999 rezultate për

radhazi

Apolonia fiton derbin me Lushnjën, Pogradeci rikthehet te fitorja pas 3 humbjeve radhazi Sot janë luajtur edhe dy ndeshjet e mbetura të Kategorisë së Parë. Bëhet fjalë për fazën Play off të Grupit B. Padys
Formacionet zyrtare: Milani synon fitoren e tretë radhazi në ndeshjen ndaj Spalit Janë publikuar formacionet e takimit të kampionatit italian SPAL-Milan. Në krahun e kuqezinjve, Ante Rebiç merr sëris
E treta ditë radhazi, dukuria e "frikshme" me viktimat në Shqipëri E treta ditë radhazi që shënohen 2 viktima në 24 orë. Një bilanc ky i dhimbshëm por edhe alarmant. Ministria e Shënd
Partizani mposht minimalisht Lacin dhe kthehet në garë për Evropën Partizani rikthehet të luajë në "Air Albania" dhe mposht Laçin me rezultatin minimal 1-0, duke marrë fitoren e tretë rad
E katërta ditë radhazi me viktimë, humb jetën pacientja tek Infektivi Një 70 vjeçare ka ndërruar jetë 24 orët e fundit tek spitali Infektiv në QSUT. ISHP njofton se e moshuara vuante nga
Ronaldo regjistron një rekord negativ, për herë të parë humb dy finale radhazi Kupat italiane nuk i sjellin shumë fat Cristiano Ronaldo-s. Humbja e pësuar në Superkupën e Italisë kundër Lazio-s ka
Fituan titullin e 8 rradhazi, Flick: Unë vetëm mund t’i duartrokas Intervistuar nga "SKY Sport Deutschland" , trajneri i Bayern Munich Hansi Flick komentoi fitoren e titullit:" Ka qenë nj
Bayern mposht Werder dhe shpallet kampion për herë të 8 radhazi (VIDEO) Bayern Munich ka mposhtur 0-1 Werderin e Rashicës duke siguruar kështu titullin. Ishte Lewandowski ai që tundi rrjetë
Werderi i Rashicës merr rezultatin e tretë rradhazi pozitiv, mposht minimalisht Schalke 04 (VIDEO) Schalke nuk e ka ndërmend të gjejë formën e saj, pas daljes nga mbyllja e Covid-19, duke regjistruar tjetër humbje. B
''Makthi'' i pompave të ujit në Durrës, kapet autori i tetë vjedhjeve radhazi Policia e Durrësit ka arrestuar një 28-vjeçar, për veprën penale “Vjedhja”. Zbardhen dhe dokumentohen edhe disa vjedhje
Leva shënoi golin e 40 për të 5-tin sezon rradhazi, pranë thyerjes së rekordit personal Me golin që realizoi me penallti që zhbllokoi shifrat në sfidën ndaj Union Berlin, Robert Lewandowski arriti kuotën e 40
Katër të infektuar për të tretën ditë radhazi, si paraqitet situata e pacientëve në spitalet COVID Sipas njoftimit të ministrisë, në 24 orët të fundit janë testuar 246 qytetarë të dyshuar si të prekur me Covid-19 dhe ka
Objektivi kryesor i Reali, Mbappe drejt rinovimit me PSG-në Kylian Mbappe mund të qëndrojë te Paris Saint Germain. Media prestigjioze e futbollit europian, “L’Equipe”, raporton së
E pesta letër radhazi, Thaçi i drejtohet përsëri Kurtit Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, për të pestën herë i ka dërguar letër kryeministrit në detyrë, Albin Kurti. Në këtë
Dy skuadra europiane shpallen kampione para kohe, shkak koronavirusi Për shkak të koronavirusit dy skuadra basketbolli janë shpallur kampione para kohe. Në Superligën e Lituanisë në bask
Dortmund siguron fitoren e 4 rradhazi, mposht Monchengladbach (VIDEO) Borussia Dortmund ka fituar derbin e xhiros së 25-të në Bundesligë, duke e mundur në udhëtim Borussia Monchengladbach, 1
Klop flet pas humbjes së parë: Tani mund të luajm futboll lirshëm Jurgen Klopp ka vënë në dukje anën e mirë të humbjes së parë në kampionat përballë Watford. Liverpooli e vizitoi stad
Napoli siguron fitoren e tretë rradhazi, mposht lehtësisht Torinon (VIDEO) Napoli ka marrë fitoren e tretë rradhazi në Serie A dhe tashme duket se skuadra ka marrë sic duhet "fytyrën" e Gattusos.
Futbollistët gabojnë 9 herë rradhazi nga pika e bardhë e penalltisë në Japoni (VIDEO) Vissel Kobe ia doli të fitonte Supekupën e Japonisë ndaj Jokahomas pas gjuajtjeve të penalltive. Mirëpo kjo sfidë do
Zhgënjehet Fenerbahce e Muriqit, ndeshja e dytë radhazi pa fitore (VIDEO) Fenerbahce nuk ka mundur të shkojë më shumë sesa barazimi 1-1 ndaj Analysportit. Edhe pse luajti Muriqi ai nuk mundi