999 rezultate për

raiola

Raiola kërkon rrogë 10 milion euro në vit për Donnarumën Mino Raiola është duke kërkuar 10 milionë euro në vit për portierin e Milanit Gianluigi Donnarumma. Gardiani 17 vjeçar k
Raiola zbulon skuadrat që janë të interesuara për Donnarumën Mino Raiola ka zbuluar se Gianluigi Donnarumma mund të largohet nga "San Siro" pasi shumë klube janë të interesuara për
E dini pse Ibra ka refuzuar 100 milionë euro nga kinezët? Jo të gjithë lojtarët janë të tërhequr nga ideja për të luajtur në Kine dhe për të fituar shifra marramendëse. Lajmin e
"Ibra do të më thyente këmbët, nëse nuk çoja Pogbanë te United" Zbulohen të tjera prapaskena për transferimin e Pol Pogbasë, i cili mesa duket është bërë edhe nën presion. Këtë e ka zb
Raiola kërcënon Milanin për Donnaruma-n Te Milani thuajse të gjithë janë të bindur se kanë në skuadër një super portieri si Gigi Donnaruma. Edhe pse është vetëm
"Ibrahimovic dëshironte ta mbyllte karrierën te Napoli" Mino Raiola sa herë që jep intervista krijon lajme të bujshme. Agjenti i mirënjohur ka bërë një deklaratë surprizë pasi
Raiola shpërthen ndaj Guardiolës, ja çfarë i thotë Agjenti i famshëm, Mino Raiola ka shpërthye me kritika të ashpra ndaj trajnerit të Manchester City-t, Pep Guardiola i ci
Raiola: Klopp është një copë m*** Mino Raiola ka pasur një verë të mbushur me shumë punë, teksa fitoi 20 milionë euro nga kalimi i Pogbasë te United. Krye
Zbulohet shifra që ka përfituar Raiola nga kalimi i Pogbasë te United Transferimi i Paul Pogbas i ka kushtuar Manchester Unitedit 115 milionë euro. Agjenti i yllit francez, Mino Raiola, k
Top 11 yjet që menaxhohen nga Mino Raiola (FOTO LAJM) Mino Raiola me kalimin e viteve, ka fituar një vend nderi te agjentët me më shumë ndikim në botën e futbollit, duke u bë
Pogba te United? Agjenti i tij shokon të gjithë Kur të gjithë prisnin vetëm zyrtarizimin e Pogba-së te skuadra e United, vjen reagimi i agjentit të lojtarit francez i c
Në Angli të bindur: Juve pranon shifrën rekord të United për Pogba Pol Pogba është gjithnjë e më pranë transferimit te Manchester United. Sky Sports në Angli raporton se agjenti i ylli
"Do të befasoheni nga skuadra e re e Ibrahimovic" Në Suedi dhe Angli janë të bindur se Zlatan Ibrahimovic do të luajë sezonin e ardhshëm me fanellën e Manchester United.
Raiola: Ibra në burg nëse ... Agjenti i njohur Mino Raiola ka lëshuar një deklaratë të interesante për sa i përket të ardhmes së Zlatan Ibrahimovic te
Raiola zbulon 3 skuadrat italiane të interesuara për Ibrën (FOTO LAJM) Mino Raiola, agjenti i Zlatan Ibrahimovic ka bërë publike emrat e skuadrave që po e kërkojnë transferimin e yllit suedez
Raiola tremb Milanin: Balotelli mund të ... Mino Raiola ka folur rreth të ardhmes së Mario Balotellit. Agjensi i sulmuesit italian ka trembur sot kuqezinjtë, duke t
Raiola: Pogba s'largohet në janar, por në qershor ... Agjenti Mino Raiola, ka thënë se klienti i tij Paul Pogba mund të largohet nga Juventusi, por jo në merkaton e janarit.
Raiola: Pogba nuk leviz ne janar, ne qershor... "Ne janar Pogba nuk do te shkoj askund. Ne qershor pastaj te shohim". Keshtu eshte shprehur per Premium Sport menaxhe
Raiola: Pogba mund të qëndroj edhe një vit tjetër te Juventus Paul Pogba vazhdon të jetë në qendër të zërave të merkatos. Agjenti i tij, Mino Raiola, ka folur mbi të ardhmen e klien
Raiola e pranon: Juve do ta shesë Pogbanë Mimo Raiola, agjenti i mesfushorit talent të Juventusit, Pol Pogba ka dhënë një intervistë ku flet shkurtimisht për të a