999 rezultate për

rafa

Rafael pret Balotellin: Dua të të pres penalltinë Skuadra e sapongjitur në Serie A, Verona, do ta nisë aventurën e saj në majën e futbollit italian në javën e parë të sez
Tre goditjet e fundit për Napolin e ëndrrave (FOTO LAJM) Një mbrojtës dhe një sulmues. Kjo është dopio-goditja që kërkon të bëjë Rafa Benitez për të formuar plotësisht Napolin q
Rafa viziton Pallatin Mbretëror: Ndjehem më shumë napolitan (FOTO LAJM) Trajneri i Napolit, Rafa Benitez, ka vizituar Pallatin Mbretëror në Napoli. Tekniku spanjoll është pritur dhe shoqëruar
Napoli, ja numrat e rinj mbi fanellë (FOTO LAJM) Gjatë prezantimit të djeshëm në stadiumin "San Paolo", Napoli ka zyrtarizuar edhe numrat mbi fanellat e futbollistëve. S
Bar Rafaeli pushon në Ibiza (FOTO-LAJM) Kur mbërriti të shtunën në Ibiza, Bar Rafaeli u shfaq vetëm e mbuluar, por të dielën ajo tregoi pse është një nga modele
De Laurentiis zbulon 2 sekretet e merkatos (FOTO LAJM) Presidenti i Napolit, Aurelio de Laurentiis bashkohet me skuadrën në resortin malor të Dimaos, ku u ndal gjatë në projek
Rafa "shuplakë" Mou-s: Ancelotti do ti rikthejë vlerat Realit Rafael Benitez vlerësoi kalimin e e Carlo Ancelottit në krye të skuadrës së Real Madrid. Spanjolli pret që me ardhjen e
Napoli, prezantohet Rafa Benitez (FOTO LAJM) "Italishtja ime nuk është ende perfekte, duhet të mësoj ashtu siç duhet të mësoj edhe gjuhën napoletane duke filluar nga
Ja si e promovon Bar Rafaeli barazinë gjinore Të gjithë meshkujt do të frikësoheshin dhe do të zhgënjeheshin jashtë mase nëse një ditë do të futeshin në një WC publik
Nadal e feston ditëlindjen në fushë (FOTO LAJM) Ylli i tenisit spanjoll dhe atij botëror Rafael Nadal e ka festuar 27-vjetorin e lindjes në mënyrën më të veçantë të mun
Merkato, ja lista e lojtarëve që kërkon Rafa Benitez (FOTO-LAJM) Rafael Benitez ka bërë gati listën e lojtarëve që ai do të kërkojë të sjellë në Napoli në sezonin e ardhshëm. Në listën
Benitez po planifikon një "British Napoli" (FOTO LAJM) Mbërritja e Rafa Benitez e ka dhënë efektin e parë. Merkatoja e Napolit është e lidhur me Anglinë. Skrtel, Agger, Ramire
Napoli, statujë për Rafa Benitez & Co. (FOTO LAJM) Rafael Benitez do të jetë trajneri i ri i Napolit. Tekniku spanjoll, i cili ka fituar një Champions League me Liverpool
Rafa Benitez shopping në Premier League (FOTO LAJM) Pas zyrtarizimit të akordit me Napolin, Rafael Benitez mendon menjëherë për merkaton dhe përforcimin e skuadrës. Si një
Zyrtare: Rafa Benitez, trajneri i ri i Napolit Jemi te detajet. Më në fund është vendosur: Rafa Benitez do të zëvëndësojë Walter Mazzarrin në stolin e Napolit. Takimi
Napoli, 48 orë afat Rafa Benitezit Pas zyrtarizimit të largimit të Valter Maxarrit, skuadra e Napolit ka nisur kërkimet për zëvendësimin e tij dhe kandidat
Rafael Nadal, sërish "Mbret" në Romë (FOTO LAJM) Rafael Nadal triumfon për të shtatën herë në Romë. Tenisti spanjoll ka fituar edicionin 2013 të Open Bnl Italy duke mund
Top 5 lidhjet më jetëgjata të Balotellit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Mario Balotelli u nda nga e dashura e tij më e fundit, Fanny Neguesha romanca me të cilën zgjati për 5
Ja i dashuri i ri i Sylvie Van Der Vaart (FOTO LAJM) Vetëm dy muaj zgjati vetmia për modelen holandeze Sylvie van der Vaart, pas divorcit nga bashkëshorti futbollist i kombë
Barcelonë, Nadal e Federer tenis në ujë (VIDEO) Prezantimi i tunerut të tenisit në Barcelonës, i cili ngre siparin e tij nesër, ka parë të zbresin në sheshin kryesor të