999 rezultate për

rama

E pushoi Rama, Arben Malaj "kërcënon": Tani e kam më të lehtë përballjen! Me vendin të kryeministrit Rama është pushuar nga puna Arben Malaj. Eksperti i ekonomisë Arben Malaj ka reaguar pas
Tërmeti, Edi Rama i kërkon ndihmë inxhinieres Luljeta Bozo (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka pritur në një takim në Kryeministri inxhinieren Luljeta Bozo, ku kryeministri i ka kërkuar ndih
Rama zbulon shifrën: Sa para u mblodhën për dëmet nga tërmeti Kryeministri Edi Rama bëri me dije në Kuvend buxhetin akorduar për dëmet e tërmetit. “Dëshiroj që të theksoj disas gj
"Lloj lloj sharlatanësh që shfaqen si sizmologë e inxhinierë”, Rama sulmon sërish Kryeministri Edi Rama duket se nuk i ka dalë inati me mediat, por këtë herë i ka sulmuar në mënyrë të sofistikuar. Ai
NASA zbulon detaje të papritura për Diellin: Këto janë ndryshime dramatike Bollëku i informacioneve që vijnë nga një takim i afërt i sondës së NASA-s me Diellin, u jep shkencëtarëve një pasqyrë u
Kaloi vettingun, Komisioneri Publik ankimon vendimin për Hajdaramatajn Komisioneri Publik, me rekomandim të Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit (ONM), ankimon vendimin e KPK-së për konfir
"Kjo është ndërtesa e Salës që ndërtoi në 2007", Rama i përgjigjet banorit Kryeministri Rama pas takimit me komisionerin e BE-së për menaxhimin e krizave, ka shkuar në disa zona të prekura nga të
Sërish me të njëjtin xhup, Rama nuk i ndal strategjitë as në kohë të vështira Mëngjesin e sotëm, Kryeministri Rama ka shkuar në durrësku po zhvillon një takim me Sorecën dhe Eurokomisionerin. Sit
Këto janë zonat ku do të ndërtohen lagjet e reja për të prekurit nga tërmeti në Tiranë Në mbledhjen e tetë të jashtëzakonshme kryeministri Edi Rama foli edhe përsa i përket lagjeve që do të ndërtohen në Tira
Rama pranon për herë të parë humbjen e të dashurës së djalit nga tërmeti U aludua shumë për lidhjen që Greg Rama, djali i madh i kryeministrit pati me njërën prej viktimave të tërmetit. Mbrë
Asnjë koncesion nuk do të anulohet, Rama tregon si do të bëhet rindërtimi Në mbledhjen e jashtëzakonshme të qeverisë kryeministri Edi Rama tha se rindërtimi i banesave do të vijojë pa cënuar bux
Kryeministri Rama nis ditën me fjalët e shenjta të profetit Muhamed Tashmë të themi, u bë "zakon" që dita të nisë me mbledhjen e jashtëzakonshme që mban qeveria përsa i përet situatës në v
"Po zhduken gjurmët", Rama flet për prishjet e objekteve Kryeministri Edi Rama , ëhstë ndalur mëngjesin e sotëm tek prishja e objekteve, të cilat janë dëmtuar rëndë nga tërmeti.
Kamarieri shqiptar surprizon kryeministrin në Itali, Rama: Hajde këtu mor figurë (VIDEO) Mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama ndodhet në Itali për të dhënë një intervistë për emisionin e gazetarit Bruno Vesp
Mikesha i vdiq nën rrënoja, Greg Rama si rrallëherë flet për zemrën e burrit (FOTO LAJM) "Zemra e një burri është shumë e ngjashme me detin Ka stuhitë e veta, ka tërheqjet e veta Dhe në thellësitë e veta gje
Dalin fotot e para, Rama në pritjen e Mbretëreshës (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë në pritjen e organizuar nga Mbretëresha e Britanisë së Madhe Elizabeth II. Prit
Gazetari i njohur sulmon hapur Ramën: Qeni i Kosovës ka shpëtuar më shumë jetë se ty "Qeni të cilin po e puthte Ilir Meta, qeni i ushtrisë Kosovës, ka shpëtu njerëz prej tërmetit më shumë ma shumë se Edi R
Rama publikon videon sensibilizuese nga Londra: Ju them që ju dua (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ndodhet në Londër për shkak të samitit të NATO-s. Ditën e sotme ai ka postuar një video, të ci
Rama flet pas samitit në Londër, tregon objektivin e arritur Kryeministri Edi Rama aktualisht ndodhet në Londër ku po merr pjesë në punimet e samitit të NATO-s. Në një deklaratë
Ori Nebiaj ironizon vendimin e qeverisë: Burg për gazetarin e "NYT" (FOTO LAJM) Kryeminsitri Edi Rama duke përfituar nga vendosja e gjendjes së jashtëzakonshme kërcënoi hapur se do ti mbyll të gjithë