999 rezultate për

raiola

Insigne largohet nga Raiola, gati rinovimi me Napolin! Lorenzo Insigne divorcohet nga agjenti me famë botërore Mino Raiola dhe njëkohësisht përgatit rinovimin e tij me Napolin
Lojtari i njohur i jep fund bashkëpunimit me Raiolan Ylli i Napolit, Lorenzo Insigne dhe agjenti i njohur i lojtarëve, Mino Raiola, duket se kanë arritur në një pikë ku nuk
Raiola mban premtimin dhe i ofron Realit lojtarin e tij Mino Raiola kishte deklaruar se do t’ia dërgonte një yll Real Madridit në verë. Agjenti i famshëm e ka mbajtur premti
Raiola i bindur: Do t'ia dërgoj një kampion Real Madridit Menaxheri i njohur i futbollistëve të mëdhenj, Mino Raiola, është zotuar se do t’ia dërgojë Real Madridit një lojtar kam
Vazhdojnë përplasjet mes Solskjaer dhe Raiolas, mendojnë ndërprerjen e bashkëpunimit Trajneri i Manchester United, Solskjaer dhe agjenti i Poul Pogba, Mino Raiola janë në përplasje te vazhdueshme. Dekla
Solskjaer nuk "mban" më, i përgjigjet ashpër agjentit të Pogba Ole Gunnar Solskjaer ka folur për situatën e tanishme që po kalon Paul Pogba te Manchester United. Mesfushori po përf
Juventusi i vendosur për rikthimin e Pogba, ofron Ramsey ose Rabiot Juventusi po vendos të gjithe mekanizmat e mundshëm për të rikthyer në Torino, Poul Pogba. Bardheznjtë janë të gatshë
Raiola gëzon tifozët e Juventusit: Një kthim i Pogbas është i mundur, lojtari sheh Italinë si shtëpinë e tij të dytë Mino Raiola ka folur për rikthimin e mundshëm të Paul Pogbas te Juventusi duke thënë se lojtari e sheh Italinë "si shtëp
Raiola deklarata të forta ndaj FIFA-s: Është si mafia, nëse i del kundër, vdes Menaxheri i njohur Mino Raiola ka lëshuar deklarata të ashpra në adresë të qeverisë botërore të futbollit, FIFA, për të
Raiola: De Ligt si kamion nafte, te Juventusi do të rritet shumë Agjenti i njohur i lojtarëve Mino Raiola ka folur për mediat italiane sa i takon formës jo të mirë që po kalon Matthijs
Raiola i gjen Milanit zëvendësuesin e Ibrahimovic, kushton 25 milion euro Drejtuesit e Milanit janë vënë në kërkim të një sulmuesi, pasi Ibrahimovic nuk premton për gjatë, ndoshta fundi i sezoni
Pogba te Juve, flet Raiola: Duhet të ëndërroni, sepse nëse nuk e bëni këtë, atëherë jeni të vdekur Një hipotezë gjithmonë e gjallë, për muaj të tërë. Që kur u ndanë Juventusi dhe Paul Pogba, fati në nivelin e klubit të
Sapo u transferua në Gjermani, Raiola e lë të hapur mundësinë që Haaland të transferohet në Premierligë Menaxheri i sulmuesit të njohur të Borusia Dortmundit Erling Haland, Mino Raiola la të kuptohet se klienti i tij në të a
Raiola i ofron yllin e United Milanit Agjenti i ri i Jesse Lingard, Mino Raiola ia ka ofruar klientin e tij AC Milanit Sipas Sport Italia, pas emërimit të
Raiola: Tifozët e Milanit duhet t’i kërkojnë falje Donnarumma Mino Raiola është një nga menaxherët e shkëlqyer të futbollit. Prej vitesh, ai ka bërë transferime mjaft të rëndësishme,
Menaxheri: Barcelona e trajtoi De Ligtin si djathë Mino Raiola, menaxheri i Matthijs de Ligt dhe njëri prej përfaqësuesve më kontrovers në lojën e futbollit, e ka kritikua
Raiola e pranon: Man United u interesua më shumë pë Haaland por nuk ishte momenti Agjenti Mino Raiola ka treguar se Manchester Unitedi ka folur më së shumti me Erling Haalandin, por caku i disa klubeve
Alarmohet Milani, Raiola: Ibra mund të luaj jashtë Serie A Milan është duke e pritur me padurim që të nënshkruaj me Zllatan Ibrahimovic për 18 muajt e ardhshëm, që të ndihmoj në s
Mediat angleze e dërgojnë Ibrahimovic në Premier League Mund të ketë përsëri Premier League në të ardhmen e Zlatan Ibrahimoviç, i cili pasi përfundoi aventurën me LA Galaxy në
Ylli i Everton kërkon skuadër të re, Raiola nis bisedimet me Milanin Everton pagoi plot 30 milionë sterlina për shërbimet e Moise Kean. Talenti italian bëri një sezon të shkëlqyer me Juvent