999 rezultate për

raiola

Shikoni sa kërkon Raiola për transferimin e de Ligt Matthijs De Ligt është njëri nga talentët më të kërkuar në afatin kalimtar të janarit. Mbrojtësi i Ajax është objekti
Raiola: Futbolli italian nuk ka të ardhme nëse nuk mposhtet racizmi Superagjenti, Mino Raiola ka thënë se “futbolli italian nuk ka të ardhme nëse nuk dështon ta luftojë kancerin, që është
Juventus takohet me Raiolan, diskutohet për tre futbollistë Juventusi është takuar me agjentin Mino Raiola sot, për të diskutuar një rinovim për talentin Moise Kean, por edhe Paul
Raiola i ofron Milanit mbrojtësin holandez Mino Raiola i ka ofruar Milanit mbrojtësin holandez, Kenny Tete, në mënyrë që ti mbulojnë hapësirat e tyre pas lëndimeve
Raiola konfirmon të ardhmen e Pogba dhe Ibrahimovic Agjenti Mino Raiola ka konfirmuar se Zlatan Ibrahimovic e ka derën të hapur për t’iu bashkuar Milanit sërish, derisa ka
Ibra drejt rikthimit te ish-klubi legjendar Sulmuesi Zlatan Ibrahumoviç po zhvillon një sezon të madh në MLS ku aktivizohet me skuadrën e LA Galaxy. Ish-lojtari i s
Raiola vendos për të ardhmen e Pogba Mesfushori i Manchester United, Paul Pogba po kalon një nga momentet më të vështira në karrierën e tij. Prishja e marrëd
Shuhen shpresat e Juventusit, Pogba ikën në Spanjë “Tre vite këtu e më pas do të ikësh në Spanjë”. Ky ka qenë premtimi që menaxheri Mino Raiola i ka bërë Paul Pogbasë, kur
Pogba te Juve? Agjenti i tij vihet në lëvizje Paul Pogba ka qënë një nga emrat më të lakuar për një largim nga klubi i Manchester UNited. Francezi është kërkuar m
Mourinho i hap luftë menaxherit të yjeve për Pogba-n Trajneri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, e ka bllokuar transferimin e mundshëm të Paul Pogbas në Barcelonë dhe ka
Pogba te Barcelona? Raiola udhëton në Manchester për të finalizuar transferimin Kjo do të jetë një javë vendimtare për të ardhmen e Paul Pogbas. Barcelona do që ta vendosi lojtarin në projektin e së a
Raiola bëhet gati t'ia ofrojë Pogban Barcelonës kundrejt një çmimi të frikshëm Kur vihet në lëvizje Mino Raiola, me siguri ndodh diçka e madhe. Kështu shkruan “El Mundo Deportivo”, që i referohet
Agjenti i Pogba trondit United, ofron mesfushorin te gjigantët spanjoll Paul Pogba duket se është i pakënaqur në Old Trafford nën urdhrat e Jose Mourinhos dhe agjenti Raiola është i interesuar
Raiola: Donnarumma mund të rri tek Milan tërë jetën Agjenti i portierit të Milanit Gianluigi Donnarumma, Mino Raiola, ka thënë “se ai mund të rri tek Milan për tërë jetën”,
Juventus nis negociatat me Raiolan për Bonaventuran Juventus po ngulmon për transferimin e Bonaventuras dhe tani ka bërë hapa konkret. Mediat italiane kanë raportuar se
Lamtumirë Milan, Raiola nis negociatat për kalimin e Bonaventuras tek Juventus Juventusi vazdhdon të insistojë për mesfushorin e Milanit, Giacomo Bonaventura. Rai Sport raporton se palët kanë nego
Mirabelli i jep dritën jeshile largimit të Donnarummas Donnarumma shikohet si njëri nga fajtorët kryesorë për humbjen e madhe të Milanit në finale kundër Juventusit, i cili bë
Milan përgatit shkarkimin e Mirabellit Fassone dhe Mirabelli janë takuar dje me trajnerin Gennaro Gattuso, por calciomercato.com raporton se marrëdhëniet mes t
Rishfaqet Raiola, Donnarumma shkon tek PSG? Ai ka theksuar vazhdimisht se nuk ndihet mirw tek Milani pavarwsisht lehtwsirave qw i ka ofruar skuadra. Nisur nga kjo,
Raiola insiston për largimin e Donnarummas, ia sugjeron Realit dhe PSG-së Sipas mediumit anglez The Sun, Raiola ia ka ofruar klientin e tij gjigantin spanjoll, Real Madrid dhe atij francez, Pari