999 rezultate për

radhazi

2 humbje turpëruese radhazi, Conte drejt shkarkimit Janë orë deçizive për të ardhmen e Antonio Contes në stolin e Chelsea-it. Humbja e thellë me shifrat 4-1 ndaj Watfordit
STATISTIKË / Inter barazon katër ndeshje radhazi, nuk i ndodhte që nga viti 2004 Katër barazime me radhë në Serie A, shtatë ndeshje pa fitore – Interi nuk nxjerr akoma kokën nga kriza e rezultateve.
Montella zhgënjen përsëri me Sevillan, koleksionon humbjen e dytë radhazi (VIDEO) Vicenzo Montella ka marrë humbjen e dytë radhazi në drejtimin e Sevillas, pas asaj ndaj Betisit në derbin andaluzian.
Mançesteri e nis mbarë vitin e ri, gjen fitoren pas 3 barazimesh radhazi Mançesteri Junajdit e nisi me fitore vitin e ri kalendarik. Pas 3 barazimesh radhazi, skuadra e Murinjos mposhti Everton
Manchester United ndalet nga Southampton, dhe dështon për herë të tretë radhazi në Premier League (VIDEO) Manchester United ka barazuar sot me Southamptonin brenda në "Old Trafford", ndeshje e vlefshme për javën e 21-të në Pre
Interi ka një tjetër finale para, Lazio mund ta dënojë më shumë se Milan Diçka është krisur tek zikaltërit e Interit që deri në datën 9 dhjetor kishin një supremaci në statistika që i etiketont
Rekordet e Guardiolas janë në një pikë që po thyejnë njëra-tjetrën Pep Guardiola regjistron rekordin e radhës. Me fitoren 1-0 që Manchester City arriti në St. James’s Park përballë Newcas
Manchester United hap fals ndaj Burnley, barazim i dytë radhazi (VIDEO) Manchester United ka barazuar për herë të dytë radhazi në Premeir League, dhe kësaj radhe ndaj Burnleyt 2-2 në "Old Traf
Humbjet radhazi nuk e zbehin lulëzimin e Kamzës 3 humbjet radhazi kanë bërë që Kamza të rrëshqasë në klasifikim në vendin e 6 me 23 pikë, edhe pse kontakti me zonën eur
Interin e merr lumi për të dytën herë radhazi (VIDEO) Interi ka përjetuar edhe humbjen e dytë në këtë sezon, pasi u mposht me rezultat minimal 1-0 në udhëtim te Sassuolo.
Bie numri i azilkërkuesve në Gjermani për vitin e dytë radhazi Numri i azilkërkuesve në Gjermani, që kishte rënë ndjeshëm në vitin 2016 pas kulmit të mbërtijeve të migrantëve në vitin
Bayerni mposht minimalisht Kolnin, dhe merr fitoren e tretë radhazi në Bundesligë (VIDEO) Bayern Munich ka marrë një fitore të vështirë por të rëndësishme ndaj skuadrës së fundit në Bundesligë, Koln me rezultat
Plas tek Kukësi, Gjici ultimatum lojtarëve: Tre fitore radhazi ose s'ka asnjë lek Humbja me Skënderbeun i ka prishur komplet planet Kukësit duke e zbritur plot nëntë pikë nga vendi i parë. President
Manchester City i bashkohet katër skuadrave të tjera që kanë marrë 13-të fitore radhazi në Premier League Manchester City është një ndër ekipet më të forta të këtij sezoni në Premier league, pasi nuk kanë pësuar ende humbjen e
Manchester City mposht West Hamin dhe merr fitoren e 13-të radhazi në Premier League (VIDEO) Manchester City ka arkëtuar tri pikë të tjera në Premierligë, tetë pikë larg përcjellësit më të afërt, Manchester United
Man City me marsh të pestë në Premier League, merr fitoren e 11-të radhazi Manchester City ka regjistruar fitoren e 11’-të me radhë në Premier League, duke e mposhtur 2-1 Huddersfieldin në "Kirkl
Milan nuk di të fitojë dy herë radhazi, ndahet në paqe pa gola kundër Torinos Milan është ndalur sërish, këtë herë nga Torino. Kuqezinjtë ishin më superior duke mbajtur dhe topin, tentoi të rrezi
Legjenda Guti optimist për fillimin e keq të Realit: Prisni të tretën radhazi Jose Maria Gutierrez, ‘Guti’, ish-futbollist dhe një ikonë e Real Madridit, deklaroi që ekipi Madrilen do të ketë një ‘v
Valencian presion Barcelonës, e çon në 7 numri i fitoreve rradhazi Tashmë janë 7 fitoret radhazi në La Liga. Valencia e Marcelino Garcia Torral nuk di më të ndalet. Leganes ishte vikt
Gjici kërkon 4 fitore radhazi, ja misioni pothuajse i pamundur i kuksianëve Dëshira dhe kërkesa në formë urdhri e presidentit Gjici për 4 fitore radhazi është sa e mundur, aq dhe e pamundur për ek