999 rezultate për

raiola

Pogba në shitje, Raiola nis negociatat me PSG-në Ylli i Manchester Unitedit, Paul Pogba mund t’i bashkohet PSG-së në verë pasi agjenti Mino Raiola ka nisur negociatat me
Raiola ka pranuar oferta nga Interi dhe Juventusi për Donnarumman Milani thuhet se ka ofruar një marrëveshje të re me përfitime prej 7 milionë euro për Gianluigi Donnarumman, por Mino Ra
Agjenti i Pogbas shihet në Torino, entuziazmohen tifozët e Juves (FOTO LAJM) Agjenti i Paul Pogba, Mino Raiola është parë në Torino pas zërave për rikthimin e mundshëm të francezit në Juventus.
E BUJSHME/ Juventus nis bisedimet me Raiolan për Pogba Juventusi ka nisur bisedimet me agjentin Mino Raiola për rikthimin e Paul Pogbasë në dispozicion. “Zonja e Vjetër” dë
Çështja Pogba, Raiola: Mund të largohet në verë, në janar është vështirë Agjenti i Paul Pogbas, Mino Raiola ka folur sërish lidhur me situatën momentale të mesfushorit të Manchester Unitedit.
Pritet të largohet nga Dortmund, ky mund të jetë çmimi i Haaland verën e ardhshme Erling Haaland (20 vjeç) është emri më i kërkuar nga klubet më të mëdha europiane. Në lidhje me të ardhmen dhe çmimin e
Raiola i kërkon Man.United të lejojë Pogban të largohet, Juventusi destinacion i mundshëm Agjenti i Paul Pogbas, Mino Raiola ka kërkuar nga Manchester Unitedi ta lejojë mesfushorin të largohet në afatin dimëror
Raiola i jep fund aventurës së Pogba te Manchester dhe "thumbon" Juven: Pse nuk e more Ibra? Tuttosport ka publikuar një vrojtim të intervistës që do të dalë nesër në stendat e lajmeve. Protagonisti është Mino
Balotelli te Monza, Galliani: Raiola nuk kërkoi asgjë Nesër pritet që sulmuesi italian, Mario Balotelli, t’i bëjë testet mjeksore tek skuadra në Serie B e quajtur Monza. K
Ibrahimovic pranë marrëveshjes së re me Milanin Milan dëshiron qëndrimin e Zlatan Ibrahimovic. Raportohet se ‘Rossonerët’ po përgatiten për t’i zgjatur kontratën Zla
Raiola flet për situatën e Balotellit: Mos u shqetësoni , ai do të rrijë në Evropë Agjenti Mino Raiola ka thënë se "gjithmonë ka zgjidhje" për Mario Balotelli dhe ka konfirmuar që italiani do të mbetet n
Ibra e ka rinovuar kontratën me Milanin? Ja çfarë thotë Raiola Orë më herët, gazeta e njohur italiane, "Calciomercato", raportoi se sulmuesi suedez, Ibrahimovic ka rinovuar kontratën
Raiola flet për të ardhmen e klientëve të tij Mino Raiola është një nga agjentët më me ndikim në botën e futbollit, pasi përfaqëson emra të njohur të këtij sporti si
Ditë e rëndësishme për Milanin, drejtuesit takim me Raiolan për dyshen Donnarumma-Ibra Vetëm disa javë më parë dukej e pamundur, por në Milano ngjarjet në ditët e fundit kanë ndryshuar rrjedhë papritur. K
Milani i drejtohet Raiolas, i kërkon futbollistin që ka shënuar 20 gola këtë sezon Milan ka shfaqur interesim serioz për sulmuesin 18-vjeçar të AZ Alkmaar, Myron Boadu. Holandezi ka impresionuar të gj
Insigne ndan zyrtarisht rrugët me agjentin Raiola Insigne u bë klient i Raiola në 2018, por dyshja nuk kishin pajtime mbi atë se ku gjendej e ardhmja e tij. Ai tani ës
"Raiola nuk më hap as telefonin" ylli i Serie A tregon vuajtjet me menaxherin e krisur (FOTO LAJM) Henrikh Mkhitaryan është në një udhëkryq të madh, pasi nuk e di se ku do të luajë sezonin e ardhshëm. Armeni është i h
Juventus nis bisedimet me Raiolan për Pogban Juventusi ka filluar negociatat me Mino Raiola për të rikthyer Paul Pogba në Torino. Sipas le10sport.com, bisedimet k
Ishte pranë Juventusit në janar, Raiola zbulon gjithçka për Haaland Erling Haland ishte një nga lojtarët më të kërkuar në merkaton e janarit, pasi kishte treguar paraqitje të shkëlqyera me
Raiola i propozon Interit ish-sulmuesin e Juventusit Kontaktet e vazhdueshme mes Mino Raiolas dhe Interit i kanë hapur dyert një kalimi të mundshëm te zikaltërit të sulmue