nën emocionet e Kupës së Botës "Brazil 2014" t
BFI organizim për muajin e Ramazanit Bashkësia Fetare Islame në Shkup ka lajmëruar se më datë 12.06.2014, ora 14.00 në sallën Universale të Shkupit do të org
Belfodil: Muaji i Ramazanit më i rëndësishëm se futbolli Sulmuesi i Interit Ishak Belfodilk ka folur gjatë në një intervistë për "TuttoSport". Lojtari 21-vjeçar algjerian ka fol
Papa Françesku: Të ketë mirëkuptim mes të krishterëve dhe myslimanëve Për myslimanët ka përfuanduar muaji i Ramazanit, së bashku me të edhe agjërimi. Ndërsa myslimanët kanë festuar edhe Fite
Basha uron myslimanët: Sakrifica e Ramazanit t`u kthehet në mirësi Kryetari i Bashkisë së Tiranës Lulzim Basha pasi uroi besimtarët myslimanë për Festën e Fiter Bajramit vlerësoi sakrific
Festohet Fitër Bajrami në Kosovë Besimtarët islam të Kosovës po festojnë sot Fitër Bajramin, pas përfundimit të Muajit të madhëruar të Ramazanit. Manifes
Albeu ju uron Gëzuar Bajramin! Mijëra besimtarë myslimanë festojnë sot ditën e Fitër Bajramit, i njohur në popull si Bajrami i Madh. Festimet që i tako
Osmani uron myslimanët për Festën e Fiter Bajramit Kryetari i Rilindjes Demokratike Kombëtare në Maqedoni, Rufi Osmani ka uruar besimtarët myslimanë në kuadër të Festës së
Obama dhe Gyl urojnë për Bajram presidenten Jahjaga Në kuadër të Festës së Bajramit të Madh presidenti i SHBA-së Barack Obama i ka dërguar telegram urimi presidentes së Rep
Liberta agjëron çdo vit Liberta Spahiu thotë se, përkundër angazhimeve në punë dhe ditës së gjatë, ajo ka vendosur edhe këtë vit t’i përkushtohe