999 rezultate për

rama

Rama surprizon Aurelin e vogël, i sjell në dhomë Ronaldon (VIDEO) Aurel Lala, vogëlushi 7-vjeçar që i shpëtoi mrekullisht kastrofës së tërmetit të 26 nëntorit duke u hedhur nga kati i t
Rama i "frikësohet" të moshuarit në Farkë: Ti do më kishe rrëzuar 7 herë nga qeveria "Sefer je i madh do vij të të takoj. Ai qenka për parlament..." Kryeministri Edi Rama ka mbetur shumë i impresionuar
Rama lë nam në Farkë, vë në pozitë të vështirë kryefamiljarin me aftësi të kufizuar “Hajt futu me këmbën e djathtë!” Kështu i është drejtuar krtemin itri Edi Rama një kryefamiljari i cili ishte në karr
Hoqi vëthin dhe mjekrën, Rama rrëfen amanetin e babait të tij para se të vdiste Rama ka treguar një amanet të babait të tij Kristaqit teksa ishte duke vizituar familjen Meçja në Durrës, e cila humbi t
Rama gjen "shpëtim" të fjalët e shenjta, kështu e nisi ditën sot Publikimi i “fjalëve të shenjta” në rrjetet sociale, ku citon thënie të mençura nga dijetar islam e të krishterë, por ed
Ndihma e madhe për tërmetin, Rama i dhuron tre medalje ambasadorit të Kosovës Tërmeti i 26 nëntorit bashkoi më afër Shqipërinë dhe Kosovën. Kryeministri Edi Rama i ka akorduar tre medalje ambasad
Rama habit me fjalët: Ndihem më i vogël se Braçe "Kam aq shumë centimetra dhe e kam të vështirë të kujtoj se kam takuar dy apo tre persona më të gjatë se unë. Kam dy jav
E quajtën "hoxhë" e "prift", Rama u përgjigjet kritikëve Mbrëmjen e sotme Rama u është përgjigjur të gjithë atyre që kanë komentuar përdorimin e fjalëve të shenjta nga Bibla dhe
Rama mbledh ambasadorët: Mbaj një folder të veçantë për mesazhet e tërmetit Rama ka mbledhur sot ambasaodrët e huaj që janë në vendin tonë në kuadër të mbrëmjes së vitit të ri. Në fjalën e tij Ram
Rama riformaton qeverinë: Emëron zv.ministrat e rinj Kryeministri Edi Rama riformaton qeverinë. Agron Tare, Ish-drejtor i Përgjithshëm i Autoritetit Portual Durrës; Redi
Pardesy e zezë si "prift", qytetari: E ka nga halli, po fsheh antiplumbin (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama njihet për veshjet e tij të pazakonta me të cilat paraqitet para shqiptarëve e të huajve. Së fundm
"Demokratët e qelbur më hoqën nusen nga puna", Rama i përgjigjet të moshuarit Ditën e sotme Rama pati disa takime me banorët në Laç, ku iu përgjigj disa pyetjeve në lidhje me kohën që do të marrë pr
Rama fyen qytetarin: Ma sillni këtu atë të ziun nga iku (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka vizituar të prekurit nga tërmeti në qytetin e Laçit. Disa nga banorët me të ci
"Pusho se me hip gjaku në kokë", Rama i kthehet keq gruas në Laç Kryeministri Edi Ram ka pasur një përplasje me një banore nga Laçi e cila teksa kërkon të dijë kur do të hyjnë në shtëpi
Rama premton nga Mamurrasi: Brenda mesit të 2020, shumica do jetë në shtëpitë e reja Që kur ra tërmeti i 26 nëntorit, Rama ka nisur të takojë kudo qytetarë dhe të prekur nga kjo fatkeqësi. Ditën e sotme
Humbi gjyshërit nga tërmeti, 6-vjeçarja prek me fjalët: Ata janë në qiell "I kam parë 100 herë po unë i dua këtu..." Kryeministri Edi Rama ka vizituar familjen Greku, e cila është strehur në
Rama se heq nga goja Zahon: Kam një çun të vogël, do ta njohësh se jemi komshinj Pasditen e sotme kryeministri Edi Rama ka shkuar për të vizituar familjen Greku, e cila humbi 3 persona në tragjedinë e
Sa do durojë Veliaj?! Rama sikletos sërish kryebashkiakun në sy të njerëzve: Ku është lëngu? Kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku Veliaj nuk gjenden në ditët e tyre më të mira të miqësisë dhe bashkëpunimit.
Rama habit banorët me veshjen e çuditshme, shfaqet si "prift" në Shijak (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama gjithmonë ka tërhequr vëmendje me aparencën e tij në publik. Ai shpesh komentohet për çitjanet
U kërkua burg për Salianjin për "Babalen", reagon Basha e sulmon Ramën Kryedemokrati Lulzim Basha ka reaguar për gjyqin e çështjes "Babale" duke thënë se Edi Rama po rikthen gjyqet politike k