999 rezultate për

raiola

Raiola i shryhet Italisë për mosgrumbullim e Balotellit: Kjo skuadër ta shpif Trajneri i përkohshëm i Italisë, Gigi Di Biagio, ka shpjeguar mosgrumbullimin e Balotellit për dy miqësoret ndaj Argjent
Rroga e Sanchezit mbetet problemi i Pogbas Paul Pogbas ka luajtur këtë sezon në 18 nga 30 ndeshjet e Ligës Premier për Djajtë e Kuq. Mino Raiola ka filluar të kërk
Raiola hap ankandin për Pogban, dëshiron gjetjen e klubit të ri për francezin Mino Raiola po kërkon klubin e ri për Paul Pogba. Sipas asaj që raporton The Mirror, qëndrimi i Raiolas e ka zemëruar
Raiola: Icardi lojtar intelegjent, por nuk jam agjenti i tij Agjenti Mino Raiola ka thënë se ai nuk e menaxhon yllin e Interit, Mauro Icardi, teksa ka folur edhe për Paolo Dybalan.
Raiola tenton të mbyllë transferimin e Pogbas tek Reali Agjenti i famshëm, Mino Raiola po ushtron presion për transferimin e Paul Pogbas te Real Madrid. Marrëdhëniet e komp
Raiola: Balotelli vlen 100 milionë euro Mino Raiola kërkon të rikthejë Mario Balotellin në qendër të vëmendjes së merkatos verore. Sulmuesi 27-vjeçar, aktualish
Raiola njofton Realin dhe Unitedin për të ardhmen e Kluivert Super agjenti Mino Raiola, ka thënë se Justin Kluivert është shumë pranë rinovimit të kontratës së re me Ajaxin. Manc
Donnarumma zgjedh klubin e ri për sezonin e ardhshëm Gianluigi Donnarumma thuhet se ka vendosur të largohet nga Milano këtë verë dhe të nënshkruajë me Paris Saint-Germain.
Raiola tentoi që ta transferonte Icardin tek Manchester United Raportohet se Mino Raiola tentoi të transferojë Mauro Icardin te Manchester Unitedi, por sulmuesi nuk dëshironte të ndër
Raiola u mundua t'ia largonte nga koka Wandan Icardit, por nuk ia doli Sipas Corriere dello Sport, Raiola tentoi ta transferonte Icardin te Manchesteri, ai gjithashtu dëshironte të bëhej dhe
Milan dhe Donnarumma në hall, Raiola nuk resht së punuari për ti ndarë Mino Raiola nuk ka ndërmend ta lërë portierin talent të Milanit Donnarumman shumë gjatë në San Siro. Agjenti me emër po
Raiola takohet me drejtuesit e Juventusit, për blerjen e lojtarit të ri Raportohet se agjenti Mino Raiola do të jetë sot në Vinovo për tu takuar me krerët e klubit të Juventusit. Personi n
Sanchez nuk shkon tek Unitedi vetëm nëse e pengon ky lojtar E vetmja mënyrë që Manchester Unitedi të m po dy nënshkruajë me Alexis Sanchezin është nëse Henrikh Mkhitaryan nuk prano
Raiola i kundër përgjigjet Mirabellit: Po përdor Donnarumman Vijojnë njëra pas tjetrës seritë e telenovelës “Donnarumma”. Pas reagimit të portierit kuqezi, i cili theksoi se nuk ësh
Raiola kundër Mirabellit: Përdor Donnarumman që të më sulmoj mua Menaxheri i Gianluigi Donnarummas, Mino Raiola, ka thyer edhe ai heshtjen për çështjen që po zien ambientin sportiv ital
Tifozët e Milanit i luten Donnarummas të ndahet nga Raiola Tifogrupi më i madh i Milanit, Curva Sud ka reaguar sërish ndaj portierit të kuqezinjve, Gigio Donnarumma. Kreu i këtij
Donnarumma si Verrati, Raiola gatuan gjithçka por duhet të flasë vetë 18-vjeçari Për rihapjen e çështjes “Dunnarumma” kanë folur të gjithë, përveçëse vetë portierit dhe menaxherit të tij. Milani ka mba
Milan vendos çmimin e Donnarummas Raportohet se Milani do të pajtohet për një shitje të mundshme vetëm nëse dikush shpreh gatishmëri të paguajë 70 milionë
E bujshme / Raiola dhe Donnarumma kërkojnë prishjen e kontratës me Milanin Mund të jetë problemi i fundit që shqetëson Milanin, por nuk duhej aspak në këto momente. Sipas “Corriere Dello Sport”,
Mbyllet invistigimi i shitjes së Pogbas, del përfundimi Presidenti i Juventusit, Andrea Agnelli, ka thënë se Bianconerët janë shfajësuar plotësisht nga FIFA për çështjen e tran