999 rezultate për

raiola

Donnarumma zgjedh klubin e ri për sezonin e ardhshëm Gianluigi Donnarumma thuhet se ka vendosur të largohet nga Milano këtë verë dhe të nënshkruajë me Paris Saint-Germain.
Raiola tentoi që ta transferonte Icardin tek Manchester United Raportohet se Mino Raiola tentoi të transferojë Mauro Icardin te Manchester Unitedi, por sulmuesi nuk dëshironte të ndër
Raiola u mundua t'ia largonte nga koka Wandan Icardit, por nuk ia doli Sipas Corriere dello Sport, Raiola tentoi ta transferonte Icardin te Manchesteri, ai gjithashtu dëshironte të bëhej dhe
Milan dhe Donnarumma në hall, Raiola nuk resht së punuari për ti ndarë Mino Raiola nuk ka ndërmend ta lërë portierin talent të Milanit Donnarumman shumë gjatë në San Siro. Agjenti me emër po
Raiola takohet me drejtuesit e Juventusit, për blerjen e lojtarit të ri Raportohet se agjenti Mino Raiola do të jetë sot në Vinovo për tu takuar me krerët e klubit të Juventusit. Personi n
Sanchez nuk shkon tek Unitedi vetëm nëse e pengon ky lojtar E vetmja mënyrë që Manchester Unitedi të m po dy nënshkruajë me Alexis Sanchezin është nëse Henrikh Mkhitaryan nuk prano
Raiola i kundër përgjigjet Mirabellit: Po përdor Donnarumman Vijojnë njëra pas tjetrës seritë e telenovelës “Donnarumma”. Pas reagimit të portierit kuqezi, i cili theksoi se nuk ësh
Raiola kundër Mirabellit: Përdor Donnarumman që të më sulmoj mua Menaxheri i Gianluigi Donnarummas, Mino Raiola, ka thyer edhe ai heshtjen për çështjen që po zien ambientin sportiv ital
Tifozët e Milanit i luten Donnarummas të ndahet nga Raiola Tifogrupi më i madh i Milanit, Curva Sud ka reaguar sërish ndaj portierit të kuqezinjve, Gigio Donnarumma. Kreu i këtij
Donnarumma si Verrati, Raiola gatuan gjithçka por duhet të flasë vetë 18-vjeçari Për rihapjen e çështjes “Dunnarumma” kanë folur të gjithë, përveçëse vetë portierit dhe menaxherit të tij. Milani ka mba
Milan vendos çmimin e Donnarummas Raportohet se Milani do të pajtohet për një shitje të mundshme vetëm nëse dikush shpreh gatishmëri të paguajë 70 milionë
E bujshme / Raiola dhe Donnarumma kërkojnë prishjen e kontratës me Milanin Mund të jetë problemi i fundit që shqetëson Milanin, por nuk duhej aspak në këto momente. Sipas “Corriere Dello Sport”,
Mbyllet invistigimi i shitjes së Pogbas, del përfundimi Presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli, ka thënë se Bianconerët janë shfajësuar plotësisht nga FIFA për çështjen e tran
Raiola: Ibrahimovic duhet të luajë edhe për 6-vjet për United Duke thënë disa gjëra veçanërisht në lidhje me klientët e tij si Paul Pogba dhe Romelu Lukaku - italiani gjithashtu poho
Para se të afrohet merkatoja, dy agjentët më të mëdhenj përballen për talentin Dy super agjentët Mino Raiola dhe Jorge Mendes janë në garë kokë më kokë për të siguruar yllin e Tottenhamit, Dele Allin
Raiola nuk beson se Milani do të ringrihet Merkato e kësaj vere pa të trazoheshin relatat midis agjentit Mino Raiola dhe drejtuesve të Milanit, edhe pse në të shku
Mino Rayola: Shumë ekipe evropiane kërkuan Sarrin pasi bën një lojë të bukur Agjenti Mino Raiola ka thënë se gjatë verës për teknikun italian janë interesuar shumë skuadra evropiane. “Sarri? Nap
Kush është lojtari ideal për ta zëvendësuar Neymarin? Barcelona tashmë ka transferuar zëvendësuesin e Neymarit. Ai është sulmuesi i Borussia Dortmundit, Ousmane Dembele, i ci
Verratti dëshiron për agjend të urryerin e milanistëve Sipas Sport Italia, Marco Verratti po konsideron ndryshimin e agjentit. Ai mund të largohet nga Donato di Campli, i
Milani dorëzohet para Raiolës, firmos Donaruma Xhixhio Donaruma do të jetë një futbollist i Milanit deri në vitin 2021, ose të paktën derisa Mino Raiola t’i ketë gjetu