999 rezultate për

raiola

Ferguson: Ja arsyeja pse u largua Pogba nga United Sir alex Ferguson ka treguar arsyen e vërtetë të largimit të Paul Pogbas nga Manchester Unitedi në vitin 2012. Ish-traj
As Juve dhe as Milan për Ibrën, shfaqet ... Zlatan Ibrahimovic mund të rikthehet në Serie A, por jo tek ish-skuadrat e tij Milan, Inter apo Juventus. Roma, i është
Reali presion Juventusit për Paul Pogba Në Torino nuk u luajt vetëm supersfida Juventus–Real Madrid, por edhe pak merkato. Florentino Perez dhe Andrea Agnelli,
Barcelona-Raiola, takim sekret për Pogba Paul Pogba i afrohet Barcelonës. Sipas gazetës katalanase "Sport", agjenti Mino Raiola ka fluturuar në Spanjë për tu tak
Pogba, Raiola: Reali i përdor futbollistët si facoletë E ardhmja e Paul Pogba lidhet gjithnjë e më shumë me ngjyrat e Paris Saint Germain. Nga Franca raportojnë se presidenti
Raiola: Ibra si Messi, Muhamed Ali dhe Tyson Pas deklaratës së Zlatan Ibrahimoviç në përfundim të ndeshjes me Bordeaux dhe pas sulmeve të shumta në drejtim të sulmue
Ja deri në çfarë moshe do të luajë Ibra Agjenti ialo-holandez Mino Raiola ka çuditur të gjithë me deklaratën e tij se klienti i tij, suedezi Zlatan Ibrahimoviç,
Ja oferta e PSG për Paul Pogba Sipas asaj që raporton "Le 10 Sport", Paris Saint Germain ka vendosur të bëjë një ofertë për Paul Pogba. Parizienët e sh
Marotta: Juventusi, vendi i duhur për Pogba-në Zjarrin e ndezur nga Mino Raiola për Paul Pogba, mundohet ta shuajë sa më shpejt Giuseppe Marotta. Drejtuesi bardhezi kë
Raiola: Nuk është e thënë që Pogba të largohet "Për Pogba-në interesohen të gjithë klubet e mëdha të Europës...". Këto janë fjalët e Mino Raiolas. Agjenti i mesfushori
Raiola i vendos çmimin Pogba-së: Reali të më telefonojë "Paul Pogba kushton 100 milionë euro". Agjenti i mesfushorit francez Mino Raiola ka vendosur çmimin e kartonit të klient
Raiola: Pogba do të shitet më shtrenjtë se Ronaldo Mino Raiola është një nga agjentët më të suksesshëm në Itali për shkak të disa prej operacioneve më të rëndësishme të me
Raiola: Balotelli nuk largohet nga Liverpooli Mario Balotelli nuk do të largohet nga Liverpool. Edhe pse gjatë kësaj merkatoje është përfolur shumë se e ardhmja e ita
Raiola sfidon Blatter-in: Do kandidoj për FIFA-n "Jam i gatshëm të kandidoj për presidencën e FIFA-s". Këto janë fjalët e Mino Raiolas. Agjenti i Ibrahimoviç dhe Pogba i
Roma nuk ka para për ta marrë Ibra-n Menaxheri i famshëm italian Mino Raiola mendon se Roma nuk ka para mjaftueshëm ta marrë Zlatan Ibrahimoviçin në "Olimpik
"Kur Milani i tha "Jo" Pogba-së" Është xhevairi më i madh në ekipin e Juventusit dhe i vetmi futbollist i Serie A mes 23 lojtarëve që do të garojnë për "
Mino Raiola i ofron Milanit "Seedorfin e ri" (VIDEO) Agjenti i famshëm i futbollit, italo-holandezi Mino Raiola, i ka propozuar Milanit "Seedorfin e ri". Bëhet fjalë për tal
Balotelli, Raiola nis tratativat me Liverpool-in Pas fjalëve të Brendan Rodgers për Mario Balotellin, ka nisur edhe tratativa mes Milanit dhe "The Reds" për sulmuesin ku
Ikën Balotelli, 5 emra të rinj për Milanin (FOTO LAJM) Milani ndez dritën jeshile për largimin nga skuadra të Mario Balotellit. Drejtuesit e klubit kuqezi kanë kontaktuar agje
"Bomba", Balotelli falas te Juventus Mario Balotelli falas te Juventus. Lajmi që mund të trondisë merkaton e verës në Itali vjen nga e përditshmja torineze "