999 rezultate për

ramadan

Procesi i gjykimit të Mujës po shkon drejt përfundimit Sot në Gjykatën Themelore të Prizrenit është zhvilluar seanca gjyqësore ndaj kreut të komunës së Prozrenit, Ramadan Muja
Ramadani kërkon hetime për UDB-shat: Po paguhen nga serbet Deputeti i AAK'së, Burim Ramadani fton Agjencinë Kosova Kundër Korrupsionit të hetojë të gjithë personat të cilët kanë s
Prokuroria kërkon 1 deri në 8 vjet burg për Mujën e 5 drejtorët Në seancën e sotme gjyqësore që u zhvillua për kryetarin e Prizrenit, Ramadan Muja dhe pesë drejtorët e tij, prokuroria
Vazhdon gjykimi i Mujës dhe pesë bashkëpuntorëve të tij Në Gjykatën Themelore të Prizrenit sot vazhdo procesi gjyqësor ndaj kryetarit të Komunës, Ramadan Muja dhe pesë bashkëpu
Burim Ramadani: Jeta e qytetarëve të Kosovës në rrezik Burim Ramadani, Sekretari i Përgjithshëm i AAK-së, ka reaguar pas lajmit për vrasjen e një nxënësi 15 vjeçar sot në Pris
Ramadani: SHIK-u ka lidhje me “SHIK”-un e LDK-së Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Burim Ramdani ka kritikuar nënkryetarin e PDK-së, Kadri Veseli. “Kadri
Qeveri ku i ke deputetët për të miratuar buxhetin? Deputeti i AAK'së, Burim Ramadani i ka bërë pyetje Qeverisë se ku i ka deputetët për të votuar buxhetin e vitit të ardhs
PDK fiton në Prizren Partia Demokratike e Kosovës shpalli fitoren e saj në Prizren. Sipas Ramadan Mujës, kandidatit të PDK-së për kryetar,
Pacolli prish koalicionin me PDK-në në Prizren Koalicioni i AKR-së dhe PDK-së në Prizren, për garën e balotazhit për kryetar komune që mbahet më 1 dhjetor, ka zgjatur
Balla: Ramadani, rasti i punësimit të shokëve të Shkëlzenit Dorëheqja e kreut të Entit Rregullator të Energjisë, Sokol Ramadani, për t’u punësuar në një kompani private, përveçse ë
Ramadani:Fletëvotimet të njejta në të gjithë vendin Fletëvotimet e zgjedheve të 3 nëntorit do të jenë të njejta për të gjithë territorin e Kosovës. Kështu ka thënë sekretar
Rrahja e të rinjve “oferta” e Thaçit për Therandën Një ditë pas raportimit te lajmit se truprojat e kryeministrit të Kosovës, Hashim Thaçi, kanë sulmuar të rinjtë e Theran
Fillon seanca për rastin “Muja dhe të tjerët" Në Gjykatën Themelore në Prizren sapo ka filluar seanca e dytë gjyqësore ndaj kryetarit Ramadan Muja dhe drejtorëve të t
Rritja e numrit të aksidenteve në Kosovë, alarmuese Shtimi i aksidenteve në rrugët e Kosovës ka krijuar një situatë alarmante, pasi ka pasur humbje të jetëve të njerëzve.
Krasniqi: Nuk jemi maniak që pajtohemi me një foto Shefqet Krasniqi reagon ndaj publikimt të një fotoje të deputetit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Burim Ramadani, k
AAK: VV dhe LISBA po terorizojnë qytetarët e Kosovës Vetëvendosje dhe LISBA janë duke i terrorizuar qytetarët e Kosovës. Kështu shprehet në një intervistë për “Epokën e re”
Ramadani, Kurtit: Ju e LISBA Jeni shpellarë!!! Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Burim Ramadani, vazhdon të jetë aktiv me postime në rrjetin social Faceboo
VV injoron akuzat e Ramadanit Në Lëvizjen Vetëvendosje nuk e shohin të udhës që të komentojnë deklaratat e deputetit nga radhët e AAK-së, Burim Ramada
VV, si LISBA dhe Gëzim Kelmendi Në profilin e tij në Facebook deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës Burim Ramadani shkruan se lëvizja Vertëvendos
Ramadani: AAK-ja votoi pro ratifikimit Deputeti i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Burim Ramadani, ka deklaruar se AAK-ja ka votuar pro ratifikimit të