999 rezultate për

ramadan

Policia spanjolle bastis vilën e agjentit shqiptar të futbollit, arrestohet Fali Ramadani Agjenti i futbollit Fali Ramadani është arrestuar në Spanjë për shkak të ikjes nga pagaesa e tatimeve. Së bashku me t
Skandali me menaxherin shqiptar, në skenë del emri i Sadikut Hetimi i menaxherit me origjinë shqiptare, Fali Ramadani për evazion fiskal në Spanjë, përfshin në mënyrë indirekte edhe
Menaxhon yjet e futbollit, agjenti shqiptar Fali Ramadani po hetohet për pastrim parash Fali Ramadani është në probleme të mëdha nga Gjykata Kombëtare Spanjolle. Menaxheri i njohur shqiptar po hetohet për
Nuk u rikthyen në burg, lëshohet urdhër-arrest ndërkombëtar për Agim Krasniqin dhe Sehat Ramadanin Duket se vendimi për të mos u kthyer në burg i ka kushtuar rëndë dy personave. Ministria e Punëve të Brendshme ka lës
Hetem Ramadani: Këto ushqime shkaktojnë kancerin, largojini menjëherë nga frigoriferi Hatem ramadani ju njeh me frutat që duhet të mbani dhe ato që duhet t'i hiqni menjëherë nga frigoriferi juaj. Hatemi sqa
Plas sherri në sallën e gjyqit, procedohen 13 persona Precipiton ne dhune seanca gjyqesore e mbajtur sot në Gjykatën Themelore në Ferizaj, ku pritej të vijohen me gjykimin nd
Tirana synon trajnerin që pati shumë sukses në Kosovë Klubi më i suksesshëm në Shqipëri, Tirana është ne kërkim të një trajneri të ri.Tirana që e ka fituar plot 24 herë titul
Shqiponja dhe lutja pas golit, Ylber Ramadani: Do të vij në Shqipëri (VIDEO) Një lojtar me zemër të madhe dhe që po i ndien po aq sa gjithë shqiptarët vuajtjet që po kalojmë prej ditësh, është pady
Ndeshja me Andorrën, formacioni i mundshëm i Shqipërisë Shqipëria do të luaj sot në mbrëmje takimin e parafundit eleminatorë "Euro 2020" kundër Andorrës në stadiumin "Elbasan A
Policia fillon heqjen e makinave të aksidentit spektakolar në Prishtinë (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë, ku një kamion i kompanisë “Pas
U tha se i dha fund martesës 11 vjeçare me Ramadanin, flet Inva Mula (FOTO LAJM) Me shpejtësi, në gazeta, në portalet shqiptare, e në rrjetet sociale, ditët e fundit u përhap lajmi se sopranoja e famsh
Problem serioz! Ja pse u ndanë Inva Mula dhe Ethem Ramadani (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u përhap lajmi se sopranoja e njohur Inva Mula i kishte dhënë fund martesës së saj 11-vjeçare me biznesm
Tenton të hidhet nga kati i katërt i pallatit, shpëton e reja Një vajzë ka tentuar të kryejë vetëvrasje në Prishtinë. Këtë veprim ajo tentoi ta bënte duke u hedhur nga kati i kat
Merr fund telenovela, Sarri është trajneri i Juves (FOTO LAJM) Tani nuk ka më asnjë dyshim, Maurizio Sarri do të jetë trajneri i ri i Juventusit. Ditën e djeshme, në aksin Milano-Lond
Ylber Ramadani kërkon falje për goditjen e fanelës me këmbë Futbollisti i kombëtares Ylber Ramadani, kërkon ndjesë për goditjen e fanelës me këmbë pas shënimit të golit. Ai theksoi
Ramadani: Numri 9? U çudita kur e pashë Ylber Ramadani ishte një nga risitë e Edy Rejas në formacionin titullar të Shqipërisë ndaj Moldavisë. I grumbulluar n
Shqipëria shënon dhe golin e dytë dhë të sigurisë përballë Moldavisë (VIDEO) Shqipëria ka arritur të shënojë dhe golin e dytë përballë Moldavisë në minutat shtëse. Autorit i golit është mesfusho
Një agjent shqiptar kërkon të dërgojë Pjanic te Reali Pa dyshim është e qartë se Fali Ramadani (56 vjeç) dhe agjencia “Lian Sport” mbetet më me ndikim në Serbi. Ai është
276 138 gëzhoja! Portreti i heroit Agim Ramadani vendoset në Gjilan (FOTO LAJM) Me 276 mijë e 138 gëzhoja plumbash është ndërtuar portreti i komandant “Katanës”, Agim Ramadanit. Mozaiku i ndërtuar
Heroi Agim Ramadani duke luftuar në Koshare (VIDEO) Heroi Agim Ramadani ra në Betejën e Koshares, pasi ishte kthyer në Kosovë nga diaspora, ku jetonte së bashku me familjen