999 rezultate për

ramadan

PK përgënjeshtron deklaratat e Burim Ramadanit për AKI-në Policia e Kosovës ka reaguar ndaj deklaratave të anëtarit të komisionit të AKI-së, Burim Ramadani. Në reagimin e Policis
Sulmohet gazeta "Lajm", personalitete publike i dalin në mbrojtje Gazeta "Lajm" është sulmuar përmes një mesazhi nga një faqe me emrin "BDI - UÇK". Ky lloj sulmi besohet se është bërë me
Osman Hajdari ngre padi ndaj Ramadan Mujës Këshilltari i Bashkimi Demokartik në Prizren, Osman Hajdari sot ka paditur zyrtarisht për kërcënim kryetarin e Komunës s
Asnjë organizim institucional për Agim Ramadanin 15-vjetori i rëniës së Agim Ramadanit nuk është shoqëruar me një organizim të mirfilltë institucional. Organizim në nder
Haziri: Krenaria e Gjilanit e ka emrin Agim Ramadani Gjatë ditës së sotme janë zhvilluar homazhe për dëshmorin Agim Ramadani para përmendores së tij në qendër të qytetit. Që
15 vite nga rënia e heroit Agim Ramadani Sot shënohet 15 vjetori i rënies së luftëtarit dhe heroit Agim Ramadani. "M'u shtershin sytë nëse pushoj, lirinë tën
Sot shënohet 15 vjetori i Betejës së Koshares Në datën 9 prill të vitit 1999 në kuadër të operacionit “Shigjeta”, është zhvilluar një nga betejat më të përgjakshme dh
"Largimi i Ziadin Selës dobëson PDSH-në dhe faktorin shqiptar në Maqedoni" Largimi i Ziadin Selës nga kryesia e Partisë Demokratike Shqiptare dobëson PDSH-në dhe faktorin shqiptar në Maqedoni. Kë
Rikthehet në punë kryetati i komunës së Prizrenit Ramadan Muja Shefi i Protokollit të Kabinetit të Kryetari i komunës së Prizrenit Ramadan Muja, Samir Hoxha, ka deklaruar se kryetari
Ekskluzive, Ramadani: Thaçi është konsumuar politikisht Në një intervistë eksluzive për Portalin Albeu.com Sekretari i Përgjithshëm i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe njëk
LDK bisedon për funksionalizimin e sektorit të bujqësisë Nën kryesimin e kryetarit të LDK-së në Gjilan Lutfi Haziri u mbajt sot takimi i rregullt i kryesisë së Lidhjes Demokrati
Paralajmërohet protesta për largimin e Mujës Gjatë ditës së djeshme është organizuar një protestë nga shoqëria aktive “Për Prizrenin”, ku është kërkuar dorëheqja e k
Protestë në sheshin "Shatërvan" për dorëheqjen e Mujës Sot do të organizohet një protestë për të kërkuar dorëheqjen e kryetarit të Prizrenit Ramadan Muja. Protesta do të mbahe
Muja pezullon postin e kryetarit të komunës së Prizrenit Kryetari i komunës së Prizrenit Ramadan Muja i cili është dënuar me dy vjet burg me kusht, ka marrë vendim të pezullojë
KIPRED: Arrestimi i protestuesve është akt jodemokratik Instituti Kosovar për Kërkime dhe Zhvillime të Politikave ka reaguar sot ndaj arrestimit të disa protestuesve në Prizren
Muja deklaron se nuk do të japë dorëheqjen Kryetari i komunës së Prizrenit Ramadan Muja, në një konferencë për shtyp është shprehur se nuk do të japë dorëheqje nga
Kryetari i komunës së Prizrenit dënohet me 2 vjet me kusht Kryetari i Komunës së Prizrenit Ramadan Muja, gjatë seancës së sotme gjyqësore e cila filloi në orën 10:00 është shpallu
LDK e Prizrenit po pret verdiktin e gjykatës për Mujën Lidhja Demokratike e Kosovës, dega Prizren, ka theksuar se po pret vendimin e gjykatës në lidhje me kryetarin e komunës
Aktgjykimi ndaj Ramadan Mujës me 27 shkurt Në 27 shkurt pritet të shpallet aktgjykimi për cështjen gjyqësore ndaj kryetarit të Komunës së Prizrenit, Ramadan Muja d
Ramadani: Letra e Ahmetit nuk ka arritur tek IKSHP Kryetari i Institutit Kombëtar të Shëndetit Publik në Kosovë, Naser Ramadani ka deklaruar për Radio Kosovën se letra që