999 rezultate për

radhazi

Arsenali regjistron barazimin e katërt rradhazi ndaj Burnley (VIDEO) Arsenali nuk ja ka dalë të mposht Burnley në shtëpinë e këtyre të fundit. 90 minuta futboll u mbyllen pa gola në terr
Ronaldo barazon rekordin Trezeguet Cristiano Ronaldo ka barazuar rekordin e ish-sulmuesit të Juventusit David Trezeguet duke realizuar golin e tij në ndesh
Ibra mesazh dashurie tifozëve të Milanit: Nuk jam larguar kurrë Milan mori një fitore të vështirë përballë Torinos, duke siguruar gjysmëfinalen e Kupës së Italisë, një sukses që është
Për të tretin vit rradhazi Hazard shpallet lojtari më i mirë belg Sulmuesi i Real Madridit, i cili u përball me konkurrencë nga Kevin de Bruyne dhe Romelu Lukaku, e fitoi çmimin për futb
Lazio siguron fitoren e 10 rradhazi ndaj Napolit (VIDEO) Lazio ka arritur një fitore të madhe sonte kundër Napolit, të cilët i mposhti në Stadio Olimpico të Romës me rezultat 1-
Ylli i Liverpool synon e finalen e tretë radhazi të Ligës së Kampionëve Mbrojtësi anësor i Liverpoolit, Trent Alexander-Arnold, e ka bërë të qartë se skuadra e Jurgen Kloppit synon të fitojë s
Me Ancelottin në stol, Everton regjistron fitoren e 2 radhazi (VIDEO) Evertoni ka arritur fitoren e dytë radhazi nën drejtimin e Carlo Ancelottit duke mposhtur 1:2 Newcastle falë 2 golave të
Tre barazime rradhazi, Courtois: Realit i mungojnë golat e CR7 Real Madrid shënoi një tjetër barazim, të tretin radhazi. Ekipi i Zidane u frenua në “Santiago Bernabeu” nga Athletic Bi
Pas 3 humbje radhazi, Partizani rikthehet te fitorja duke mposhtur Vllazninë (VIDEO) Partizani është rikthyer te fitorja pas tre humbjeve radhazi. Skuadra e drejtuar nga Kalari, ka mundur me rezultatin e n
Cfarë po ndodh me Partizanin? Tre humbje radhazi nuk ndodhnin që kur drejtoheshin nga Juliano Partizani është futur në krizë teksa të kuqtë pësuan në ditën e djeshme humbjen e tretë radhazi në kampionat ndaj Teutës
Spektakël në Holandë, AZ Alkmaar mposht Ajax dhe merr kryesimin (VIDEO) Ajaxi i Amsterdamit në krye rezultatesh. Duket e pabesueshme që gjigantët e futbollit holandez të pësojnë tri humbje rad
"Shpërdoruam shumë", Daja flet pas humbjes me Vllazninë Skënderbeu humbi në fushën e vetë nga Vllaznia, me golin e shënuar nga Shtubina. Pas ndeshjes, Ilir Daja, theksoi se
Milani kërkon vazhdimësinë ndaj Bolognës, Leicester kërkon fitoren e 8 radhazi E diela në Supersport, ashtu si gjithmonë, do të vijë me një sërë takimesh interesante nga kampionatet më të rëndësishme
Kukësi tregon "dhëmbët" në pjesën e dytë, Tirana pëson humbjen e dytë rradhazi Kukësi ka marrë sot një fitore bindëse 3-1 përballë Tiranës në kryeqytet, duke u konfirmuar si rivali kryesor i Partizan
Chelsea rikthehet të fitorja, Leicester regjistron fitoren e 7 radhazi (VIDEO) Mbrëmja e sotme po rezulton spektakolare në Premier League. Chelsea fitoi 2-1 në shtëpi përballë Aston Villa. Abraham
Marseillë nuk ndalet, skuadra e Andre Villas-Boas regjistron fitoren e 5 radhazi (VIDEO) Marseille shkon përkohësisht në vetëm -2 pikë nga Parisi kryesues, por skuadra e Andre Villas Boas ka zhvilluar dy ndesh
I jashtëzakonshëm Messi, mbi 40 gola në 11 vite radhazi! Messi vazhdon të regjistrojë numra të jashtëzakonshëm. Me dy golat e shënuar kundër Celta Vigos në ndeshjen që po zhv
Shtatë humbje rradhazi, klubi i Seria A shkarkon trajnerin Tjetër shkarkim trajneri në Serie A. Kampionati po futet në një fazë interesante dhe drejtuesit e klubeve nuk tolerojnë
I lindur me këmishë, burri fiton për të dytin vit radhazi lotarinë 1 milion dollar Rolf Rhodes fitoi 1 milion dollarë në lotarinë në Massachusetts, ndërkohë që të njëjtën lotari e kishte fituar edhe një
Chelsea vijon formën fantastike, skuadra e Lampard bën detyrën ndaj Watford (VIDEO) Chelsea ka marrë fitoren e pestë radhazi në kampionat pasi ka mundur 2-1 në transfertë skuadrën e Watford. Skuadra e