999 rezultate për

raiola

Raiola: Ibrahimovic duhet të luajë edhe për 6-vjet për United Duke thënë disa gjëra veçanërisht në lidhje me klientët e tij si Paul Pogba dhe Romelu Lukaku - italiani gjithashtu poho
Para se të afrohet merkatoja, dy agjentët më të mëdhenj përballen për talentin Dy super agjentët Mino Raiola dhe Jorge Mendes janë në garë kokë më kokë për të siguruar yllin e Tottenhamit, Dele Allin
Raiola nuk beson se Milani do të ringrihet Merkato e kësaj vere pa të trazoheshin relatat midis agjentit Mino Raiola dhe drejtuesve të Milanit, edhe pse në të shku
Mino Rayola: Shumë ekipe evropiane kërkuan Sarrin pasi bën një lojë të bukur Agjenti Mino Raiola ka thënë se gjatë verës për teknikun italian janë interesuar shumë skuadra evropiane. “Sarri? Nap
Kush është lojtari ideal për ta zëvendësuar Neymarin? Barcelona tashmë ka transferuar zëvendësuesin e Neymarit. Ai është sulmuesi i Borussia Dortmundit, Ousmane Dembele, i ci
Verratti dëshiron për agjend të urryerin e milanistëve Sipas Sport Italia, Marco Verratti po konsideron ndryshimin e agjentit. Ai mund të largohet nga Donato di Campli, i
Milani dorëzohet para Raiolës, firmos Donaruma Xhixhio Donaruma do të jetë një futbollist i Milanit deri në vitin 2021, ose të paktën derisa Mino Raiola t’i ketë gjetu
Milani i jep kohë Donnarummës deri nesër, zgjidh e merr Në shtëpinë e Milanit rikthehet në planin e parë Donnarumma. Brenda ditës së nesërme (më 3 korrik) Fassone e Mirabelli p
Milan merr lajmin e shumëpritur nga Donnarumma Donnarumma tregohet i rritur dhe nuk lejon vendimet që do ti marrin të tjerët. Këtë fakt e vërtetojnë dhe mediat në Ital
Ibrahimovic refuzon Sevillan, Raiola i "ofron" Milanin Zlatan Ibrahimovic po rikuperohet në mënyrë impresionuese, nga dëmtimi i rëndë që pësoi në prill të këtij viti dhe mund
Raiola pret të takojë Donnarumman, çështja e karrierës së lojtarit do të zgjidhet Raiola është në Krakov për të diskutuar të ardhmen e Donnarumma. Siç raporton Giancula di Marzio, agjenti i Donnarumm
Donnarumma përgatit divorcin me Mino Raiolën për rinovimin me Milanin Gianluigi Donnarumma është gati të shkarkojë nga detyra agjentin e tij Mino Raiola dhe të vazhdojë kontratën me Milanin.
Raiola plas "bombën": Donnarummën e kanë kërcënuar dhe me vdekje Mino Raiola ashtu si kishte premtuar ka dalë me një deklaratë për mediat italiane duke sqaruar cështjen e mos rinovimit
Pas "Jo"-së së Donnarummës, Raiola sot del në konferencë për shtyp Në kohën që po qarkullojnë shumë zëra pas “jo”-së së Donnarumma-s për rinovimin e kontratës me Milan-in, deri më tani në
Raiola kërcënon Milanin: Nëse ngacmoni Donnarumën ... Agjenti i Gianluigi Donnarummas, Mino Raiola ka kërcënuar Milanin që mos të ngacmojnë portierin e talentuar, pasi në të
Juventus futet në garën për të rrëmbyer Donnarumën Juventusi është vënë në lëvizje fill pas refuzimit të rinovimit të kontratës së Donnarummës me Milanin. "Gazzetta Dello
Raiola në Milano, ditë vendimtare për rinovimin e Donnarummës Milani është i përqendruar te merkato në hyrje, por nuk ka harruar as rinovimin e Gianluigi Donnarumma-s. Sot do të zhvi
Raiola: Donnarumma si Maradonna, e kërkojnë 11 skuadra! Agjenti i njohur, Mino Raiola është rikthyer që të flasë për të ardhmen e Gigi Donnarummes, dhe si gjithmonë e bën në më
Milani ultimatum Donnarumës: Rinovo, ose 1 vit në tribunë! Milani i vendos ultimatum Gigio Donnarumës. Klubi kuqezi është irrituar me portierin e talentuar, dhe më shumë me agjent
FIFA hap hetim për transferimin e Pogba-s, United rrezikon shumë Tashmë është zyrtare. FIFA kërkon nga Manchester United sqarime rreth detajeve të transferimit të Paul Pogba nga Juventu