999 rezultate për

rama

Stresi sulmon keq Ramën: Paskemi qenë populli më i ulët! (FOTO LAJM) "Paskemi qënë populli më i ulët që mund të egzistojë …" Stresi i njohur për reagimet e tij të ashpra në rrjetet socia
Shpëtim Idrizi për Ramën: Po t'a çosh në spital psikiatrik nuk t'a kthejnë më Kryetari i PDIU-së, Idrizi ka reaguar pas deklaratave të kryeministrit Rama ndaj kryeministrit kosovar, Ramush Haradinaj
Zbulohet takimi i "fshehtë" i Vuçiç me gazetarët serb: Mendoj vetëm për interesat… Gazetarja e Abc News Linda Karadaku ishte e vetmja gazetare shqiptare që mundi të marrë pjesë në konferencën e President
Këshilltari i Haradinajt i numëron kryeministrit krimet serbe: Edi Rama, vafsh në ferr! Ardhja e Presidentit Serb nw Tiranw ka shkaktuar kritika tw mwdha ndaj Ramws e qeverisw shqiptare. Këshilltari politi
Veliaj lyen shkallët për Ramën? Kryeministri përlyhet më gëlqere Kryeministri Edi Rama ka vizituar sot familjet e prekura nga tërmeti në Kombinat. Rama i shoqëruar nga Veliaj kanë v
Rama në shtëpinë e familjes Biqiku: Gjithë ky Kombinat, vetëm ajo humbi jetën Kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga kryebashkiaku Erion Veliaj shkuan ditën e sotme në shtëpinë e re të familjes Biqi
Basha: Dënoj sulmet rrugaçërore të Ramës në drejtim të Kosovës "Dënoj sulmin rrugaçëror të Edi Ramës kundër liderëve politikë të Kosovës..." Sulme rrugaçërore i ka cilësuar kryetar
Gazetari shokohet nga deklaratat e Ramës për Kosovën: Nuk po u besoj veshëve! Kryeministri Edi Rama, ka dalë hapur dhe ka kritikuar qeverinë kosovare dhe kryeministrin Haradinaj, gjatë një konferenc
Rama e quan Haradinajn gënjeshtar: Nuk pati asnjë kusht për Kosovën Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur live gjatë konferencës me gazetërët, kryeministrit në detyrë të Kosovës Ramush
Rama sulmon Kosovën në krah të Vuçiçit: Po shkon në rrugë qorre! Kryeministri Edi Rama ka folur nga takimi i 3-të Rajonal për Ballkanin Perëndimor, në prani të Vuçiç, Presidentit të Mal
Haradinaj i përgjigjet Ramës: Nëse të dhimbsen kosovarët hiq taksën tek "Rruga e Kombit" Kryeministri Rama ka bërë deklarata të forta sot ndaj liderëve të Kosovës duke thënë se ata i ishin futur një rrugë qorr
"Solle kriminelin që masakroi gra e fëmijë", shqiptarët në kor kundër farsës Rama-Vuçiç (FOTO LAJM) Kryeministri Rama ka shkuar në Durrës bashkë me presidentin serb Vuçiç dhe kryeministrin maqedonas Zoran Zaev, duke parë
Serbët masakruan mijëra shqiptarë, por Rama i jep Vuçiçit shansin të tregohet human pa kërkuar as falje Duket se masakrat e Serbisë ku mijëra shqiptarë të Kosovës humbën jetën në mënyra makabre, (viktima për të cilat Vuçiç k
SKANDALOZE/ Rama i jep serbëve të dhënat personale të shqiptarëve, zbardhen marrëveshjet me Serbinë Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç konfirmoi se një nga marrëveshjet që pritet të nënshkruhet në Beograd në fund të j
Klevis Balliu thirrje publike Kosovës: Shpalleni “non grata” Ramën Klevis Balliu ka reaguar lidhur me vizitën e Presidentit të Serbisë sot në Tiranë. Balliu e cilëson atë si një “akt t
Gazetari i "Bild" që nxori përgjimet: Edi Rama është armik i medias së lirë! Ai është një kloun Në kohën kur u bënë publike, përgjimet e Bild bënë xhiron e rrjetit. Në një mesazh në rrjetet sociale, gazetari gjerm
Marrëveshja me Italinë për "arin e zi", flet Rama Qeveria shqiptare dhe kompania italiane ENI kanë firmosur sot marrëveshjen për kërkim hidrokarburesh në bllokun e Dumres
Rama sulmon Albin Kurtin: Fitoi zgjedhjet e kujton se do shpëtojë botën "E kam pasur simpati dhe nuk ia uroj të bëj si kryeministër dhe nuk ia uroj që bëjë atë që po bën tani..." Kryeminist
Rama kritikon ashpër Kosovën e Haradinajn për taksën 100 përqind ndaj Serbisë: Gabim! "Kosova e pagoi shtrenjtë tarfiën 100. Serbia u shit si viktimë, dhe fitoi diçka. Tarifa ishte instrument për të tërhequ
Rama tregon si tërmeti i dëmtoi zyrën: Do ishte shembur por... Për herë të parë Rama ka folur rreth dëmeve që ka pësuar godina e kryeministrisë nga tronditjet e fuqishme të tërmetit t