999 rezultate për

radhazi

Chelsea vijon formën fantastike, skuadra e Lampard bën detyrën ndaj Watford (VIDEO) Chelsea ka marrë fitoren e pestë radhazi në kampionat pasi ka mundur 2-1 në transfertë skuadrën e Watford. Skuadra e
Ramos barazon Messin, shënon në sezonin e 16-të rradhazi në La Liga Këtë herë Messin nuk e rivalizon Ronaldo, por Sergio Ramos, shkruan Albeu.com. Kapiteni i madrilenëve ka shënuar në s
Lewandowski arrin rekordin historik në Bundesligë, ja sa gola ka shënuar polaku në 9 ndeshje radhazi Robert Lewandowski është shprehur shumë i lumtur me rekordin e vendosur në Bundesliga. Ylli polak i Bayern Munich ka
Juventus-Bologna, formacionet zyrtare: 'Zonja e vjetër' kërkon fitoren e pestë rradhazi (FOTO LAJM) Juventusi dëshiron ta vazhdojë edhe në xhiron e tetë të këtij sezoni të ri të Serisë A ecurinë mbresëlënëse që e ka shfa
Babai gjen për të 12-in vit radhazi emrin e djalit të ndjerë në listën e votimit: Turp! Mos luani me kufoma Një rast i çuditshëm ka ndodhur gjatë procesit të zgjedhjeve sot në Komunën e Prishtinës, ku një i moshuar ka dalë i mër
Ramsey nuk ka mendjen te 3 fitoret radhazi, kërkon Champions League I ardhur këtë verë nga Arsenal me parametrin zero, mesfushori uellsian Aaron Ramsey ka qenë titullar në 3 ndeshjet e fun
Neymar e bën rrugë, realizon në të 3 ndeshje radhazi (VIDEO) PSG ka gjetur golin e avantazhin në transfertën e Bordeaux në minutën 70’. Ka qenë Neymar që nuk e ka patur të vësht
Bayern Munich - Crvena Zvezdës, formacionet zyrtare (FOTO LAJM) Bayern Munich e nis sonte sezonin e 12-të radhazi në fazën grupore të Ligës së Kampionëve si nikoqir i Crvena Zvezdës në
Dy dështime radhazi nga pika e bardhë, çfarë po ndodh me Griezmann? (VIDEO) Franca siguroi fitore 3-0 ndaj Andorrës në ndeshjen e të martës duke grumbulluar plot 6 pikë në harkun e 3 ditëve, mirëp
Kosova vendos rekord historik, 15 ndeshje radhazi pa humbje Fitorja 2-1 e Kosovës ndaj Çekisë në Prishtinë i mban ata të pamposhtur për 16 ndeshje me radhë, teksa disfata e tyre da
Për të tretin vit rradhazi ky është qyteti më i sigurtë në botë Për të tretën herë radhazi, Tokio shpallet qyteti më i sigurtë në botë. Sipas sondazhit të së përjavshmes britanike, ‘Ec
PSG-ja triumfon me përmbysje ndaj Rennes, fiton për të 7 herë radhazi Superkupën (VIDEO) Skuadra që ka fituar Superkupën e Francës është Paris Saint Germain. Kampionët e Ligue 1 e kanë nisur me trofe edicio
Alison Becker magjik, 9 ndeshje radhazi pa pësuar gol Alison Becker mund të quhet tani portieri numër një në botë. Gardiani i Liverpoolit ka plot 9 ndeshje që nuk e di çf
Njihuni me kryebashkiakun me jetëgjatë, "blindon" mandatin e 5 radhazi (FOTO LAJM) Teksa tashmë po merr formë rezultati i votimeve në të gjitha bashkitë e vendit, vijnë edhe konfirmimet e para. I cilë
Barcelona-Valencia, finalja e Kupës së Mbretit: Formacionet zyrtare Sezoni 2018/19 i Kupës së Mbretit përfundon sonte me finalen e madhe mes Barcelonës dhe Valencias, në stadiumin "Benito
Bayern Munchen shpallet kampion i Bundesligës për të shtatën herë rradhazi (VIDEO) Bayerni Munichu shkroi historinë sot me fitoren 5:1 kundër Eintracht Frankfurtit, pasi u shpall kampion i Bundesligës pë
Celtic si Juventusi, shpallet për herë të 8 radhazi kampion (VIDEO) Celtic është zyrtarisht kampion në Skoci, pasi fitoi 3-0 në transfertë ndaj Aberdeen në javën e 36-të, dy javë para fund
Tifozët e Juventusit përzgjedhin 11-shen më të mirë të 8 viteve të fundit Juventusi fitoi titullin e 8 radhazi në Serina A dukë dëshmuar se ata janë liderit e vërtetë dhe se nuk kanë ndërmend të
Pas titullit të 8 radhazi, shpërthejnë "memet" kundër Juves (FOTO LAJM) Juventusi arriti ditën e djeshme, edhe fitoren matematikisht të titullit të 8-të radhazi në Itali, duke vazhduar dominim
Titulli i 8 radhazi askush si Juventusi në histori Juventusi fiton titullin e tetë radhazi, duke vendosur jo vetëm një rekord italian, por edhe rekordin absolut në Europë,