999 rezultate për

rama

Rama sulmon ashpër Metën me akuzën e rëndë: Këtë veprim nuk e ka bërë as Saliu! "Viktimat e OFL që kontaktohen nëpër skuta katundesh nga I pari I vendit nuk ka. Lista të hapura që ushtrojnë presion mb
Kodin i ri Zgjedhor, PE: Sot Rama pengoi integrimin e Shqipërisë në BE Politikani gjerman dhe anëtari i Parlamentit Evropian, Michael Gahler ka reaguar ashpër për miratimin e ndryshimeve në K
Meta i përgjigjet Rramës: Mister 1 Prilli, mos guxo të vesh dorë mbi Marrëveshjen e 5 Qershorit Ilir Meta i është përgjigjur akuzave të Ramës se po përbalt Shqipërinë me të huajt. "Mister 1 Prilli, ti gënjen edhe
"Unë jua thyej kockat", Rama ironizon opozitën: Ju ka rënë bingo dhe lëshoheni si "gamori n'dahon" Kryeministri Edi Rama gjat fjalës së tij në Kuvend ka theksuar se do të votojë ndryshimet në Kodin Zgjedhor teksa sulmon
Rama sulmon sërish Metën: Gjuhë fyese e shantazhuese, nuk e ka bërë as Saliu Kryeministri Edi Rama ka "sulmuar" sërish presidentin Meta pas deklaratave të këtij të fundit në konferencën për shtyp m
Hajdari bllokon foltoren: Ju e keni përdhosur këtë vend Seanca rinisi përsëri, por deputetja Hajdari vazhdon të qendrojë në foltore, ndërsa deputetët e tjerë po flasin nga vend
Konspiracionisti: Kjo është lidhja e Berishës dhe Ramës me Iluminatin Konspiracionisti Alfred Cako i ftuar në E diell, ka marrë pjesë në debat në lidhje me vrasjen e Azem Hajdarit. Teksa
A do mbyllemi sërish? Përgjigjet Rama Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video në rrjetin social Facebook ku i kthen përgjigje qytetarëve për problematika
Bylykbashi: Rama po shkel marrëveshjen e 14 janarit Oerd Bylykbashi dhe Petrit Vasili në një konferencë për mediat në ambientet e PD-së kanë reaguar në lidhje me votimin e
Meta i nxorri videon, Rama: Pse s'pushon së ngatërruari dynjanë Pak pasi Presidenti i Republikës, Ilir Meta, publikoi një video të 20 viteve më parë, ku kryeministri aktual Edi Rama, i
Vijojnë replikat Rama-Meta: Thuaja pash Zotin çfarë borxhi të kanë shqiptarët Vijojnë replikat në distancë mes kreut të qeverisë Edi Rama dhe presidentit të vendit Ilir Meta, që duket se nuk janë më
Rama bën deklaratën e fortë: Nëse nuk marr mandatin e tretë, do largohem nga politika Në një dalje për mediat, kryeministri Rama është shprehur se zgjedhjet e ardhshme do të fitohen nga ana e socialistëve,
Meta tha se vendi po zhytet në një juntë grusht shteti, Rama: Ti je borxhliu më i madh i shqiptarëve Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas deklaratës së presidentit Meta lidhur me demokracinë në vend, i cili tha se vendi p
"Vrasësit janë në Beograd", Rama ministrit serb: Gojështhurur e mendje errët Kryeministri Edi Rama iu përgjigj sërish ministrit serb të Mbrojtjes, Aleksandër Vulin pas deklaratave të tij për Shqipë
Rama: Jemi bërë shërbëtor të Lulit, nëse Kodi Zgjedhor merr 84 vota është ligj Kryeministri Edi Rama thotë se nëse nesër Kodi Zgjedhor merr 84 vota në Kuvend ai do të jetë ligj, pavarësisht vullnetit
Ish-ministri socialist: Ç'e do Rama mandatin e tretë? Të na dhj*së fare? Leonard Solis, ish Ministër Shendetësie ka deklaruar dje se situata aktualisht është e paprecedentë, ndërsa komentoi lis
Ministri serb shpërthen ndaj Ramës: Do kujtohesh për çorapet e shqyera! Ministri i Mbrojtjes së Serbisë, Aleksandar Vulin ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama. Sot Rama e p
Rama përballet me Vuçiç: A është kjo një meme? Marrëveshjet e firmosura ditën e djeshme nga kryeministri Edi Rama dhe Hoti nuk janë pritur mirë në Serbi. Ka qenë de
Ndoka nuk kursehet ndaj Ramës: Të përfundojë me një banane në ... Kreu i demokristianëve Nard Ndoka ka bërë një postim të ashpër në rrjetin social Facebook kundër kryeministrit Rama.
Shqipëria duhet të distancohet nga Edi Rama Shqipëria ka nevojë urgjente për një prerje. Askush nuk beson që Rama ka çka të japë më tepër në katër vjetët e ardhshëm