999 rezultate për

ramadan

Nisin gjobat, Ermal Mamaqi akuzon biznesmenin e njohur për 200 mijë lekë (VIDEO) Hetem Ramadani është një ndër shqiptarët më të suksesshëm në Shqipëri dhe të gjithë botën. Ramadani ka marrë pjesë në
Kur do të bëhet Kosova me ushtri Zëvendësministri i Forcës së Sigurisë së Kosovës, Burim Ramadani ka folur rreth sigurisë në vend dhe transformimit të Fo
Burim Ramadani: Nuk ka ndarje të Kosovës, është axhendë e vjetër e Serbisë Zëvendësministri i Forcës dhe Sigurisë së Kosovës (FSK), Burim Ramadani thotë se ndarja e Kosovës është axhendë e vjetër
Miliarderi nga Kosova rrëfen takimet me njerzit e Enver Hoxhës (VIDEO) Emisioni “Debat” në RTK vazhdon rrëfimet e rëndësishme duke intervistuar personazhe që kanë kontribuar në momentet të rë
Partizani i pandalshëm në merkato, zyrtarizon ish-futbollistin e Shkëndijës Ditë prezantimesh te klubi i Partizanit. Pas mbrojtësit boshnjak Renato Gojkoviç dhe talentit shkodran Senad Hysenaj, të
Ramadani rrëfen krimet e hetuesit Fadil Syleviqit, përfshin edhe pritën ndaj Pajazitit Vëllai i Arsim e Burim Ramadanit, ish luftëtarë të UÇK-së të dënuar në rastin “Ramadani” ka reaguar përmes një shkrimi n
Grabitet argjenndaria nëPrishtinë Një grabitje ka ndodhur në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë gjatë pasdites. Lajmin e ka konfirmuar edhe zëdhënësja
Emërohet edhe një zv.ministër, nuk dihet i sati është Ish-sekretari i përgjithshëm i AAK-së, Burim Ramadani është emëruar zëvëndësministër në Ministrinë e FSK-së. Magazina
Ëndrra e Agim Ramadanit, që nuk u realizua kurrë Bashkëshortja e komandantit të UÇK-së dhe Heroit të Kosovës, Agim Ramadani, Shukrija rrëfen ëndrrën e parealizuar të bas
Thaçi fal vëllezërit Ramadani dhe Kiqina Presidenti me dekret fali të dënuarit për vrasjen e familjes Hajra. Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka vendosur që m
Thaçi shqyrton faljen e dënimit për vëllezërit Ramadani dhe Kiqina Presidenti i vendit Hashim Thaçi pritet që së shpejti ta ketë në tavolinë mundësinë që t’u falë dënimin e mbetur dy vëll
Shtyhet gjykimi për vrasjen e policit Me kërkesën e avokatit të të akuzuarit Kujtim Bejiqi, Bashkim Nevzati, është shtyrë gjykimi i cili po zhvillohet ndaj të
Opozita siriane kundërshton bisedimet për paqe në Soçi Opozita siriane ka kundërshtuar konferencën e planifikuar nga Rusia në Soçi për çështjen siriane, transmeton Albeu.com.
"Sopoti", Ramadani: Policia më kërcënoi se do të më zhduk pa gjurmë Dëshmitari në rastin “Sopoti”, Bajram Ramadani, deklaroi sot se është se dëshmia e tij e parë për këtë lëndë është marr
Muja: Nuk kam kryer vepër penale, por vepër humane Ish-kryetari dhe zyrtarë e ish-zyrtarë të tjerë të Komunës së Prizrenit janë deklaruar të pafajshëm pas leximit të aktak
Ramadan Muja para gjykatës: Tani jam pensionist Ish-kryetari i Prizrenit Ramadan Muja që dje dorëzoi detyrën, sot tregoi në gjykatë se është pensionist. “Dje kam dor
44 vite burg për bandën shqiptare, u kap me 720 mijë stërlina kokainë 44 vite burg në total është dhënë për shqiptarët të cilët tregtonin sasi të mëdha të kokainës brenda paneleve të makinav
I pandehuri tregon arsyen e vrasjes së policit Vesel Gjinovci ka përsëritur para gjykatës se ka qenë i detyruar, i mashtruar dhe i kërcënuar para se të marrë guximin p
Pas fitores me Turqinë, Ramadani dhe mjeku i ri festojnë duke kënduar (VIDEO) Pas fitores me rezultatin 2-3, në Antalia të Turqisë, futbollistët shqiptarë kanë filluar të festojnë e gëzojnë, në dark
Ramadani dhe Ndoj duan fitoren kundër Irlandës Dy futbollistët e Kombëtares U-21, Emanuele Ndoj dhe Ylber Ramadani, kanë dalë sot në konferencë për shtyp dhe kanë folu