999 rezultate për

ramadan

Agim Ramadani, major në Armatën e Maqedonisë (FOTO) Agim Ramadani, ushtaraku me përvojë në Armatën e Republikës së Maqedonisë me rastin e shënimit të ditës së ARM-së, është
Kuvendarit milioner të LDK-së ia paguan operacionin Ramadan Muja (FOTO LAJM) Kryetari i Komunës së Prizrenit, Ramadan Muja, ka paguar faturën e operacionit të syrit të kuvendarit të LDK-së, Haziz H
Milaim Zeka me fjalë të rënda për Burim Ramadanin e Blerim Latifin Gazetari Milaim Zeka ka reaguar ndaj këshilltarit të Ramush Haradinajt, Burim Ramadani dhe atij të Kadri Veselit, Blerim
Ramadani ironizon: Ja 15 emrat që do të gjykohen nga Specialja (FOTO LAJM) Ish-deputeti i AAK-së, Burim Ramadani ka ironizuar me listën e publikuar nga gazetari Milazim Zeka, ku përmenden disa em
Ramadani: Ja pse ka dhunë në BDI Analistë politikë në vend shprehen se dhuna mes aktivistëve të BDI-së është si rrjedhojë e luftës e cila prej një kohe t
Brigada 138 "Agim Ramadani" pushton AAK-në (FOTO LAJM) Ramush Haradinaj i është dorëzuar brigadës 138 "Agim Ramadani". Në kryesinë e re të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës ka
Priten arrestime në estradën e Kosovës Merren në pyetje në cilësinë e të dyshuarve këngëtarët Sinan Vllasaliu, Naim Abazi dhe Mihrije Braha, Ramadan Krasniqi,
Ramadani: BE e solli Bajramin para kohe, Kurbani në dhjetor Shumëkush është gëzuar nga arritja e marrëveshjes mes katër liderëve kryesorë politikë në Maqedoni dhe komisionerit për
Ditë të zeza e presin Maqedoninë! Kriza politike në Maqedoni po thellohet edhe më tepër, sepse partitë politike maqedonase assesi të takohen për të gjetur
Ramadani: Shpëtimin e kemi tek SHBA-ja dhe perëndimorët Sekretari i Përgjithshëm i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Burim Ramadani, nëpërmjet një statusi në llogarinë e tij n
Ramadani: Çmenduria e Serbisë nuk paska të ndalur Sekretari i Përgjithshëm dhe deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Burim Ramadani, ka reaguar pas arrestimit të
Arrestimi i Kelmendit, AAK: Të shkarkohen ugjentisht Hyseni dhe Maxhuni Sekretari i Përgjithshëm i AAK-së, Burim Ramadani, është shprehur se, rasti i inskenimit që ka bërë pushteti kundër Prof
Moska dëshiron të shtrijë ndikimin në Maqedoni? Prononcimet e shefit të diplomacisë ruse, Sergei Lavrov, lidhur me zhvillimet në Maqedoni, në veçanti ajo për federalizm
Ramadani: BDI ka "çelsin" për qeveri të re, mjaft aktroi Dorëheqjet nga rradhët e VMRO-DPMNE priten të pasohen nga ato të ministrave të BDI-së, të paktën kështu shprehen qytetar
Ja me çfarë pseudonimesh janë përgjuar Ramadani dhe Mehmeti Mes personave të përgjuar me pseudonime janë edhe analisti i njohur shqiptar Ramadan Ramadani dhe deputetja e BDI-së, Er
Ramadani thirrje protestuesve, respektoni policinë Sekretari i Përgjithshëm i AAK-së, Burim Ramadani, bën thirrje për të gjithë protestuesve që në ditën e protestës të res
Burim Ramadani: 1 Prilli të zyrtarizohet "Festa e Politikës" Në ditën e Gënjeshtrave, 1 Prilli, nuk mungojnë as ironizimet me politikën, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në Kosovë.
Gold Ag "Armikut s’i përkulet" me uniformën dhe armën e Agim Ramadanit Kënga e radhës e Gold AG e titulluar “Armikut s’i përkulet”, i kushtohet heroit të kombit, Agim Ramadani. Kënga vjen
Ramadani comments the political crisis in Macedonia A few days ago leader of the opposition in Macedonia Zoran Zaev published what's been called as the "fifth bomb", exposi
Ramadani për Albeu.com: Me zgjidhjen e ngërçit politik do rilindë një tjetër Maqedoni Para pak ditësh lideri i opozitës në Maqedoni Zoran Zaev publikoi "bombën" nr.5 duke nxjerrë edhe një herë në skenë mëny