999 rezultate për

ramadan

Problem serioz! Ja pse u ndanë Inva Mula dhe Ethem Ramadani (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u përhap lajmi se sopranoja e njohur Inva Mula i kishte dhënë fund martesës së saj 11-vjeçare me biznesm
Tenton të hidhet nga kati i katërt i pallatit, shpëton e reja Një vajzë ka tentuar të kryejë vetëvrasje në Prishtinë. Këtë veprim ajo tentoi ta bënte duke u hedhur nga kati i kat
Merr fund telenovela, Sarri është trajneri i Juves (FOTO LAJM) Tani nuk ka më asnjë dyshim, Maurizio Sarri do të jetë trajneri i ri i Juventusit. Ditën e djeshme, në aksin Milano-Lond
Ylber Ramadani kërkon falje për goditjen e fanelës me këmbë Futbollisti i kombëtares Ylber Ramadani, kërkon ndjesë për goditjen e fanelës me këmbë pas shënimit të golit. Ai theksoi
Ramadani: Numri 9? U çudita kur e pashë Ylber Ramadani ishte një nga risitë e Edy Rejas në formacionin titullar të Shqipërisë ndaj Moldavisë. I grumbulluar n
Shqipëria shënon dhe golin e dytë dhë të sigurisë përballë Moldavisë (VIDEO) Shqipëria ka arritur të shënojë dhe golin e dytë përballë Moldavisë në minutat shtëse. Autorit i golit është mesfusho
Një agjent shqiptar kërkon të dërgojë Pjanic te Reali Pa dyshim është e qartë se Fali Ramadani (56 vjeç) dhe agjencia “Lian Sport” mbetet më me ndikim në Serbi. Ai është
276 138 gëzhoja! Portreti i heroit Agim Ramadani vendoset në Gjilan (FOTO LAJM) Me 276 mijë e 138 gëzhoja plumbash është ndërtuar portreti i komandant “Katanës”, Agim Ramadanit. Mozaiku i ndërtuar
Heroi Agim Ramadani duke luftuar në Koshare (VIDEO) Heroi Agim Ramadani ra në Betejën e Koshares, pasi ishte kthyer në Kosovë nga diaspora, ku jetonte së bashku me familjen
Naser Vllasi tregon si e vranë komandantin serb në Koshare (VIDEO) Naser Vllasi, i njohur si komandant “Kobra”, gjatë betejës së Koshares, në emisionin “Debat Plus” me Ermal Pandurin në R
Kush është deputeti që mban në Kuvend foton e Agim Ramadanit Para pak ditësh u shënua 20 vjetori i rënies heroike të Agim Ramadanit. Por, për Daut Haradinajn vepra e ish-komandan
Dalin formacionet: Kukësi-Partizani, supersfida e titullit Kukësi dhe Partizani luajnë ditën e sotme në "Loro Boriçi", supersfidën e javës së 26-të, e cila mund të vendosë shumë p
Qeveria hedh poshtë raportimet për marrjen me “forcë” të Trepçës në veri Burim Ramadani, zëvendësministër i Ministrisë së Mbrojtjes, në një deklaratë për Telegrafin ka mohuar lajmin e publikuar
Kurti dërgohet në intesiv, skandaloze mungesa e një barne Edhe për dy ditë do të duhet të qëndrojë në kujdesin Intensiv pranë Klinikës Infektive, kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Al
Taksa bëhet sfidë për tranzicionin e FSK-së Forca e Sigurisë së Kosovës ka nisur tashmë fazën e parë të zbatimit të ligjeve për tranzicionit të saj në Ushtri. Tran
Dy mesfushorët shqiptarë i jap fitoren skuadrës daneze Ylber Ramadani dhe Arbnor Muçolli, kanë qenë titullarë sot në fitoren që Vejle skuadra ku ata aktivizohen ka arritur kun
Kulmi i gripit, por Ramadani thotë se s'ka vend për panik Drejtori i Klinikës Infektive në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK), Hamdi Ramadani, në një intervistë dhënë
Shqiptari i bën rreng edhe "mashtruesit" me akulloret në Turqi (VIDEO) Të shpeshta janë videot që shohim nga Turqia kur dikush blen akullore dhe nuk mund ta kap atë pasi shitësi manovron buku
Gruaja e Agim Ramadanit flet për policin e vrarë në Istog Bashkëshortja heroit Agim Ramadanit, Shkuria, po qëndron në shtëpinë e policit të vrarë Izet Demaj. Në fshatin Vrellë të
Momente paniku në Gjirokastër, Hoxha dhe Ramadani përfundojnë në spital (VIDEO) Luftëtari dhe Partizani kanë fiksuar shifrat në 1-1. Vendasit barazuan me Maldinin pas gabimit të mbrojtjes, por një