999 rezultate për

rafa

Rafa Benitez drejt Fiorentinës Me serbin në largim e sipër, emrat e kandidatëve për stolin "vjollcë" shtohen çdo ditë e më shumë. Gazeta italiane "C
Wozniacki imiton dhimbjet e Nadalit (VIDEO) Ish- tenistja Daneze numër 1 në rënditjen botërore për femra, Wozniacki në një konferencë për shtyp ka imituar dhimbjet
Bar Rafaeli, modele jo si të tjerat Bar Rafaeli është një nga top modelet më të famshme në botë, por shprehet se ajo zgjedh një jetë të shëndetshme para ele
Nadal-Djokovic, finalja e Wimbledon Dy tenistët më të mirë në botë për momentin, Rafael Nadal dhe Novak Djokovic do të takohen sërisht në finalen e Wimbledo
Moratti: Jam shumë i zhgënjyer nga Benitez Presidenti i Interit, Massimo Moratti ka zbuluar se ai ishte i pakënaqur me sjelljet e ish-trajnerit të tij spanjolli, R
Moratti: Rafa asnjëherë në diskutim “Duhet të përballemi në çdo ndeshje me më shumë vendosmëri në mënyrë që të bëjmë sa më shumë pikë edhe në kampionat”. E
Johnson kërkon Interin Mbrojtësi i djathtë i Anglisë, Glen Johnson dësshiron të lërë Liverpoolin pas kritikave në public që I ka bërë trajneri
2.5 milionë pelegrinë në malin Arafat Mbi 2.5 milionë myslimanë të mbledhur për pelegrinazhin vjetor të haxhit, të hënën mblidhen në Malin Arafat, që është dh
Inter: Rafa lëkundet, sytë nga Leonardo Fjalët e pas ndeshjes së Massimo Morattit, zyrtarisht i japin jetë asaj që mund të quhet krizë në shtëpinë e Interit. Kr
2.5 milionë pelegrinë në Malin Arafat Mbi 2.5 milionë myslimanë të mbledhur për pelegrinazhin vjetor të Haxhit sot mblidhen në Malin Arafat, që është dhe një
Van der Vart drejt Bajern Munihut? Drejtuesit e Bajern Munihut janë duke bërë përpjekje për transferimin e mesfushorit të Real Madridid, Rafael Van der Var
Rafa: Premierliga me e veshtire se La Liga Menaxheri i Liverpoolit, Rafael Benitez, ka deklaruar se Premierliga është më vështirë të