999 rezultate për

ramadan

Rrëfimi i 58-vjeçarit: Ja si e binda djalin të mos shkonte në Siri Një 58-vjeçar nga Peja ka arritur të bindë djalin e tij të mos shkonte në luftën në Siri. Ramadan H ka treguar për gazet
Ish-deputetët: Turpi më i madh për shqiptarët Ish-deputetë shqiptarë e cilësojnë si të turpshëm aktin e sherrit të deputetëve të BDI-së dhe të PDSH-së. Ismet Ramad
Ramadani: PDK ka frikë nga drejtësia Sekretari i Përgjithshëm i AAK-së, Burim Ramadani është shprehur se PDK-ja po munodhet me çdo kusht ta ruajë pushtetin p
Serbët ia rrëmbyen nipin 4-vjeç, beson se mund të jetë gjallë Shaban Ramadani ishte duke parë Radiotelevizionin e Prishtinës, kur papritur në ekran i shfaqet n djali i vëllait të tij
Ramadani: Shteti do ta ndalojë ekstremizmin fetar Sekretari i Përgjithshëm i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Burim Ramadani është shprehur se aksioni i policisë, që ar
Burim Ramadani: Lavdrim Muhaxheri, terrorist e trushpërlarë Ish-deputeti i AAK-së, Burim Ramadani ka reaguar pas shfaqjes së disa fotove, ku shihet Lavdrim Muhaxheri duke ia prere
Muslims celebrate Eid al-Fitr The head of the Islamic Religious Community, Sulejman Rexhepi congratulated everyone for the feast of Eid al-Fitr. "
Ramadani: Ermira Mehmeti është dyftyrëshe Analisti Ramadan Ramadani mendon se deputetja e BDI-së, Ermira Mehmeti është dyftyrëshe. Ai thotë se është pikërisht
Djali i Agim Ramadanit përkrah Ramushit AAK ka nisur një tubim në Pejë. Lideri i partisë, Ramush Haradinaj ka prezantuar kandidatët për deputetë të partisë s
Ramadani: Do të udhëheqim qeverinë Sekreteri i Përgjithshëm i AAK-së, Burim Ramadani është shprehur optimist se kjo parti do të udhëheqë qeverinë e ardhshm
Partia e Fortë prezanton listën e kandidatëve për deputet Pas publikimit të listës paraprake të disa partive, edhe Partia e Fortë ka publikuar listën e saj përfundimtare të rregu
16 vjet nga rënia e heroit Agron Ramadani Është përkujtuar rënia e një prej heronjte të lirisë së Kosovës, e Agron Ramadanit. Ai është vrarë nga forcat serbe m
'BDI po vulos shpërnguljen e shqiptarëve' Bashkimi Demokratik për Integrim vulos shpërnguljen e shqiptarëve të Maqedonisë. Kështu është shprehur në një prononc
'VMRO ka zaptuar politikën shqiptare' VMRO -DPMNE e drejtuar nga kryeministri Nikola Gruevski ka dalë mbrëmë me një deklaratë që ka befasuar të gjithë. Kjo
"Shqiptarët janë krenarë për Agim Ramadanin" Gjilani dhe të gjithë shqiptarët ndihen krenar për veprën që la pas dëshmori Agim Ramadani. Qyteti i Gjilanit ka nde
PK përgënjeshtron deklaratat e Burim Ramadanit për AKI-në Policia e Kosovës ka reaguar ndaj deklaratave të anëtarit të komisionit të AKI-së, Burim Ramadani. Në reagimin e Policis
Sulmohet gazeta "Lajm", personalitete publike i dalin në mbrojtje Gazeta "Lajm" është sulmuar përmes një mesazhi nga një faqe me emrin "BDI - UÇK". Ky lloj sulmi besohet se është bërë me
Osman Hajdari ngre padi ndaj Ramadan Mujës Këshilltari i Bashkimi Demokartik në Prizren, Osman Hajdari sot ka paditur zyrtarisht për kërcënim kryetarin e Komunës s
Asnjë organizim institucional për Agim Ramadanin 15-vjetori i rëniës së Agim Ramadanit nuk është shoqëruar me një organizim të mirfilltë institucional. Organizim në nder
Haziri: Krenaria e Gjilanit e ka emrin Agim Ramadani Gjatë ditës së sotme janë zhvilluar homazhe për dëshmorin Agim Ramadani para përmendores së tij në qendër të qytetit. Që