999 rezultate për

rama

Xhaxhai tregon me lot në sy momentin kur Klementi ishte nën rrënoja: Më tha fjalën e fundit Tërmeti i 26 nëntorit nuk i kurseu jetën as Klement Çupit. Xhaxhai tregon mes lotësh, se si nipi iu nda nga jeta para
Rama premton pastrimin e rrënojave në Durrës e Thumanë para vitit të ri Kryeministri Edi Rama ka bërë një ndeklaratë ku premton se rrnëojat e tërmetit do të hiqen nga vendet para se të vijë Vi
Xhaçka u përlot teksa numëronte viktimat, Iris Luarasi: U ka kaluar koha patetizmave Pedagogia dhe aktivistja Iris Luarasi mesditën e djeshme ka qenë e ftuar në studion e emisionit “Rudina”, ku foli për si
Haradinaj: Rama nuk mu përgjigj në telefon kur e mora për tërmetin Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj në një intervistë për Abc News ka rrëfyer se si u organizua shteti i
Rama në krah të Zaev në pritjen e Mbretëreshës, vëmendjen e "vjedh" Trump (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka marrë pjesë në pritjen e organizuar nga Mbretëresha e Britanisë së Madhe Elizabet
Rama nga Londra: I dashur Lulzim, eja të bashkëpunojmë "I dashur Lulzim, asgjë më të keqe s’mund të bëjë një politikan në këto ditë të zymta, se sa të kërkojë raste njerëzish
Ndihma nga Kosova për tërmetin, Haradinaj: Rama nuk më hapi telefonin (VIDEO) Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj në një intervistë për Abc News ka rrëfyer se si u organizua shteti i
Braktisur nga shtatë fëmijët, drama e gjyshes Hava që jeton në një kasolle në Pogradec (FOTO LAJM) Gjyshja që shikoni në foto është një e moshuar, Hava Gjona që ka mbetur e vetme në një kasolle. Në një mesazh të dërg
Skandaloze! Lleshaj si Rama turfullon ndaj banorëve të frikësuar nga tërmeti(VIDEO) Ndërkohë që politikanët duhet t'u frikësohen qytetarëve pasi janë ato që i vendosin në këto poste të larta politike, në
Rama e talli publikisht, e vërteta e trishtë e burrit që iu ankua se i kishte humbur gruaja (VIDEO) Natyrisht që filmi, ku një zotëri qahej tek kryeministri se ia kanë çuar gruan në Golem të Kavajës qarkulloi me shpejtës
E lavdëroi Rama live, kush është Luani nga Vlora që me ekipin e tij shpëtuan shumë jetë (VIDEO) Gjatë një prej daljeve të tij publike mbrëmjen e djeshme, kryeministri Rama tha se pavarësisht mungesave të logjistikë,
Rama niset për Londër, ka një mesazh për qytetarët Kryeministri Rama sot do të niset në Londër në samitin e NATO-s. Me anë të një video-mesazhi ka njoftuar se nuk do të
"Ti je baba jonë, je babë për të gjithë", qytetarja mallëngjehet nga vizita e Ramës (VIDEO) Kryeministri Rama, tashmë prej ditësh po viziton nga afër të prekurit nga tërmeti i 26 nëntorit. Gjatë ditës së djesh
Edhe Kikon në hotel, Rama: Do marësh qenin do lesh gruan (VIDEO) Në përballjen e tij me qytetarët, kryeministri Edi Rama ka marrë disa kërkesa të pabesueshme. Njëri i kërkonte t’i gj
Rama: S'ka më makina luksi, në 2020 kryebashkiakët të lëvizin me kuaj Gjatë mbledhjes së sotme të jashtëzakonshme, kryeministri shqiptar Edi Rama u shpreh se në 2020-n, asnjë lekë nuk do të
Tirana dhe Durrësi do zbukurohen për festa, Rama: Të rikthehet jeta Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm, në mbledhjen e qeverisë për situatën post tërmetit, kërkoi që Tirana dhe Durrës
Si do të rindërtohet në zonat e goditura, Rama tregon rradhën e punës Në mbledhjen e gjshtë të jashtëzakonshme, kryeministri Rama ka treguar dhe objektivin e tij për rindërtimin në zonat e g
Rama shkon sot në Samitin e NATO-s, çfarë pritet të kërkojë Në mbledhjen e gjashtë të jashtëzakonshme, kryeministri Edi Rama deklaroi se sot do të niset për në Londër, me rastin e
Rama komenton 3 pikat e planit të Bashës Në mbledhjen e jashtëzakonshme të qeverisë mëngjesin e sotëm kreu i qeverisë Edi Rama komentoi edhe planin e Lulzim Bash
Qytetari ankohet se i kanë çuar gruan në hotel, Rama: Paska mend ajo (VIDEO) Kryeministri Rama ishte këtë mbrëmje në Durrës për të parë nga afër situatën dhe punën e grupeve për inspektimin e banes