999 rezultate për

radhazi

"The Undertaker" pensionohet nga "WWE" Pas 30 vitesh spektakël, "The Undertaker" është pensionuar nga sporti i "WWE". 55 vjeçari pati një karrierë fantasti
Agnelli e thotë hapur: Juve dua titullin e dhjetë radhazi, na presin sfida të reja Juve u nderua nga Posta Italiane me një “vulë” për titullin e sezonit 2019-2020, i nëntë me radhë në Serie A. Bardhezinj
Humbi penalltinë e tretë radhazi, Ibra vendos mos i gjuaj të radhës Sulmuesi i AC Milanit, Zlatan Ibrahimovic është ndarë i pakënaqur me barazimin ndaj Hellas Veronas dhe ka konfirmuar se
Fitoi ndaj Everton, Manchester United barazon rekordin e 1993 Manchester Unitedi ka barazuar një rekord që nuk ishte arritur që nga gushti i vitit 1993. Me fitoren në udhëtim të E
Tre humbje radhazi për Everton, Man.United i jep leksion në "Goodison Park" (VIDEO) Manchester United e ka fituar derbin ndaj Everton në ‘Goodison Park’ me rezultat 1:3, ndeshje kjo e vlefshme për javën e
Milani bën detyrën në Europa League, mbërmje për t’u harruar për Ibrën (VIDEO) Milan ka marrë fitoren e dytë radhazi në Grupin H të Europa League pasi ka mundur me rezultatin e pastër 3-0 skuadrën e
Bayern gjen fitoren e dytë radhazi në Champions (VIDEO) Bayern Munich fiton edhe ndeshjen e dytë në grup në Champions League dhe tashmë kryeson me 6 pikë të plota. Skuadra e
Cagliari mposht Crotonen dhe regjistron fitoren e dytë radhazi (VIDEO) Cagliari merr fitoren e dytë radhazi në kampionat, pasi mposhti Crotonen me rezultatin 4-2 në Sardegna dhe filloi ngjitj
Reali në krizë? Kjo seri humbjesh nuk i ndodhte prej 39 vitesh Real Madrid është mposhtur nga kampionët e Ukrainës, Shakhtar 2:3 në shtëpi, në ndeshjen e javës së parë të Ligës së Kam
Shkëlqen Neymar, Brazili merr fiton e dytë radhazi (VIDEO) Brazili ka arritur fitoren e dytë radhazi, brenda pak ditëve. ‘Seleçao’ kanë mposhtur në udhëtim Peru me rezultat 2:4
Mbappe dhe Icardi i japin fitoren e 3 rradhazi PSG-së (VIDEO) Shërben Kylian Mbappe, shënon Mauro Icardi. Bashkëpunimi efikas mes talentit francez dhe sulmuesit argjentinas prodhoi d
Evertoni i Ancelottit i frikshëm, 3 fitore radhazi dhe merr kreun (VIDEO) Evertoni vazhdon me hapa të frikshëm në kampionat. Skuadra e Ançelotit fitoi 1-2 në fushën e Kristal Palasit. Të tre
"Titulli i dhjetë radhazi? Një mal për t’u ngjitur", Agnelli ngre alarmin: Po rrezikohet mbijetesa e klubeve Presidenti i Juventusit Andrea Agnelli iu drejtua klubeve të futbollit europian me një letër të hapur për planifikimin
Pirlo debuton sot si trajner i Juventusin, gati për titullin e 10 radhazi Juventusi fillon mbrojtjen e titullit në Serinë A të dielën në mbrëmje, teksa do të presë në Torino skuadrën e Sampdoria
Probleme për Juventusin, viti i tretë radhazi me humbje shton borxhet Juventusi dominon prej vitesh futbollin italian dhe është kthyer përsëri në një skuadër me shumë prestigj në Europë.
Festë në Bernë, Young Boys siguron titullin e tretë radhazi në Zvicër (VIDEO) Fitorja 0-1 e mbrëmjes së kaluar në fushën e Sion, shpalli zyrtarisht kampion Zvicre ekipin e Young Boys. Luksemburgasi
Italia mposht me sukses COVID-19, sot shënon më pak viktima se Shqipëria Për të katërtën ditë radhazi janë në ulje rastet e reja me Covid-19 në Itali: 170 sot, ndërsa dje ishin 255. Megjitha
Plot 36 tituj, Juventus shpallet kampion i Serie A për të 9 vit radhazi (VIDEO) Juventus është zyrtarisht kampion i Italisë për sezonin 2019/2020. Bardhezinjtë kanë mposhtur 2-0 Sampdorian me gola
Juventusi përgatit festën për titullin e 9-të radhazi E diela mund të jetë dita e kurorëzimit të 9-të radhazi për Juventusin në Serie A. Bardhezinjtë kanë një tjetër matc
Juventus mund të shpallet sot kampion për herë të 9 radhazi në Serie A Juventus mund të shpallet sonte kampion në Serie A. Pas barazimit të Interit me Fiorentinën mbrëmë, Bianconerët kanë